Skocz do zawartości

To może meet w krakowie?


reGGarf

Rekomendowane odpowiedzi

  • Bywalec

to jak się już tak dobrze znamy to może byśmy się wreszcie i wódki napili

 

Jak najbardziej. Mam nadzieje, iż Szanowni Pańswo zauważyli subtelną zmianę w sygnaturzę mej. W sumie musiałem bardzo chcieć kupić tą końcówkę, skoro aż się pożyczyłem od Narzeczonej! (wczoraj!)

 

Ale to, jak gra NS1000M na V-FET (w końcu te głośniki zostały stworzone dla V-FETów) to jest poezja. Inny level.

 

Przede wszystkim: inna barwa, i to mnie zdumiewa, jest 7a rano, więc nie chce puszczać za głośno ale jest dużo czytelniej, czyściej, powiedziałbym, że V-FET gra jasno ale nie,

gra jak Lavardin IT, tylko dużo, dużo czyściej (!!!). Bas na Hans Zimmer - Rush - "Watkins Glen" - gra w tle, jest muzyka. Przede wszystkim, pierwsze wrażenie: gra muzyka, nie sprzęt.

 

:)

Edytowane przez Swordfish_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Bywalec

Mam, jak chcesz to wpadnij :D

 

Lepiej niech przyjdzie, po co ma od razu wpadać ;)

 

Ps. Powróciłem do tego jakże pięknego miasta, Swordfisz is back! Kiedy jakiś meet? Jakby ktoś chciał - to dzisiaj będę gdzieś na mieście, zapraszam na zimnego browarka :)

 

Pps. Soon... Stax will be in da hause!

 

EDIT: Stax is in da hause! :D :D :D I, ogólnie powiem - SR-507 wymiata :D

 

EDIT raz jeszcze: właśnie słucham SR-507 i... wcale się nie dziwię, że jakoś mnie nie ciągnęło, żeby używać HD-600, chociaż to ogólnie b. dobre słuchawki. Ja głownie gustuje, jak wiecie, w muzyce typu umyck-umyck i to, co w Staxach na mnie robi największe wrażenie, to to, że wcale nie brakuje basu, bas jeżeli chodzi o kontrolę zachowuje się, jak szpera w Porsche 911 4S, działa tam, gdzie powinien działać ale tutaj jeszcze inna kwestia - w Staxach słychać... ciszę, w sensie takim, że te słuchawki niczego nie przeciągają, nie zamulają, może to dlatego jest taki efekt, że słuchając głośno jest bas ale jest też, że tak powiem, całościowa kontrola nad pasmem. Mam wrażenie, że elektrostaty wcale nie grają miękko, to jest brzmienie, które jest antytezą zamulenia, zmatowienia, ospałosci. To na tyle, idę słuchać muzyki, jak to mi powiedział wczoraj Kolega SławekR - nabożnie :)

 

 

############################################

 

 

EDIT 14-08-2014

 

Kiedy Wam bardziej pasuje meet? 29go, czy w połowie września?

Edytowane przez Swordfish_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności