Skocz do zawartości

Zegarki


bruno63

Rekomendowane odpowiedzi

Prawda, podobno Citizen używa jakiegoś fajnego stopu - zwłaszcza w kolekcji na ten rok.

Swoją drogą oglądałem Citka o którym mówiliśmy - już prawie miałem go brać, ale zobaczyłem:

http://www.swiss.com.pl/pl/produkty/category/114/zegarki_meskie.html#11902=zegarek_meski_citizen_bm6900-58e.html

 

Chyba jednak wybiorę powyższy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, podobno Citizen używa jakiegoś fajnego stopu - zwłaszcza w kolekcji na ten rok.

Swoją drogą oglądałem Citka o którym mówiliśmy - już prawie miałem go brać, ale zobaczyłem:

http://www.swiss.com.pl/pl/produkty/category/114/zegarki_meskie.html#11902=zegarek_meski_citizen_bm6900-58e.html

 

Chyba jednak wybiorę powyższy :)

Trochę droższy i wygląda bardziej sportowo, ale mi także stylistyką bardziej odpowiada w porównaniu z poprzednim. Faktura dodatkowych detali na bransolecie i kopercie dodaje mu więcej charakteru. Osobiście wybrałbym tą nową propozycję, bardziej wietrzy portfel ale to raczej zakup na lata :)

Edytowane przez ticalion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ już go mam, kupiłem osobiście :) Cóż mogę powiedzieć - taki uniwersalny, ładny, fajnie leży na ręce - lekki. Tytan mi się podoba (to nowa kolekcja jakiś wzmocniony stop - Citizen się chwali, że mniej się rysuje od stali - nie będę tego sprawdzał - czas pokaże). Delikatne niebieskie wstawki dodają uroku. Różne modele jeszcze rozważałem, ale ten mi się najbardziej spodobał.

Swoją drogą poprosiłem o upust i zapłaciłem niecałe 940zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ już go mam, kupiłem osobiście :) Cóż mogę powiedzieć - taki uniwersalny, ładny, fajnie leży na ręce - lekki. Tytan mi się podoba (to nowa kolekcja jakiś wzmocniony stop - Citizen się chwali, że mniej się rysuje od stali - nie będę tego sprawdzał - czas pokaże). Delikatne niebieskie wstawki dodają uroku. Różne modele jeszcze rozważałem, ale ten mi się najbardziej spodobał.

Swoją drogą poprosiłem o upust i zapłaciłem niecałe 940zł :)

 

Gratuluję! :)

Tytan w mojej opinii to bardzo fajny materiały. Zegarki z tego materiału są lekkie, całkiem wytrzymałe a do tego nie świecą się jak psu jajca.

 

Sam latam w tytanowym Seiko i bardzo sobie chwalę choć trochę się już podniszczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chciałbym sobie kupić jeszcze jeden zegarek. Obecnie mam zegarek Atlantic Worldmaster (zdjęcie na dole), szukam czegoś w tym stylu tylko w inne kolorystyce - srebrna koperta, czarny pasek. Nie chcę wydać za dużo na ten cel, powiedzmy do 300zł. Czy w tej kwocie mam w ogóle czegoś szukać czy od razu odpuścić? Oczywiście mówię o używanych, starszych zegarkach. Najlepiej jakby był automatyczny, ale oczywiście nie jest to obowiązkowa sprawa. Chciałbym zegarek jakiejś dobrej firmy, myślałem o jakimś starszym Atlanticu. Co o tym myślicie?

7816835.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jaki polecacie zegarek z jak najmocniejszym szkielkiem. Kazdy zegarek jaki mam musze co jakis czas polerowac. Bardzo czesto mi sie rysuje (niestety, praca fizyczna). Dobrze by bylo jak by mial jeszcze funkcje radiocontroll lub waveceptor. No i najlepiej jak by nie przekraczal 1000pln

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jaki polecacie zegarek z jak najmocniejszym szkielkiem. Kazdy zegarek jaki mam musze co jakis czas polerowac. Bardzo czesto mi sie rysuje (niestety, praca fizyczna). Dobrze by bylo jak by mial jeszcze funkcje radiocontroll lub waveceptor. No i najlepiej jak by nie przekraczal 1000pln

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Wybierz zegarek ze szkielkiem szafirowym. Do tej kwoty ciężko będzie o szafir . Ewentualnie jakiegoś g-schocka.

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak praca fizyczna to 1000zł starczy na dobrego G jak i na coś sensownego po pracy, szedłbym tą drogą.

 

Np, coś z seri 6900, 5600.

 

Do tego np Orient Mako albo Big Mako i za 1000zł masz 2 fajne zegarki, G do pracy, na rower, do moczenia latem czy na basenie, a do koszuli i na grilla coś na stali albo pasku w automacie. Wymienione Mako nie mają szafiru- zakładamy że nie będą katowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki polecacie zegarek z jak najmocniejszym szkielkiem. Kazdy zegarek jaki mam musze co jakis czas polerowac. Bardzo czesto mi sie rysuje (niestety, praca fizyczna). Dobrze by bylo jak by mial jeszcze funkcje radiocontroll lub waveceptor. No i najlepiej jak by nie przekraczal 1000pln

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Wybierz zegarek ze szkielkiem szafirowym. Do tej kwoty ciężko będzie o szafir . Ewentualnie jakiegoś g-schocka.

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

 

http://allegro.pl/zegarek-casio-lcw-m160d-1aer-waveceptor-i3784918313.html

 

Jeszcze są z serii M100. Na ebayu można kupić za około 700pln

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cif i cilit nie działają? Prawdziwe potwory w zakresie czyszczenia (absolutnie wszystkiego) to soda oczyszczona i pasta do zębów - piszę zupełnie serio. Ale jak zaczniesz tym czyścić, to na własną odpowiedzialność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności