Skocz do zawartości

Noże, scyzoryki, latarki i inne pierdy...


Voter101

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko żaden pożytek z starożytnej sprawdzonej metody "uciekajdo" gdy się ma ten głupi plecak ważący swoje i do tego kurtkę i bluzę ( jedno schowane w plecaku - jeszcze gorzej z bieganiem ) bo rano to jednak zimno jest.

 

Ale ucieczka przed dresami nie jest trudna ( o ile jest się bez żadnych bagaży ), ponieważ to zazwyczaj zwykły zjadacz kreatyny, który po 100 m wysiada.

 

Ja jeżeli gdzieś na studia się dostanę, to chcę boks uskuteczniać/tajski boks biggrin.gif Zobaczymy co z tego wyjdzie, na razie będą dłuuugie wakacje, trzeba kondycję podreperować.

 

Kuzynka poszła na uczelnie w Szczecinie i na prawku ma OBOWIĄZKOWE zajęcia typu taniec, aerobik, siłownia, sztuki walki i co sobie tam zapragniesz ( do wyboru - wystarczy 1 nieobecność, żeby zawalić semestr ). To nie takie głupie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej rowyr i bieganie :P. Przydaje się do najskuteczniejszej, wymienianej już techniki samoobrony - Spier*alaj-go :D. A im kondycja lepsza, tym lepiej się biega zwłaszcza zimą, z plecakiem, zimowym obuwiem i kurtałką.

 

( To forum jakieś dziwne jest - jestem zalogowany - zapamiętuje na forum i w FF - a teraz, przy pisaniu posta wywaliło mi komunikat, że nie jestem zalogowany :huh: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( To forum jakieś dziwne jest - jestem zalogowany - zapamiętuje na forum i w FF - a teraz, przy pisaniu posta wywaliło mi komunikat, że nie jestem zalogowany huh.gif )

 

Zmiana IP?

 

Najlepiej rowyr i bieganie tongue.gif. Przydaje się do najskuteczniejszej, wymienianej już techniki samoobrony - Spier*alaj-go biggrin.gif. A im kondycja lepsza, tym lepiej się biega zwłaszcza zimą, z plecakiem, zimowym obuwiem i kurtałką.

 

Ja biegam i jeżdżę na rowerze czego nienawidzę ( rozwalone przerzutki, muszę się nieźle napedałować pod górkę ). Kiedy jestem obpakowany to mogę się zdać na szczęście ( a może się wywali? ) czy sztuczne mięśnie i brak kondycji.

 

Teraz mnie przeziębienie złapało i tylko się tuczę przez te święta. Będzie chociaż dodatkowa motywacja. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, najlepsza sztuka walki to łeb w dół, druga strona ulicy, olewka na jakiekolwiek hasła, a jak to nie pomaga, to w nogi.
stosuje podobna metode, tylko ze nie do konca swiadomie. Albowiem ze sluchawkami i tak nic wokol siebie nie slysze, wiec mimowolnie nie reaguje na zadne zaczepki - wiec niestety tez w nogi nie mam jak dac. Poki co jest to dla mnie skuteczna metoda (odpukac!). Co ciekawe z mojego roku w ciagu jednego semestru juz 3 osoby dostaly wpier*** w gliwicach - gdzie mieszkam. na dodatek nie byly to osoby tu mieszkajace tylko dojezdzajace na wydzial i imprezy...
Śmieszy mnie tylko fantazjowanie niektórych ludzi, którzy naoglądawszy się filmów wierzą, że posiedli całą moc wszechświata i w każdej sytuacji są w stanie się obronić, wyjść cało. Ale mocne manto uczy pokory.
dokladnie - to samo mowil moj kolega z grupy, a po paru tygodniach dostal niezle baty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu pisał, że jak podchodzi dres i chce zabrać telefon, to na pewno nie będzie chudy... W Łodzi taki debil mnie zaczepił (co prawda był pół głowy wyższy ode mnie). Skończyło się na tym, że mu powiedziałem, iż telefonu nie dostanie. Postraszył mnie trochę ale chyba zrozumiał, że po dobroci nic z tego nie będzie i zrezygnował... Jakby miał jakieś doświadczenie, to pewnie bym wylądował w szpitalu, no ale na szczęście nic się nikomu nie stało :P

I jak to ktoś powiedział: "Czekam na wyjście ośmiornicy, bo wtedy drobne cwaniaki znikną z ulicy". Coś w tym jest. Prawdziwy gangster ci raczej nic nie zrobi jeżeli mu nie podpadniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówcie co chcecie. scyzoryk mam zawsze przy sobie, jeśli ktoś chciałby mnie skroić z telefonu/pieniędzy, a miałbym okazje się bronić nawet tym nożykiem, nie zawachałbym się.

 

oczywiście nie po to go kupowałem, poprostu cholernie sie przydaje na codzień. używam otwieracza do kapsli/puszek, noża, czasam pensety i wykałaczki po każdym posiłku. zawsze mam w kieszeni i jest to bardzo wygodne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście nie po to go kupowałem, poprostu cholernie sie przydaje na codzień. używam otwieracza do kapsli/puszek, noża, czasam pensety i wykałaczki po każdym posiłku. zawsze mam w kieszeni i jest to bardzo wygodne rozwiązanie.

 

Zanim byś go otworzył, znalazłbyś swoje zęby w gardle :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze zostają Sycylijki sprężynowe, które lubią się otwierać same ( np. w kieszeni ;P ). Nie no, jak patrzę na te niektóre noże na Alledrogo, nawet takie za 20zł, to nimi można poważnie uszkodzić bebechy - te nacięcia i haki i wyżłobienia... Tylko jak piszecie, żeby taki nóż nie obrócił się czasem przeciwko właścicielowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

tak, ja od jakiegoś czasu bez scyzoryka czuje się jak bez ubrania.

 

zawsze mam przy sobie, przydaje się na wiele nie oczekiwanych sytuacji, ale codziennie używam noża i wykałaczki, imo dwie najlepsze funkcje w nim ;p

 

edit: kiedyś myślałem, ze go zgubiłem to podłamałem sie trochę, bo naprawde przywiązałem się do niego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od czasu kiedy noszę scyzoryk, to gdy zdarza mi się go zapomnieć, czuję się trochę "bez ręki" ;p

 

Oprócz różnych małych codziennych rzeczy, non-stop przydaje mi się przy okazji pracy na budowie mojego domku, czy przy kompach(zwłaszcza składaniu)

 

edit: ano, wykałaczka ftw! :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności