Skocz do zawartości

To może meet w krakowie?


reGGarf

Rekomendowane odpowiedzi

Lista obecności: :ph34r: :lol: :D


Termin: 10-11.10.2014r.



1) bakus1233


2) minczin


3) konrad_a


4) Giwera (co by nie było za sucho to przyniosę wódeczkę)


5) audionanik


6) Szalone Mango



Coby samych staruchów nie było. I też bym jakąś flaszeczkę zabrał.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tutaj osoba Chickeneka jest że tak powiem kluczowa, zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę to, że może "pożyczyłby" wszystkie modele audeze (2.3.x.xc) i parę innych fajnych rzeczy :) Poza tym to gospodarz jednego z naszych meetów i w ogóle nasz wielki forumowy kolega, więc nie wypada go w ten brzydki sposób wykolegować.

A zatem zmiana terminu na 17 i ponowna lista obecności, jeśli nikomu to nie przeszkadza.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tutaj osoba Chickeneka jest że tak powiem kluczowa, zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę to, że może "pożyczyłby" wszystkie modele audeze (2.3.x.xc) i parę innych fajnych rzeczy :) Poza tym to gospodarz jednego z naszych meetów i w ogóle nasz wielki forumowy kolega, więc nie wypada go w ten brzydki sposób wykolegować.

A zatem zmiana terminu na 17 i ponowna lista obecności, jeśli nikomu to nie przeszkadza.

 

No jeśli tak sprawa wygląda nie wypada nam pozostać przy obecnym terminie :)

Damian musi być! :D

 

ED: Jest ktoś może w posiadaniu konwertera na wypasie?

Edytowane przez minczin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie posłucham jeszcze raz M50. Pamiętam że podobało mi się ich brzmienie tylko za bardzo ściskały mi głowę...

Zabierzesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Raczej tak, tylko w piątek to ja mogę dopiero tak od 16tej-17tej jakby co.

 

Meet u ciebie zaczynał się podobnie, nie? W moim odczuciu wyszło wtedy bardzo dobrze.

 

Kluczowe pytanie - u kogo tym razem? Jak ktoś się deklaruje przyjąć to niech poda informacje w jakiej dzielnicy, bo dla niektórych daleki dojazd może być problemem i będzie trzeba organizować się z transportem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma klucze, ten ma władzę :ph34r: A tak poważnie to zapraszam Was, gdyby nie było lepszej lokalizacji to możemy się pognieść trochę w sklepie :) Tylko muszę zadbać o jakiś stolik do końca tygodnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, poprowadziłem od sklepu osobne kilkufazowe zasilanie na drutach z Ononkwatu powlekanych grafenem, także nawet kiepska listwa nie popsuje nam jakości dźwięku :)

 

@up

 

A widzisz chciałem rozwiać Wasze wątpliwości :D

Edytowane przez Chickenek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sklepie to będzie trochę ciężko, bo jest tam mało miejsca i jak wejdzie kilka osób to się po 30m podusimy.

ale z drugiej - lepsze to niż nic


dobra - to tak na serio:

1. Czy lokalizacja mp3store to ostateczna decyzja i czy pasuje to wszystkim?

2. Kto przyjdzie (nie może przyjdzie, jeśli coś tam, tylko kto przyjdzie)?

3. O której startujemy?

4. Kto, co przynosi (nie pytam, żeby się tu chwalić, ale to ważna kwestia, żebyśmy przypadkiem nie słuchali audeze z telefonu komórkowego)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Samuel_

1. Dla mnie sklep jest ok. Jeśli masz lepszą alternatywę to pisz, bo w sklepie może być ciasno.

2. konrad_a

3. Swordfish proponował 16:00-17:00. Może ustalmy 17?

4. Ja wezmę: Denon AD-D5000, VSonic GR07 mk I i mk II, Samsung S1 z Voodoo i S3. Mogę też zabrać inne rzecz z mojej stopki (np. wzmacniacz Cambridge Audio A500 jeśli ktoś chce) - dajcie znać co bo szkoda wypinać i wieźć jeśli nie ma chętnych.

 

@audionanik

Propozycja była wcześniej w wątku:

17 października (jutro), 16-17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Sklep to tylko propozycja, niestety na razie mam odpalony warsztat u siebie w mieszkaniu i po prostu nie opłaca mi się składać całego sprzętu na pare godzin, stąd też jeżeli nie mogłem odbić u siebie, to proponuję Wam alternatywę :)

2. konrad_a, Chickenek

3. Proponowałbym 17, tak żeby zbytnio nie kolidowało z godzinami pracy, bo do 18 prowadzę sprzedaż :)

4. MP3Store :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności