Skocz do zawartości

To może meet w krakowie?


reGGarf

Rekomendowane odpowiedzi

Ja raczej preferuje sprzęt stacjonarny także mogę zabrać to co widnieje w sygnaturce ;)

Co do lokum, też nie mam dużego pokoju w wynajmowanym mieszkaniu ale zobaczę czy reszta współlokatorów będzie na najbliższy weekend czy też może wracają w rodzinne strony :)

Wtedy doszłyby 2 dodatkowe pokoje, w których można byłoby się rozgościć :D

 

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do dyspozycji Lite DAC 60, DAC QNKTC na Sabre, konwenter CM6631A, Panda Amp, LC. No i ze słuchawek k340, DT931, ECHO TDS 16, HOK 80, MB Quart 50 i jeszcze mi przyjdzie zestaw Staxa Lambda z Srm-1

 

Wiadomo wszystkiego nie wezmę.., ale kilka sztuk zabiore. Może napiszcie czego byscie chcieli posłuchac?

 

Ja bym chętnie posłuchał T90 i WavelO w porówaniu do mojego CM6631A :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że termin 11 większości odpowiada. Wypadałoby jeszcze ustalić miejsce spotkania. Rzecz jasna najlepiej, gdyby ktoś dysponował jakimś lokum prywatnym. Czekamy zatem dalej na wiadomość od JURIKA99; może wreszcie coś z tego wyjdzie. Ze swej strony zabiorę wszystko, co mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Jurika by mi pasowało mógłbym z buta przyjść ^^ Muszę go na fejsie dorwać :D


Zmiana planów Panowie, czy wszystkim by odpowiadał piątek 25-tego? Mogę was przygarnąć do siebie, myślę, że z 10 osób jak nic :D

Edytowane przez Chickenek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam dość zawiłą sytuację bo w najbliższy weekend odwiedzają mnie w Krakowie starsi i jeszcze nie wiem czy przyjadą w piątek czy sobotę :P
Jutro będę wieczorem na mieszkaniu to zapytam przy okazji współlokatorów czy w najbliższy weekend przypadkiem nie zjeżdżają do domu także na razie nic pewnego nie mogę napisać...
Może jest ktoś jeszcze w Krakowie, kto w razie w. byłby w stanie wszystkich ugościć? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez chetny na meet w krakowie ^^ , moznaby nawet w jskiejs knajpie. Polecam "u jozina", na dole mozna posiedziec, jest cicho, wiec odsluchy bylyby dobre. A piwo calkiem smaczne i tanie.

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

 

Edytowane przez deadmau52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet byłby lepszy, bo być może już bym miał DAC'a na ES9018 to byłby jakiś konkretniejszy tor u mnie dostępny :D W planach był jeszcze DAC na CS4398, ale nie przyszło mi PCB jeszcze, więc raczej nie zdążę go już zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jasne, ale czy znajdzie się śmiałek? Przecie to nie chodzi i bądzmy tu szczerzy czy ktoś ma realne szanse zaprosić na meet, ale o to, że się obawia wpuszczenia do mieszkania obcych w sumie ludzi - i ja to rozumiem, bo w tym kraju nikt nikomu nie ufa. Nawet jak ktoś miał przebłysk, żeby się spotkać lub nawet do siebie zaprosić to pyta później, a w sumie czemu ja, niech inny do siebie zaprosi, wtedy przyjdę, a w sumie to po jaką cholerę mi jakieś spotkania, pewnie przyjdzie dwóch gości z telefonem komórkowym i tyle będzie słuchania, nie, nie ma to sensu itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz napisalem, ze moge przyjac ludzi i czesto to robie bez wiekszych problemow. Jedyny problem tutaj to termin wiec zapytalem czy wszystkim by odpowiadal :D Nawet jak nikt nic nie wezmie to mam ze 3 integry w domu wiec bedzie zabawa :E A tak serio to mam AMP mam konwerter i moze bede mial DAC. Jezeli termin bedzie wszystkim pasowal to zapraszam, jesli nie to znajdziemy inny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności