Skocz do zawartości

Perul


Perul

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Rewelacyjnie moduje i recabluje słuchawki za rozsądną cenę.

 

POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM! POLECAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja wpiszę że Perul to złoty człowiek. Zrobił rekabling CAL! tak jak chciałem jednego dnia dostarczyłem a drugiego już odbiór no po prostu człowiek debest. POLECAM i podpisuję się wszystkimi ręcami i nogami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Pozamienialiśmy się, DAC \ Słuchawki.

Oczywiście wszystko w jak najlepszym porządku, nie było targowania. ,,Ciach" i po sprawie.

Towar zgodny z opisem i foto, super zabezpieczony, szybko wysłany i to wszystko w miłej atmosferze. :D

Mam nadzieję na inne tak udane transakcje z Sebastianem. Polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zleciłem rekabling AKG K550. Świetna, profesjonalna praca, bardzo dobry kontakt. Dodatkowo kolega delikatnie je zmodował. Słuchawki nabrały nowego życia... Polecam

Zdjęcia dzieła w tym temacie: http://forum.mp3store.pl/topic/89926-badz-bohaterem-w-swoim-audio-czyli-dzisiaj-sam-zrobilem/page-78#entry1057912

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Właśnie odebrałem swoje CAL!. Są wykonane bardzo starannie i dokładnie - innymi słowy - świetna robota.

Jeśli chodzi o samo dogadanie szczegółów, to Perul jest bardzo cierpliwą i wyrozumiałą osobą.

Mógłbym dalej wypisywać superlatywy, ale powiem tylko, podobnie jak poprzednicy - polecam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zrekablował KPP mojego kolegi, który jest bardzo zadowolony z rezultatów. Wykonał też dla mnie IC, które zastąpiły melodikę purple rain i są znacznie lepsze. Przemiły człowiek, który wykonuje robotę na najwyższym poziomie. Nic tylko polecić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności