Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Dirian napisał(a):

Szkoda że BTR7 nie gra tak dobrze po BT jak przez USB.

Też mnie to boli. Po kablu pięknie. Po BT dość zimno. I zaczynam się rozglądać za jakimś zmiennikiem. Nie lubię się bawić z EQ. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciepłego grania, to tak sobie myślę o niestandardowych rozwiązaniach - może A45 / A55 albo R3 Pro Saber jako odbiorniki BT z opcją DAPa ;) Nie wiem jak się one mają do w.w. urządzeń, nie porównywałem, ale one grają dosyć ciepło (sonka cieplej).

Edytowane przez Najner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Dirian napisał(a):

A iFi Go Blu nie podpasował? Chyba go miałeś z tego co kojarzę.

 

Go Blue potwornie szumi na wielu IEMach. Nie wiem, czy to wada jednego egzemplarza, ale czytałem na headfaju, że to częsta sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, dweet napisał(a):

 

Go Blue potwornie szumi na wielu IEMach. Nie wiem, czy to wada jednego egzemplarza, ale czytałem na headfaju, że to częsta sprawa.

Akurat tu chodziło o trzaski które były słyszalne naprzemian w lewej / prawej słuchawce a czasami naraz. Winnym okazał się kodek bodaj APTX Adaptive 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dweet napisał(a):

 

Go Blue potwornie szumi na wielu IEMach. Nie wiem, czy to wada jednego egzemplarza, ale czytałem na headfaju, że to częsta sprawa.

Szumi szumi, i do tego kiepski zasięg bt w pierwszych partiach. Na HF są poradniki jak wymienić antenę, ale wady konstruklcyjnej pt. odbiornik bt zamknięty w klatce Farradaya nie przeskoczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa promocja. Płyta w wersji CD "Echoes" Soren Bebe Trio za "darmo", za jedynie koszt wysyłki 5,72 EUR. Dodatkowo mailem otrzymujemy link do pobrania płyty w mp3 oraz 24/96 Wave. CD oczywiście z autografem.

https://sorenbebe.com/sp/echoesforfree/?fbclid=IwAR0r6eLU3cGw56vFRIETUw6Qdyvojd2wmbuLczhlouSvwe154a_A5ZRLoIY

  • Thanks 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Detoxpro82 napisał(a):

Poczciwy Walkman Sony NWZ X1050 do sprzedania, prawie nie używany :)

 

https://allegrolokalnie.pl/oferta/sony-walkman-nwz-x1050-mp4-hifi-premium-st-ideal

Nie wolno podbijać swoich aukcji i ogłoszeń tutaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bakus1233 - bo ta osoba nie może wystawić na bazarku. 0 postów.

Jak kupujesz u kogoś z forum, to mogłoby się wydawać, że z większym zakresem bezpieczeństwa, ale w tym wypadku to całkiem nowe konto, chyba założone tylko w celu sprzedaży.

 

Edytowane przez Chesuli
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, bakus1233 napisał(a):

Jeśli ktoś rzeczywiście sprzedaje coś okazyjnie, to co w tym takiego?

 

5 godzin temu, Chesuli napisał(a):

@bakus1233 - bo ta osoba nie może wystawić na bazarku. 0 postów.

Jak kupujesz u kogoś z forum, to mogłoby się wydawać, że z większym zakresem bezpieczeństwa, ale w tym wypadku to całkiem nowe konto, chyba założone tylko w celu sprzedaży.

 

W dawnych czasach na forach panowała taka zasada, że wypadało się w pierwszym poście przedstawić choć w dwóch zdaniach. Często nawet było się zmuszonym do odrobiny wysiłku żeby cokolwiek dalej napisać.

A tu kolega na bezczelnego pierwszy post i podbijanie swojego towaru z allegro. I nie działa na mnie tłumaczenie że sprzęt fajny i OKAZJA.

Czasy się zmieniają i ja to wiem ale nie przeginajmy zwyczajnie. Żaden z nas święty i nieomylny nie jest - miejmy odrobinę kultury i szacunku do zasad. 

  • Like 3
  • Thanks 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież jest wrzucony link na Allegro wiec to zawsze bezpieczniejsze niż zakup na forum nawet od w miare znanych userow. Wystarczy przypomnieć sobie co odwalał kolega @deftones9 robiąc sobie z forumowiczów Providenta czy innego Bociana tylko bez prowizji i karków dobijających sie do jego drzwi.

 

Co innego jak ktoś wrzuca na bazarek i ma 0 postów, a co innego Allegro - imho. Choc regulamin faktycznie zabrania takich akcji, no ale wiadomo jak to z regulaminami - nie każdy podpunkt ma sens.

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się ma 0 postów to można wrzucić cokolwiek na bazarek????

Wydawało mi się, że nie można 😉

"14. Oferty w komisie mogą zamieszczać osoby, które napisały minimum 50 postów na forum."

 

A kwestia nie wynikła z prostego wrzucenia linku na allegro, tylko na podbijaniu (i to dość agresywnym) i podawaniu danych kontaktowych - czyli de facto robienia tego, co można robić na bazarku PO spełnieniu określonych warunków.

 

Nie będą tu rozpoczynał dyskusji o słuszność lub nie tych zasad, ani o tym, czy stanowią one pełne zabezpieczenie przed delikatnie mówiąc kombinatorami  - dla mnie ważne jest, że zasady takie obowiązują - i obowiązują WSZYSTKICH.

 

Pozdrawiam,

AS

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup Ojcu słuchawki w jego święto, czyli sale u Hifimana na całego: w tym HE400SE open box za 79 dolców, Sundara Closed Back za 229 czy HE1000 w różnych wariantach już od 1259 zielonych.

 

P.S. Nie wiem jak to teraz u nich wygląda, ale pewnie lepiej dopytać czy mają w EU (polskim) magazynie. Wysyłka kiedyś to było 62 dolce dodatkowo chyba. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Undertaker napisał(a):

Kup Ojcu słuchawki w jego święto, czyli sale u Hifimana na całego: w tym HE400SE open box za 79 dolców, Sundara Closed Back za 229 czy HE1000 w różnych wariantach już od 1259 zielonych.

 

P.S. Nie wiem jak to teraz u nich wygląda, ale pewnie lepiej dopytać czy mają w EU (polskim) magazynie. Wysyłka kiedyś to było 62 dolce dodatkowo chyba. 

 

Niezłe promo. Motywuje do poczytania o co chodzi w tych wersjach HE1000, których narobiło się strasznie dużo i trudno się połapać która lepsza. Mimo, że nie potrzebuję żadnych słuchawek to jednak kusi, żeby coś kupić i przetestować :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Undertaker napisał(a):

Kup Ojcu słuchawki w jego święto, czyli sale u Hifimana na całego: w tym HE400SE open box za 79 dolców, Sundara Closed Back za 229 czy HE1000 w różnych wariantach już od 1259 zielonych.

 

P.S. Nie wiem jak to teraz u nich wygląda, ale pewnie lepiej dopytać czy mają w EU (polskim) magazynie. Wysyłka kiedyś to było 62 dolce dodatkowo chyba. 

Teraz wysyłka 36 dolców a cześć rzeczy z magazynów w Polsce a cześć np. jak w moim przypadku ze Szwecji 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BearPLFaktycznie fajna promka, HEki coraz bardziej kuszą choć pytanie czy trend z obniżaniem ceny będzie podobny jak w przypadku Arii, gdzie można było już je dostać w fajnej cenie. Inna sprawa, że tak jak chętnie bym coś wziął, tak za dużo sprzętu i trzeba się najpierw czegoś pozbyć :D

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że piszę w tym temacie, ale nie mam lepszego pomysłu, a to ostatecznie HydePark.
Nigdy nie korzystałem z Ebaya, czy sprzedawanie tam za granicę jest bezpieczne? Jeśli tak, to na którym eBayu powinienem założyć konto, normalnie na polskim?
Mam do sprzedania TSMR Sands, które na HeadFi mają dobrą renomę, a w Polsce są kompletnie nieznane, więc może być ciężko, dlatego rozważam też ew. wysyłkę za granicę, czy jest jakiś sposób żeby obie strony były chronione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności