Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma, biorą jakby wysyłali z USA a wysyłają z Europy (do Polski) ja zamawiałem 2 rzeczy to jedna ze Szwecji druga z Polski przyszłą . Jedyny plus to nie ma dodatkowych opłat typu VAT itp

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sivga P-II za 1050. 

https://www.olx.pl/d/oferta/sluchawki-wokoluszne-planarne-sivga-p-ii-CID99-IDT0vmu.html 
Cena bardzo fajna. Jak dla mnie niezbyt wygodne nauszniki, bardzo dobry planarny bas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rafacio napisał(a):

Od dwóch tygodni wiem, że okazja to jest:

Ultrasone Pro-480i – Thomann Polska

I od dwóch tygodni nie używam innych słuchawek więc polecam.

Cena jest w porównaniu do innych nieprzystajaco atrakcyjna. Mam Sennheiser 599Se. Czy 480i to będzie krok naprzód, czy też granie o innej charakterystyce. Nie jestem słuchaczem wielu modeli, stąd zapytanie, na forum nie ma informacji ( albo nie umiem znaleźć )

Edytowane przez Broda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli 599 są podobne lub takie sam jak 598 to będzie to zupełnie inne granie. Może się całkiem nie spodobać, bo jednak może być za ostro. ale za to precyzja znacznie lepsza, a w porównaniu do Sennków dynamika zmiażdży. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Rafacio napisał(a):

Co w sumie nie zmienia faktu, że jak ktoś chce się zapoznać z Ultrasone to ma okazję zrobić to za 230 zł z przesyłką. Można tyle odżałować nawet jak kompletnie nie podejdą.

To napisz jak grają, czego się spodziewać, czy możesz je porównać z innym znanym modelem ;) Czuję że nie każdemu będą się podobać jak Tobie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym że je nie jest tak łatwo opisać. Owszem, mają sporo basu, ale nie jest on przegięty jak w PRO900i np. czy innych Beyerach T1v3 albo ZMF Atticus (inna sprawa że ja bardzo lubię te wymienione słuchawki). Mają zaznaczone wysokie, ale nie są dla mnie w żadnym zakresie problematyczne jak w niektórych teslach Beyera, czy na początku używania legendarnych Edition 9 od nomen omen Ultrasone (tyle że były świeżo po wymianie driverów to może temu). Średnica w sumie jest delikatnie cofnięta przez S-Logic (kto słuchał to wie) ale to też nie taki kartonowy momentami efekt jak np. w Edition 8EX. Ktoś powie Signature Pro są lepsze i też normalne - a i owszem, ale kosztują xxx razy tyle. Nawet takie Signature Studio które też jakiś czas temu miałem to były większe freaki (bo bardziej naboomboxowany bas i więcej wysokich) pomimo naturalniejszej barwy. Słowem - PRO480i to takie "zwyczajne" jak na Ultrasone słuchawki, i nie tylko w sumie. U mnie wygryzły rebrandy Takstara HD6000 (pomimo tego że uważam je za mini LCD2 Shedua) w tym sensie że te drugie wsadziłem do szafy i prawie o nich zapomniałem, ale niedługo z racji namnożenia się u mnie ilości dapów pewnie znowu będę musiał się z nimi przeprosić :) 

 

Disklejmer: Nie są to żadne killery, w ogóle nie ma czegoś takiego jak killer bo jak wiadomo i jak miał tu jeden użytkownik w sygnaturce wpisane: "hype, sell, next" i taka będzie w skrócie historia tego forum. Po prostu te Ultrasy to ciekawe granie i bezpieczny wybór w thomannowej (i nie tylko w sumie) cenie. Minusy? Na początku wydały mi się lekko sztuczne w barwie i takie jakby zdystansowane z brakiem wyraźnego pierwszego planu, potem ten efekt ustąpił. To wciąż jednak bardzo fajny mix muzykalności z jak ja to nazywam "technicznym utwardzeniem" Ultrasonowej membrany. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://allegrolokalnie.pl/oferta/sony-walkman-wmdd33-made-in-japan-po-serwisie-fsk

 

Jeden z najlepszych walkmanów w historii - właściwie pełnoprawny deck, tylko w przenośnej formie, lepszy od niejednego stacjonarnego. Żadnych pasków, żadnych dziwnych baterii. W tej cenie nawet nie warto się zastanawiać, jeżeli ktoś ma ochotę słuchać z kaset. Sam mam dokładnie taki model i wiem, że trudno o lepszy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla fanów HiFiman:

  • HE-400SE słuchawki planarne: 749 zł ->629 zł
  • HE-400S słuchawki magnetostatyczne 1795 zł -> 1299 zł
  • Sundara słuchawki magnetostatyczne 2199 zł -> 1539 zł
  • Deva Pro 1945 zł -> 1595 zł
  • Ananda słuchawki magnetostatyczne 3999 zł -> 2999 zł

https://www.sklep.htaudio.pl/manufacturer/hifiman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności