Skocz do zawartości

Sennheiser HD650


holdegron

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

@ MathU - jak Cię HD650 cisną w głowę to polecam poodginać nieco te blaszki w przeciwną stronę niż są przygięte - ja tak zrobiłem zaraz po zakupie słuchawek i wygoda polepszyła się dramatycznie :) (oczywiście trzeba to zrobić ostrożnie i z wyczuciem)

Edytowane przez johnys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie materiał HD598 wogole nie przypadł do gustu. O ile pady w 595 były akceptowalne to z kolei w HD598 dawały mi takie dziwne uczucie jakby przypiekania i bardziej mnie to meczyło niz same Pady. Jak chcesz wiekszej wygody HD650 rozsun tez troszke pałak. Fakt bedzie troszke luzniej ale wcale nie ujmie to w komforcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

sporą różnice odczujesz jak zapodasz konkretny kabel.

wystarczy kupić duży jack:

http://allegro.pl/najtaniej-neutrik-jack-stereo-np3x-b-czarny-cz-wa-i1523384636.html

wtyki Cardasa:

http://cgi.ebay.pl/Cardas-HPSC-Sennheiser-headphone-connectors-pair-/300537385638?pt=UK_AudioVisualElectronics_HomeAudioHiFi_Headphones&hash=item45f96c92a6

i zastosować dobry kabel symetrycznie:

np. Conducfil Sonolene 3014

całość wsadzić w oplot nylonowy i zgrzać gumowymi koszulkami termo

 

HD650 po takim zabiegu odżywają! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej mam pytanie o stronę zakładania padów w HD650. Jak wiadomo nie są one takie same , jeden bok jest bardziej szerszy dla ułożenia kształtu muszli ucha. Zdjąłem nausznik z prawej słuchawki aby zobaczyć co jest w środku i nie pamietam jak był założony czy tak samo jak w lewej ? to znaczy na lewej szerszy bok (ten bardziej wyprofilowany) jest od przedniej strony przed uchem co jest wg mnie dziwne bo bardziej ucho wystaje nam z tyłu. Na prawej ma być założony tak samo jak na lewej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 565 ovation i muszę przyznać, że za te dwie bańki świetna sprawa, tylko kabel sie psuje. Kojarzycie jakąś alternatywę dla tych wtyków Cardasa?

Jak na razie kombinuję jak tu zmienić gniazda w muszlach, żeby dało się zrobić tańszy kabel. Tylko czy aby na pewno to jest konieczne? Oczywiście poza lutowaniem kabla do głośnika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności