Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, LeonidK napisał(a):

4.500zł? To jaka to jest alternatywa do B2? Chyba, że chodzi o jakiś inny sklep.

Wcześniej była mowa o słuchawkach do 2k - no więc ST7 można było kilka razy kupić u nas na forum za 1700 PLN, Blessing2 dawno na giełdzie nie widziałem, więc ciężko mi stwierdzić, ale faktem jest, że nówki EJ07 kosztują dużo więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu nie jestem w temacie i myślałem, że te Yinyoo były kiedyś tańsze, ale już przestały być produkowane i tylko się ostały jakieś resztki na Ali, zresztą czasem się tak zdarza, że paradoksalnie na Ali wywala najwyższą cenę na rynku. Zresztą coś chyba jest nie tak, bo EJ07 u producenta kosztują $719, w Audeos 3500zl, a Yinyoo 4500?

Swoją drogą ciekawe, dlaczego Blessing 2 praktycznie w ogóle nie ma u nas na rynku wtórnym, jak to chyba najbardziej popularny model IEM'ów za 1500zl.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej ST7 latały chyba po ~ 3300 zł na Ali, teraz z jakiegoś powodu cena poszła w górę. Tyle to na pewno nie warto płacić bo to będzie utopiona kasa (w sensie, jak nie podejdą to ciężko będzie odsprzedac za sensowne pieniądze), ale jak sie dorwie używkę tak jak chłopaki piszą poniżej 2k to zdecydowanie warto spróbować ;) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LeonidK napisał(a):

dlaczego Blessing 2 praktycznie w ogóle nie ma u nas na rynku wtórnym, jak to chyba najbardziej popularny model IEM'ów za 1500zl.

Bo widać jak już ktoś nabył, to je sobie zostawia. Tak samo (a nawet bardziej) jest choćby z Dunu DK-2001, gdzie wtórny rynek praktycznie nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, LeonidK napisał(a):

Zresztą coś chyba jest nie tak, bo EJ07 u producenta kosztują $719, w Audeos 3500zl, a Yinyoo 4500?
 

Chyba mieszasz modele. Piszemy o wersji EJ07 bez M, które u producenta kosztują 900$. Audeos nie ma ich w ofercie, ST7 bywają w promocji na Ali.

 

EJ07 i EJ07M to różne słuchawki.

 

Edytowane przez docentore
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dCS Bartok + Mutec REF 10 + Mutec MC3+USB za 60 tys. zł:

 

https://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/06/478133.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2023 o 15:14, marek_m napisał(a):

 

...i sprzedać :D 

Dzięki uprzejmości @Najner nie nie musiałem ich kupować. Efekt wypożyczenia jest taki, że je kupiłem :)

 

 

s12.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beyerdynamic TYGR 300R z mikrofonem Fox (jak nowe) za 600 zł gdzie sam mikrofon w sklepie to ponad 500 zł :
https://www.olx.pl/d/oferta/beyerdynamic-tygr-300r-CID99-IDT4ZVw.html

Edytowane przez x86
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, x86 napisał(a):

Beyerdynamic TYGR 300R z mikrofonem Fox (jak nowe) za 600 zł gdzie sam mikrofon w sklepie to ponad 500 zł :
https://www.olx.pl/d/oferta/beyerdynamic-tygr-300r-CID99-IDT4ZVw.html

Na sprzedaż są same słuchawki. To sprzedający kupił z mikrofonem w promocji, a teraz pozbywa się słuchawek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, x86 napisał(a):

Beyerdynamic TYGR 300R z mikrofonem Fox (jak nowe) za 600 zł gdzie sam mikrofon w sklepie to ponad 500 zł :
https://www.olx.pl/d/oferta/beyerdynamic-tygr-300r-CID99-IDT4ZVw.html

To ogłoszenie dotyczy raczej tylko słuchawek.

"słuchawek nie potrzebuje poniewaz mam kolekcje droższych, uzyte kilka razy, praktycznie jak nowe.

Kupione 15 lis 2022"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, x86 napisał(a):

Beyerdynamic TYGR 300R z mikrofonem Fox (jak nowe) za 600 zł gdzie sam mikrofon w sklepie to ponad 500 zł :
https://www.olx.pl/d/oferta/beyerdynamic-tygr-300r-CID99-IDT4ZVw.html

Z treści ogłoszenia i tytułu jednoznacznie nie wynika ze mikrofon jest w zestawie. Warto dopytać …

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, x86 napisał(a):

Beyerdynamic TYGR 300R z mikrofonem Fox (jak nowe) za 600 zł gdzie sam mikrofon w sklepie to ponad 500 zł :
https://www.olx.pl/d/oferta/beyerdynamic-tygr-300r-CID99-IDT4ZVw.html

Sprzedaje same słuchawki. Nie widziałem poprzednich komentarzy, nie mogę usunąć swojego? 

Edytowane przez LukaszS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra aukcyjni mądrale, gdzie kupię TAKIEGO ZŁOTEGO GRALLA : PIONEER SE-L40

 

Posiadałem je jakieś 35 lat temu i teraz chcialbym powrótu do przeszlości, nie dla wybitnego dzwięku- bo takiego nie oferują, ale dla sentymentu, dla pieknej formy i poprostu dla mania 🤩

Może ma ktos z Was w starej szafie, na strychu, w starej rupieciarni.

Pomożecie ?

S

Edytowane przez syl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, marek_m napisał(a):

 

Jesteś pewien, że to jest właściwy wątek ?

Watek o sprzedazy oraz okazjach nie tylko na allegro, nie rozumiem w czym masz problem ?

S

Edytowane przez syl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post wątku "Okazje z allegro i nie tylko".

 

Zasada jest prosta, ciekawe oferty z allegro zamieszczamy w następujący sposób:

 

1. Przedmiot aukcji.

2. Data zakończenia (zachęcam do kopiowania danych z rubryki "Do końca")

3. Link

 

Uzupełnij powyższe i będzie spoko.

 

A tak na marginesie, problemu nie mam, jedynie wątpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, marek_m napisał(a):

Pierwszy post wątku "Okazje z allegro i nie tylko".

 

Zasada jest prosta, ciekawe oferty z allegro zamieszczamy w następujący sposób:

 

1. Przedmiot aukcji.

2. Data zakończenia (zachęcam do kopiowania danych z rubryki "Do końca")

3. Link

 

Uzupełnij powyższe i będzie spoko.

 

A tak na marginesie, problemu nie mam, jedynie wątpliwość.

Pewnie sie nie domyśliłeś, ale ja nie sprzedaję tylko pytam o to, czy ktoś widzial takie klasyki w ogloszeniach, ponieważ szczególnie w tym wątku pisze wielu forumowiczów, ktorzy przeszukują aukcje oraz inne fora audio.

 

Czy teraz bedziesz lepiej spac?

S

Edytowane przez syl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności