Skocz do zawartości

Noże, scyzoryki, latarki i inne pierdy...


Voter101

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam fjord nansena, strasznie solidna robota. zawsze go nosze w tylnej kieszeni, a w nim mam często dużo drobniaków i innych ostrych przedmiotów, np. klucze imbusowe. kieszeń w której go nosze juz jest przetarta, a ten nie ma żadnego przetarcia ;) ogólnie polecam tą firme, tylko ten mój model jest troche za duży, ale nie zwróciłem na to uwagi jak go kupowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Adidasy, Pumy, Reeboki i takie tam to straszny obciach :D

 

Zresztą, przejdź na stronę poprzednią - była mowa o portfelach. Ja zamówiłem tego Wolfganga. Jak coś to gdzieś na ngt była o nim krótka recenzja.

 

x2 ;P Ja też muszę poszperać i sobie coś sprawić, ale to nieprędko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dokładnie taki. dla mnie jest za duży, ale to dla mnie. zobacz jego wymiary i sprawdź, czy będzie ci odpowiadał. z drugiej jednak strony jest w nim dużo miejsca na różne ******łki(nosze w nim łyżeczkę, karteczki na ściągi, klucze imbusowe itp.) no i nie robi się taki gruby przy większej ilości drobnych. poza tym ma 1 wade. mianowicie zewnętrzna kieszeń na drobne nie ma dna na zgięciu, tylko na semym końcu tej częsci(dokładnie kończy sie tak gdzie są rzepy). teraz gdybym miał wybierać to wziąłbym inny model od tej firmy, chociaż całościowo jestem bardzo zadowolony.

 

edit: co mi się w nim podoba ma, te zamki firmy YKK. chodzą słodko, bardzo gładko się otwierają, zamykają i nie zacinają. dla porównania kumpel kupił sobie w podobnym czasie co ja jakiś inny portfel i zamek mu sie rozwalił kompletnie po kilku dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam się pytał swego czasu, więc może kogoś zainteresuje. Na DX pojawiły się nowe Tanki..

 

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.26988

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.26989

 

Wprawdzie 2$ droższe od starszej wersji TK-701, ale mamy lepszą diodę w środku, możliwość zasilania 10440, lepszą powłokę i większą moc/dłuższy czas świecenia. Trzeba co prawda poczekać na pierwsze opinie, ale i tak wolałbym teraz dołożyć te 6zł do TK-703 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam coś takiego, kiedyś dawno temu Ojciec sobie przywiózł z jakiegoś bazarku u ruskich i chodzi do tej pory (o zgrozo)

Zdj_cia_0016.jpg

 

 

Kupiłbym sobie Benchmade albo Spederco, ale koszta mnie przerażają (koło 400-600)... A po co mi taki nóż? Mam go w piórniku zawsze, przydaję się czasami by coś przeciąć albo coś.

 

Ktoś poleci jakiś dobry multitool? Taki żeby się nie rozleciał od wygięcia drutu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co mi taki nóż? Mam go w piórniku zawsze, przydaję się czasami by coś przeciąć albo coś.

Do tego wystarczy zwykły Vicek za 30zł. Chociaż nie wiem czym jest 'to coś' ;)

 

Ktoś poleci jakiś dobry multitool? Taki żeby się nie rozleciał od wygięcia drutu:D

Z tańszych, firmowych to Wave, Spirit, Swisstool. Ewentualnie jakieś starsze modele, często tanio do wyrwania, jak SuperTool etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś doszedł do mnie portfel WOLFGANG VELCRO.

 

Materiał Dura.On Nylon, produkcja 2008 China, gatunek pierwszy ;)

 

Z wierzchu bardzo przyjemny materiał, z dużym logo. W środku jest nieco gorzej, materiał cienki, nie usztywniany i z czasem, co potwierdza recenzja na NGT, zacznie się wycierać. Poza tym równa nitka, szwy w porządku. Generalnie co do jakości wykonania większych zastrzeżeń nie mam - szczególnie jeśli pod uwagę weźmiemy cenę: 25zł + przesyłka. Dużo przegródek, schowków i kieszeni to niewątpliwy plus tego modelu. Bardzo podoba mi się zapinana kieszonka w przegrodzie banknotowej.

 

Pora na minusy? OK, zasadniczo widzę trzy.

 

1/ Portfel jest mały, przez co w żadnej z przegródek nie mieści się (swoją drogą niewymiarowa i pozbawiona standardów ;]) legitymacja szkolna, czy też mały notes (70x100mm). Jedyne miejsce, do którego wchodzą bez problemu, to naturalnie, przegroda na banknoty, co jest mało wygodnym rozwiązaniem.

 

2/ Drugim, dość istotnym problemem jest beznadziejna kieszonka na monety - jest mała, a jej zszyta konstrukcja mocno utrudnia dostęp do zawartości, przez co szukanie i wyciąganie drobniaków jest strasznie niewygodne. Duży minus.

 

3/ Po 'upchaniu' portfela ciężko będzie go zamknąć/będzie się otwierał - ot taka uroda portfeli zapinanych na rzep w ten sposób..

 

Podsumowując; jeśli chcesz tani, nieźle wykonany portfel, a do tego nie nosisz drobnych, legitymacji, i nie upychasz portfela do granic możliwości - Wolfgang jest dla Ciebie.. :D No dobra, może wyszło nieco krytycznie, ale w rzeczywistości nie jest tak źle - to naprawdę fajny, niedrogi portfel. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maba, pierwszą rzeczą jaką chyba bym zrobił po kupnie tego portfela to odprucie loga :/ . Szczerze mówiąc nie wygląda jakoś za atrakcyjnie, poza tym, sądząc po zdjęciu, jest duże i całkiem sporo odstaje od portfela, co pewnie będzie powodowało zaczepianie się o kieszeń podczas wkładania do niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności