Skocz do zawartości

majkel


majkel

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 10 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Zostalem poniekąd "zmuszony" do współpracy z Majkelem. Jak się okazało, guru to też człowiek. I to przemiły, w dodatku żywo zainteresowany pomocą i rozwiązaniem problemu. Mógł mnie skasować, za co nie miał bym najmniejszych pretensji, nie uczynił tego jednak, usuwając usterkę, w pełni profesjonalnie i ekspresowo. Na koniec jeszcze był telefon, rozwiewający wątpliwości. Tak się prowadzi interesy w XXI wieku. Wszystkim polecam Majkela i jego wyroby (ups) produkty.

 

Wszystko mi śmiga perfekcyjnie i jestem mega zadowolony !!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Oddałem mój SP do upgradu do wersji Headonic. Dodatkowo dostałem nową wersję zasilania, za co jestem wdzięczny. Polecam zarówno sam produkt jak i Sprzedającego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Kupiłem od Majkela parę rzeczy, a przede wszystkim jego dzięcię - headonika. Gość terminowy, rzetelny, uczciwy. Konstruktor opętany ideą dźwięku absolutnego i jedynie słusznego, którego wizję ma dość wyraźnie sprecyzowaną i do której uparcie dąży; bez przerwy grzebie w swoich "wyrobach" ze słuchawkami na uszach i zbliża się do tej wizji. Polecam jego wzmaki; nawet jak nie zgodzisz się z tą estetyką dźwięku to warto liznąć, bo półeczka wysoka. Dodatkowo jako klient możesz liczyć na świetny kontakt, wsparcie, poprawki, upgrady oraz posnuć razem z Majkelem audiofilskie opowieści o wyższości jednych świąt nad drugimi. Ostatnio na moich oczach usiłował zepsuć mi słuchawki, oczywiście wyszło mu na odwrót i grają teraz lepiej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Kupiłem od Majkela Headonica w wersji accu. Najpierw podesłał mi swój egzemplarz do odsłuchu, potem bez problemu zgodził się na moje kombinacje z kolorami obudowy i poszczególnych elementów. Wszystko przebiegło terminowo, zawsze wiedziałem, kiedy co mi wyśle i dokładnie tego dnia wysyłał. O jakości samego wzmacniacza pisałem już w kilku miejscach na tym forum, ale podkreślę jeszcze raz, że jeśli chodzi o ergonomię, to w swojej klasie jest wręcz wspaniały, natomiast pod kątem brzmienia - nie słyszałem jeszcze wzmacniacza, który skłoniłby mnie do myśli o jego wymianie na coś innego. Jest czysto, bardzo precyzyjnie, z dużą sceną i masą powietrza, holografia i separacja wspaniałe. Niektórym brakuje trochę czegoś, jakiejś kropki nad i, ale moim zdaniem on pokazuje całkowicie klasę reszty toru, DACa, IC i samych słuchawek - jeśli czegoś brakuje - tak jak to było w moim przypadku, to nie była to kwestia wzmacniacza, tylko np. lamp w DACu. Świetny sprzęt - do Edition 5 IMO idealny.

 

Oprócz tego Majkel podesłał mi zestaw swoich kabli - IC, USB i Coaxial - fajnie zapakowane, wyglądają i grają bardzo dobrze - dziękuję za możliwość posłuchania - wnoszą do toru trochę takiego hi-endowego sznytu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kupiłem wzmacniacz słuchawkowy Headonic Basic. Wzmacniacz jest po prostu świetny i tak jak audionanik wyżej napisał - nawet jeśli komuś nie podejdzie dźwiękowo, warto go spróbować żeby mieć punkt odniesienia do innych sprzętów. Ja już miałem dość sporo różnych wzmacniaczy, do tej pory jednak żadnego marki Ear Stream. Uznałem więc, że to trochę wstyd nie poznać samemu jakiejś konstrukcji majkela, postanowiłem więc zakupić Headonika na zasadzie, że albo mi się spodoba, albo przynajmniej zaspokoję swoją ciekawość. No i spodobał mi się na tyle, że kto wie, czy nie zostanie on u mnie jeśli nie na zawsze, to przynajmniej na bardzo długi czas. Mam nadzieję :)

 

Kontakt bardzo dobry i miły, przesyłka starannie zapakowana, ogółem jestem bardzo zadowolony z zakupu i szczerze polecam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Soundman1200

Majkel robił dla mnie już wcześniej kilka kabli słuchawkowych i zawsze był to dobry zakup.

Mimo że nie za bardzo słyszę kable to jednak czułem poprawę przekazu po wymianie kabelka.

Nie wiem jak to robi,ale ważne że dobrze...he,he.

Ostatnio zamówiłem kabelek USB Extreme, byłem lekko sceptycznie nastawiony,

jednak teraz nie oddałbym tego kabla za żadne skarby, tak dużo dobrego wniósł do przekazu.

Z Majkelem kontakt zawsze dobry jest, to prawdziwy pasjonat audio, polecam każdemu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kupiłem firmowy interkonekt Ear Stream Signature na wtykach XLR.

Sam kabel przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Brzmieniowo to już naprawdę wysoka półka a nie jest to najwyższy model z oferty. Więcej napewno w wątkach ku temu poświęconych.

Co do samej transakcji, to kontakt z Majkelem jest bardzo dobry. Paczka bardzo dobrze zabezpieczona. Kabelek dostałem w profesjonalnym, gustownym pudełku.

Dla mnie 1 klasa. :)

Edytowane przez Compton
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności