Skocz do zawartości

Zegarki


bruno63

Rekomendowane odpowiedzi

GW 3500 nie ma pełnego Illuminatora tylko diodki (miałem Casio z takim czymś, totalna poracha i jakby jej nie było to na to samo wychodzi).

 

GW-3500D-1AJF_5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto dołożyć jeszcze raz tyle? No nie powiedziałbym :)

Nie całkiem bo z tego co gdzieś widziałem, to w Polsce kosztuje równe dwa koła. Jest najmniej odpustowy ze wszystkich G. Wygląda naprawdę poważnie.

 

Jeszcze GW-4000-1A też w miarę fajnie wygląda na ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równe 2 koła - a 3500 można kupić za niecałe 900 :)

Nie mówię, że są nieładne, bo to byłaby nieprawda, ale aż tyle za zegarek nie dam :) Przynajmniej nie za "sportowy" - rozumiem za klasyka do garnituru/munduru wyjściowego ;)

Panowie, coś jeszcze do 1000 jest wartego obejrzenia w ogóle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkusz ty kupujesz zegarek dla siebie czy dla nas?
Wydaje mi się, ze dla ciebie nasze zdanie jest ważniejsze niż twoje własne.

Idź do TimeTrendu i wybierz coś co ci się podoba i mieści się w budżecie.

Od 5 stron wklejasz kolejne modele, z którymi na dobra sprawę nikt tutaj nie miał styczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkusz ty kupujesz zegarek dla siebie czy dla nas?

Wydaje mi się, ze dla ciebie nasze zdanie jest ważniejsze niż twoje własne.

 

Idź do TimeTrendu i wybierz coś co ci się podoba i mieści się w budżecie.

Od 5 stron wklejasz kolejne modele, z którymi na dobra sprawę nikt tutaj nie miał styczności.

Kupuję zegarek dla siebie, wklejam te, które mi się podobają - nie pytam się "który ładniejszy", tylko który ma lepsze funkcje, więcej przetrwa, może właśnie z którymś ktoś miał styczność. Nie rozumiem o co Ci chodzi - w temacie o słuchawkach też piszesz ludziom - idźcie posłuchajcie sobie wszystkich słuchawek? Nie - doradzasz im w co przynajmniej powinni celować.

P.S. małe masz te strony, jak moje posty są aż na 5. Policz dobrze, a nie próbujesz udowodnić Bóg wie co. Bo wkleiłem chyba 3-5 zegarków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale on w nim bꤺie po poligonie biega i czasem koci modsze roczniki w koszarach. Edifice szybciej siꠢzuyje" w takich warunkach.

 

Wysyane z mojego GT-N7100 za pomoc Tapatalk 2

 

Edytowane przez 4ndr3
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już ma być Casio to nie lepiej jakiego Edifice w tej cenie? Wszystkie G-shocki i Pro-Treki wyglądają plastikowo.

W życiu bym nie pomyślał, że kupię G-shocka bo to takie plastikowe G... aż zobaczyłem na żywo tego mojego. ;) Przymierzyłem, wyszedłem ze sklepu, odwróciłem się na pięcie, wróciłem i kupiłem. Naprawdę wygląda bardzo zacnie i w swojej niszy nie ma konkurencji. Idealny zegarek na rower czy do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale on w nim bꤺie po poligonie biega i czasem koci modsze roczniki w koszarach. Edifice szybciej siꠢzuyje" w takich warunkach. Wysyane z mojego GT-N7100 za pomoc Tapatalk 2
W skrócie - prawda ;) Jak pisałem - mam 2 zegarki casio na co dzień, ale nie zakładam ich np. na poligon, bo nie wytrzymają tam nawet 15 min.. Dlatego szukam czegoś, co przetrwa ciężkie warunki - od OSF na poligonie, po skoki na spadochronie.

Łażę też często po górach, więc pomyślałem o Protrekach, ale one będą śmiesznie wyglądały w parze z mundurem - w nim spędzam 80% aktywnego dnia na uczelni...

Zawsze miałem zegarki analogowe, więc do takich się przyzwyczaiłem - dlatego waham się między GW 3500/3000. Ot, cała historyja. Dzisiaj może przejadę się do TimeTrend'u i przymierzę co mi wpadnie w oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrócie - prawda ;) Jak pisałem - mam 2 zegarki casio na co dzień, ale nie zakładam ich np. na poligon, bo nie wytrzymają tam nawet 15 min.. Dlatego szukam czegoś, co przetrwa ciężkie warunki - od OSF na poligonie, po skoki na spadochronie.

 

No chyba, ze tak. Chyba skłaniałbym się w kierunku jakiegoś G-shocka ze względu na to że są tańsze. Jakiś za 500-600 zł powinien styknąć. W takich ciężkich warunkach mając pecha to i protreka możesz rozwalić. Jakbym w ten sposób rozwalił zegarek za 1500-2000( tyle chyba mniej więcej protreki kosztują) to bym się pochlastał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności