Skocz do zawartości

Metal


Goku

Rekomendowane odpowiedzi

Arch Enemy, w Krisiun maja bardzo "elegancki" growl, poszukaj po jakichs melodic death metalowych zespolach bo tam growlu nie ma ( rzadko jest :P )

 

[edit] ew. jakiś mathcore jeśli cie nie wystraszy ten nurt :)

 

btw: z carcass to ja wole Incarnate Solvent Abuse , Tomorrow Belongs To Nobody i Keep On Rotting...bardzo ten karkas melodyjny jak na def metal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstępnie przesłuchałem Dark Medieval Times Satyricon`a, a oto wrazenia:

 

- KLIMAT !!! tytuł płyty idealnie pasuje do klimatu w niej zawartej...intro wymiata :)

- świetne wstawki gitarowe i "fletowe"

- jednak elektryk jest zbyt przesterowany, zasłania perkusję

- świetne wokale

- co mi nie pasuje - określe to tak - "siarki w prawdzie dużo ale ognia mało" :)

- strasznie ciężko do łba wchodzi

- jak dla mnie zbyt gwałtowne, właściwie to brak przejść między klimatyczną gitarą a elektrykiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstępnie przesłuchałem Dark Medieval Times Satyricon`a, a oto wrazenia:

 

Jeśli chodzi o Satyricona, to zdecydowanie polecam "The Shadowthrone" i "Now, Diabolical", a w dalszej kolejności "Nemesis Divina" z największym "hitem" "Mother North".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Satyricona, to zdecydowanie polecam "The Shadowthrone" i "Now, Diabolical", a w dalszej kolejności "Nemesis Divina" z największym "hitem" "Mother North".

 

Hehe "Mother North" to wizytówka Satyricona :) Now Diabolica też mogę polecić - znakomity album, chociaż dla niektórych na początku może wydawać się trochę rozlazły, ale ma to swój urok. Takie kawałki jak "Pentagram Burnst" albo "KING" - klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie,zawsze Mother North u mnie leci na samym poczatku,reszta dopiero w swojej kolejnosci xD

Co do najnowszej ich plyty-najbardziej mi podpasowal "A New Enemy".

 

polecam Devil Driver dobra kabela

 

Dobra dobra,po dlugim okresie nie sluchania wczoraj ja dodalem do playlisty i pomogla mi przetrwac nocke nad ksiazkami;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.myspace.com/eluveitieofficial

 

Obadajcie to smile.gif Blach/folk metal, ale nie taki skoczny, rubaszny i prosty jak Finntroll - coś zupełnie innego.

 

Daja rade ale jakos az tak bardzo nie porywaja,chociaz Song of Life nawet nawet...;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie szatana, to proszę - i to w wykonaniu samego Immortala :D

 

 

Edit: Swoją drogą to zastanawia mnie ile wypili zeby wprowadzic sie w tak diaboliczny i mroczny klimat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie inny klimat, ale też ******sty teledysk:

http://www.youtube.com/watch?v=z5A0q63_gbo

Zwrócie uwagę na prawą stopę perkusisty :D Poza tym solówka też wymiata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... Immortal w ogóle ma specyficzne teledyski :D , drugi przykład:

 

 

A co do samej muzy, to mam do nich sentyment... Ameryki nie odkrywają, jednak w ramach blacku wypracowali sobie jednak własny, charakterystyczny styl. Ich image rzeczywiście może śmieszyć, ale cóż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności