Skocz do zawartości

Zegarki


bruno63

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanko: po ostatnim skradzionym niestety casio edifice (prześliczny był, nie chce teraz szukac, ale prosze wierzyć na słowo) rodzinka chce mi na urodziny postawić jeden z moich ulubionych gadżetów czyli wlasnie zegareczek. Chciałem obecnie cos bardziej sportowego i chyba stanie na g shocku ew. lacoste czy adidas. I tu pytanko dot. Pierwszego typu. Czy można podać jakis sklep z oryginalnymi, ale niższymi cenami (albo gdzieś gdzie często sa promocje czy cos). Jesli g shock to szukam do 400 zł i najlepiej w kolorze oliwkowym.

 

PS. Co sądzicie o zegarkach lacoste, adidasa wlasnie, ale także tommiego hilfigera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, G-shock jest dobrym pomysłem sam w sobie. Nosząc G niczego nie udajesz. Niestety kupując pozostałe, z wymienionych przez Ciebie, jest trochę inaczej i te zegarki udają droższe niż są. Napisałeś fajnie w "butach" w zegarkach jest podobnie. ;)

 

Będąc dużo starszy, nadal chodzę tylko w sportowym obuwiu, mam G-shocka, I w zasadzie same "sportowe" ciuchy, bo taki prowadzę tryb życia.

Edytowane przez KaDargo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, mam takie pytanie - jaki zegarek byście polecili:

Załóżmy, że do 4000, skeleton, szwajcar. Powoli rozglądam się za czymś na lata i tak sobie pomyślałem, że tu zapytam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwajcar czy tylko napis "swiss made"?

 

Serio skeleton? Na lata?

 

Wg mnie mając 4k na zegarke jesy jeden wybór. Sinn u1. Używany.

 

Na lato rewalacyjna guma. Na wieczór do koszuli branzoleta. Może nie tak uniwetsalny jak Omega PO ale równie kopnretny.

 

Niestety, ani skeleton, ani szwajcar. Czyli kupa nie zegarek. :D

Edytowane przez maciej76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy na serio - przeglądem sobie dzisiaj neta i trafiłem na kilka fajnych, ot - tyle. Myślałem, że do 1000 da się nawet coś znaleźć, ale jakość wykonania tych skeletonów bije po oczach nawet na zdjęciach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej kupić jakiegoś porządnego Japończyka? Za Szwajcara płacisz ja kraj pochodzenia, a Japońskie są często lepsze.

 

Sam się zastanawiam nad jakimś zegarkiem z dalekiego wschodu, są piękne, a perełki można kupić w cenie dobrego obiadu. Albo powrót do jakiegoś G-Shocka ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co sądzicie o tym zegarku/sprzedawcy - http://allegro.pl/zegarek-casio-ef-552-1av-promocja-edifice-i4143012750.html?

 

Cena prawie o połowę niższa niż w Swissie. Jest tu może jaki haczyk? Nowym ja w tym temacie. Co z wodoszczelnością? W opisie aukcji brak info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz jakieś zarzuty i dowody, podważające wprost, stosowanie się producentów do reguł przyznawania "Swiss Made" to napisz wprost a najlepiej od razu tutaj http://www.fhs.ch/ zamiast głupio pajacować. Na początek jeszcze zapoznaj się z zasadami stosowania "Swiss Made"

 

Tak na marginesie, nie są one, aż tak bardzo wyśrubowane jakby mogło się wydawać.

Edytowane przez KaDargo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak kogoś o coś oskarżasz, to wypadałoby poprzeć, to jakimś konkretem, a nie, tak sobie chlapniesz co Ci ślina na język przyniesie. To, że nie są wyśrubowane, nie oznacza że produkować można sobie gdziekolwiek i napisać Swiss. Akurat kto jak kto ale Szwajcaria pilnuje tego dość mocno. A już w ogóle jeśli chodzi o zegarki.

Edytowane przez KaDargo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę tutaj prowadził zadnej krucjaty, ani niczego udowadniał na siłe. Kto chce, znajdzie, doczyta, dowie się, uświadomi, wyciągnie wnioski i tak dalej.

 

Było parę zadym z udziałem przedstawicieli/dystrybutorów w tym temacie. Do dziś żaden nie przestawił faktów o szwajcarskości danego wyrobu, miejsca produkcji, lub chociaż miejsca MONTAŻU w tej krainie fioletowych krów. Może go po prostu w tym kraju nie ma? Śliski temat, serio.

 

;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, najłatwiej "rzucić ****em, a coś się na pewno przyklei"

 

Ja rozumiem, że ktoś kocha chińskie zegarki, kopie za x razy mniej kasy, ale bez przesady. Normalnie jakbym czytał forum China Watches do spółki z paranormalne.pl

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności