Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, Undertaker napisał(a):

@sheffunio na szybko napisałem 1500 zł + alle i sprzedający się zgodził. 

Zapytałem dla ostrożności o dodatkowe fotki z "kartką imienną" i nie otrzymałem zdjęć, ale zamiast tego informację: 

 

"

nie mam zapomnialem dodac jedna sluchawka przerwya ale czasmi jest okej"
 
i to ponoć na obu kablach. 
 
Wiadomo jak to jest z takimi ofertami - ostrożność wskazana, choć jak mawiają niektórzy kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :D

 

 

 

🤔

 

Same czerwone flagi.

 

Screenshot_2023-07-30-16-44-19-15_d4c83e98b7363fb18e9bde28130b0ba3.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że to jednak oferta z tych "too good to be true" :D Zresztą sam opis zastanawiający, no bo słuchawki ze stycznia 2018 ale wciąż na gwarancji? To nawet jakby 5 lat od producenta było to byłoby po. Z tymi strunami głosowymi też zastanawiające, no ale teoretycznie różnie bywa i już nawet tego się nie czepiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, to wygląda na minę. W natłoku ściem ze wschodu jak i patrząc na błędy to myślę, że facet nie chce rozmawiać bo nie struny ma chore tylko akcent zbyt silny. 

IMG_20230730_173036.jpg

Edytowane przez Roo_Volt
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Undertaker napisał(a):

Ja pasuję :D

Na szczęście nie dał przesyłki olx bo z braku czasu nie wrzucał bym ich tutaj dziwne że ma jeszcze ofertę z dynaudio 25 jak ktoś ma blisko niech jedzie go sprawdzić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, ossomac napisał(a):

@UndertakerJeszcze wczoraj wchodził kod zniżkowy obowiązujący na AK w tym tygodniu i wychodził coś około 6,5k PLN ;)

 

Na dziś 6786 zł. Fajna cena i pewnie bym wziął, ale z tego co znalazłem to streamingi działają na tym sprzęcie w slow motion. Szkoda, bo byłby pewnie endgame w kwestii odtwarzacza. Niemniej co by nie marudzić - cena zacna 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DirianApple Music i Tidal działały płynnie i bezproblemowo, przynajmniej na sztuce testowej od @kurop. Może sam przetestuj, bo odtwarzacz jest absolutnie fantastyczny, zarówno pod względem UI jak i dźwiękowo. Wiadomo, że dap nie będzie działał jak tel, ale tutaj nie ma wstydu, ale może to ja mam niskie wymagania.

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Palpatine napisał(a):

@DirianApple Music i Tidal działały płynnie i bezproblemowo, przynajmniej na sztuce testowej od @kurop. Może sam przetestuj, bo odtwarzacz jest absolutnie fantastyczny, zarówno pod względem UI jak i dźwiękowo. Wiadomo, że dap nie będzie działał jak tel, ale tutaj nie ma wstydu, ale może to ja mam niskie wymagania.

 

A porównywales moze do SP3000? Bo on śmiga niby sporo lepiej (w streamingach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dirian napisał(a):

A porównywales moze do SP3000? Bo on śmiga niby sporo lepiej (w streamingach).

Miałem oba na testach i faktycznie lepszy procesor w SP3000 robi różnice. Co nie zmienia faktu, że streamingi w SE300 działają akceptowalnie, to chyba dobre słowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Palpatine napisał(a):

Miałem oba na testach i faktycznie lepszy procesor w SP3000 robi różnice. Co nie zmienia faktu, że streamingi w SE300 działają akceptowalnie, to chyba dobre słowo.

 

Okej, dzięki za info. Dla mnie niestety akceptowalnie to trochę mało w przypadku urządzenia za 7-8k. W sensie, nie oczekuję płynności na poziomie nowych Galatyk czy iPhone'ów, ale wyobrażam sobie, że działa to jednak wyraźnie gorzej od DAP-ów ze Snapem 660. A to już byłoby dla mnie mało akceptowalne za cenę którą wydaję na urządzenie. Musiałbym faktycznie sam przetestować... No nic, może jesienią bo na razie trzeba cieszyć się wakacjami i nie zawracać głowy drogimi DAP-ami :D 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oeliksie Takstarów jak psów i nawet za 400 zł ktoś próbuje sprzedać :
https://www.olx.pl/d/oferta/sluchawki-planarne-takstar-hf-580-CID99-IDWfRxk.html

Tylko warto dopytać czy jest drugi komplet perforowanych padów i w jakim stanie :) 

Mnie tam one w ogóle nie podeszły ale wrzucam bo niska cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Dirian napisał(a):

 

Okej, dzięki za info. Dla mnie niestety akceptowalnie to trochę mało w przypadku urządzenia za 7-8k. W sensie, nie oczekuję płynności na poziomie nowych Galatyk czy iPhone'ów, ale wyobrażam sobie, że działa to jednak wyraźnie gorzej od DAP-ów ze Snapem 660. A to już byłoby dla mnie mało akceptowalne za cenę którą wydaję na urządzenie. Musiałbym faktycznie sam przetestować... No nic, może jesienią bo na razie trzeba cieszyć się wakacjami i nie zawracać głowy drogimi DAP-ami :D 

 

Niestety, to nie jest super płynność, jeśli można użyć takiego sformułowania, a 7k to nie jest mało pieniędzy. Ja ogolnie gdybym miał jednak kupić dapa to w tej chwili rozpatrywałbym tylko SP3000. Albo korzystanie z Hugo2 jak teraz :) No może chciałbym przetestować jeszcze Cayina, nigdy go słuchałem. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, tommir napisał(a):

Niestety, to nie jest super płynność, jeśli można użyć takiego sformułowania, a 7k to nie jest mało pieniędzy. Ja ogolnie gdybym miał jednak kupić dapa to w tej chwili rozpatrywałbym tylko SP3000. Albo korzystanie z Hugo2 jak teraz :) No może chciałbym przetestować jeszcze Cayina, nigdy go słuchałem. 

Zgadza się. A jeśli chodzi o czystą jakość sq to do dzisiaj Hugo2 i SP3K są bezkonkurencyjne. SE300 to jednak półka niżej, ale za to komuś może bardziej odpowiadać jego barwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności