Skocz do zawartości

To może meet w krakowie?


reGGarf

Rekomendowane odpowiedzi

to poproszę adres na pm.; zabiorę swój hi-end

Jestem teraz na wsi, ale postaram się wrócić na sobotę; ewentualnie jak uda mi się wy..prosić dziewczynę do koleżanki to ewentualnie na wódkę pójdziemy do mnie - pizzeria garden obok i sklepy też; nie mam w domu komputera, więc jeśli komus będzie potrzebny to niech zabierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też będę, prawdopodobnie niedługo (do 14-15?), ale chętnie obleje zdrowie solenizanta chociaż nie zwykłem pić o takich godzinach :D Z obudowy nici, ale postaram się całą szufladę zabrać ze sobą w takim wypadku ^^ :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie jakieś ciekawe słuchaweczki, bo chcę przetestować prawie gotowy tor :D Jeszcze 2 małe zamówienia na duże mody i koniec ^^ Potem nowy projekt ampa do dynamików i do staksów, jak już pokończę schematy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może jakaś mała lista obecności tych, co przyjdą na 100% lub 99%?


"Potem nowy projekt ampa do dynamików i do staksów, jak już pokończę schematy"

 

czekamy, czekamy; służę pomocą - mogę pożyczyć do twoich testów słuchawek i służyć mym audiofilskim uchem. Gdybyś zrobił coś na lampach - biorę w ciemno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy chcesz do dynamików :D? Bo do Staxów już jestem pewny, że robię hybrydę z wyjściem po lampach ^^ Do dynamików jeszcze nie jestem pewny, bo po zakupie tego nowego opampa będzię ciężko to przebić lampą :D Chyba, że tutaj też pokuszę się o hybrydę, ale to znowu będzie sporo pracy ^^ Ja będę na 100% tylko niedługo, jak już wspominałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedź dziewczynie, że to komunistyczne święto propagandowe i jeśli chce je obchodzić i być konsekwentna to oznacza, że przyjmuje PRL-owską ideologię.


to liczę na owocne projekty - jak będą gotowe daj znać posłuchamy i wybierzemy się po recenzje do szefa wszystkich audiofilskich szefów :) i zamówienia się posypią

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden problem :D Dojdzie mi obudowa to już będę jakoś mógł to transportować, bo obecnie to ciężko, ale na meet wezmę ^^ Tylko przyjade autem, co by ludzie nie pomyśleli, że wiozę szufladę przez cały Kraków i mam coś z głową :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden problem :D Dojdzie mi obudowa to już będę jakoś mógł to transportować, bo obecnie to ciężko, ale na meet wezmę ^^ Tylko przyjade autem, co by ludzie nie pomyśleli, że wiozę szufladę przez cały Kraków i mam coś z głową :D

teraz interesują mnie wyroby tego Pana: http://www.rudistor.com/

i myślałem też od razu o amp+dac: http://redwineaudio.com/components/bellina-hpa (tu minusem jest cło i vat)

ale jak projek będzie udany i upakujesz go w drewno to podziękuję konkurencji (zwłaszcza cenowo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Żaden problem :D Dojdzie mi obudowa to już będę jakoś mógł to transportować, bo obecnie to ciężko, ale na meet wezmę ^^ Tylko przyjade autem, co by ludzie nie pomyśleli, że wiozę szufladę przez cały Kraków i mam coś z głową :D

teraz interesują mnie wyroby tego Pana: http://www.rudistor.com/

i myślałem też od razu o amp+dac: http://redwineaudio.com/components/bellina-hpa (tu minusem jest cło i vat)

ale jak projek będzie udany i upakujesz go w drewno to podziękuję konkurencji (zwłaszcza cenowo).

 

 

No ciekawe ma projekty, mnie tylko martwią przełączniki sygnału - bardzo fajne w teorii, ale w praktyce ten sygnał musi niestety przelecieć przez taki przełącznik lub trafia na kondensatory z drugiego toru w danej chwili nieaktywnego. Tylko cena faktycznie zagina, jakby jeszcze wziąć cło i VAT to można mieć dwa moje tory w obudowach ^^ Do meetu na pewno nie wyciągnę wszystkiego z toru, bo nie doszło mi sporo elementów, ale prawie wszystko co najważniejsze jest zrobione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec

Spoko, ja nawet bym optował za 12, bo i tak się wcześnie muszę zmywać, a chciałbym coś pogadać i wypić Twoje zdrówko przed wyjściem :D

 

Rzecz w tym, że ja się na punkt 12ta mogę nie wyrobić - a zdrowko jak najbardziej, tylko nie tym razem, ale nadrobimy za jakiś czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności