Skocz do zawartości

To może meet w krakowie?


reGGarf

Rekomendowane odpowiedzi

 Byc moze i mnie by sie udalo dotrzec bo prawdopodobnie bede na weekend w Krakowie. Moglbym zabrac HD380Pro juz rozegrane jezeli dla kogos to ma znaczenie, K701 juz ktos ma brac wiec nie bardzo jest sens bym bral K702, H340, Lake People G100 no a zrodla swojego przytachac nie mam jak bo musialbym zabrac kompa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byc moze i mnie by sie udalo dotrzec bo prawdopodobnie bede na weekend w Krakowie. Moglbym zabrac HD380Pro juz rozegrane jezeli dla kogos to ma znaczenie, K701 juz ktos ma brac wiec nie bardzo jest sens bym bral K702, H340, Lake People G100 no a zrodla swojego przytachac nie mam jak bo musialbym zabrac kompa :)

 

Ależ zapraszamy :) Na PW wyślę Ci dokładny adres.

 

Wklejam listę, by nie szukać:

1. Jordan.boss

2. Siekiera

3. fakcior

4. fanboi

5. Ceylon

6. reGGarf

7. ant55

8. Brestinder

9. subWOOFer

10. eRazel

11. WojtekM

12. marmur

13. Pawel_P

14. Dawindyk

15. fallow

16. wojt_bb

17. Kfazzi

 

I czas oraz miejsce :)

Kraków, 15.05.2010 godzina 14.00

ul. Kazimierza Wielkiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było, jakby ktoś zabrał ze sobą aparat. Pamiętajcie też o kablach USB do odtwarzaczy :)

 

Ja już zapomniałem kabli do OTLa, ale podobno Jordan ma na stanie podobne, oby zasilający pasował. Jak ktoś ma fajny Chinch x2 -> Jack byłoby miło.

 

Jak ktoś potrzebowałby kontaktu mogę na PW wysłać swój nr telefonu. Ale na SMSy nie odpisuję :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damn, widzę, że kroi się niezły event ;) osobiście nie wiem czy zostanę w krk na weekend, ale postaram się być, chociaż jak widzę tą ekipę to nie wiem czy znajdzie się jeszcze miejsce. bidnie ze sprzętem obecnie, ale chętnie posłuchałbym waszych zacności (a widzę, że kapkę będzie :)). siekiera, jakbym był to mogę wziąć kabel rca-jack.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno na forum nie zaglądałem, a tu ciekawy meet się kroi :)

Może dało by się jeszcze wbić?

Ze swej strony mogę zaoferować:

EMU 0404 USB (o ile będzie do czego podpiąć, może też robić za amp słuchawkowy :) )

Beyerdynamic DT150

AKG K240 Monitor (wersja 600 Ohm)

Jak jeszcze zostanę przyjęty to proszę o PM =)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może coś od siebie skrobnę o meecie, skoro nikt inny nie skory :D

Na początku dzięki dla gospodarza - Jordan'a ;)

Ogólnie bardzo miłą atmosfera, sprzętu duuużo i wreszcie znalazłem słuchawki otwarte które chcę mieć :) Szkoda, że kosztują tyle co kosztują (DT 880PRO), ale przynajmniej wiem czego chcę już :D.

Sprzętu portable ogrom, niewiele słuchałem bo jakoś nie ciągnie mnie do niego.

 

Dzięki chłopaki za wspólne spotkanie, mam nadzieję, iż nie ostatnie :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ode mnie dwa słowa:

meet jak najbardziej udany, sporo osób (10), miła atmosfera no i świetna miejscówka (ukłony w stronę Jordana).

jak wspomniał Kfazzi, sprzętu ogrom, naprawdę było czego słuchać.

 

największa niespodzianka spotkania to dt150 (fenomenalne wręcz) oraz samsung p2.

 

zdjęcia będą późnym wieczorem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha nigdy bym nie pomyślał, że tak zaskocze ludzi moim (a właściwie brata) P2.

Jestem zadowolony z odsłuchu Westone UM2 i Sennków IE8. Troche rozczarowały mnie HD380 Pro, nie znaczy to, że grają źle, ale myślałem, że są chłodniejsze.

 

Dzięki wszystkim za fajną atmosferę i Jordanowi za wpuszczenie nas do mieszkania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem rozczarowany HD380. Napaliłem się na nie po recce fallowa, dobrze, że miałem możliwość ich odsłuchania, bo jeszcze bym sprzedał 25'tki i kupił 380.

Największe zastrzeżenia mam do średnicy (strasznie papierowa, brak trochę mięcha przy dolnej granicy), chyba nie jest tak szczegółowa jak w HD 25, ale cd do tego nie jestem pewien. Góry jest ilościowo więcej niż w 25, jednak jest trochę zbyt szeleszcząca, brak polotu. Bas jest w nich fajny, naprawdę, stopka bardzo ładnie schodzi, jest poprawnie kontrolowany. Nie ma się do czego przyczepić. Również scena jest lepsza niż w HD 25, bez dwóch zdań; nie grają tak do głowy. Dynamika mniejsza niż w HD 25. Izolacja słabsza; kabel kręcony w****ia.

 

Co do K701 i DT880 to na OTLu bezapelacyjnie DT'ki miażdzyły AKG, które grały zupełnie bez wypełnienia; taki szkielet, przesadnie ziarnisty; bezbasowo.

 

K420 bardziej mi się dźwiękowo podobały od v-jaysów. Zresztą sama ich konstrukcja odstrasza.

 

Yuiny PK2 to faktycznie fajne pchełki, mają ektsra górę i przestrzeń. Te drugie pchełki od Soundmagica bodajże to dla mnie trochę tandeta. Poza tym nie mogłem ich za cholęrę dopasować do ucha.

 

Phonaki - odzwyczaiłem się już od takiej szkoły grania, podobna bardzo do q-jaysów. Uważam, że eSy przy damskim wokalu zabijają w połączeniu z i7. Z iRiverem było dość lepiej. Grają rozdzielczą średnicę, góra jak dla mnie trochę sztuczna (może to kwestia filtrów). Basu mało co, dlatego jest dobrze kotrolowany, nie jest taki "punchy" jak w q-jaysach. Dobre do muzyki klasycznej i world music.

 

Westone'y - superwygodne słuchawki i bardzo wytrzymałe na pierwszy rzut oka. Jednak nie ma się co oszukiwać. Za taką cenę można mieć coś znacznie lepszego. Imo warto dorzucić te 40 dolców do UM3x.

 

Pozdrawiam, dzięki panowie za spotkanie, Jordanowi za mieszkanie. Do zobaczenia na następnym meecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eRazel mówił, że jego miały 40h.

 

30h chyba. Ale na takie słuchawki to trochę mało, przynajmniej tak mi się wydaję i taką mam nadzieję :D

 

 

30-40 godzin, nie stałem przy nich z zegarkiem i nie liczyłem ile dokładnie grały,

jednak fakt faktem, do ich wygrzania potrzeba co najmniej dwu- lub nawet trzykrotnie większego przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę się P2 to jest rewelacja. Ma to "coś", ta przestrzeń, aż chce się słuchać :D.

Jeżeli chodzi o Hd380Pro to bym się wstrzymał z ostatecznym werdyktem. Mój faworyt to DT880 wraz z OTL'em bajka. Szkoda, że nie zdążyłem przesłuchać ich z ibasso.

 

Bardzo dziękuje za miłe spotkanie i "poszerzenie poglądów".

Przepraszam, że musiałem się wcześniej urwać, ale następnym razem się poprawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jordan.boss

No to może i ja napiszę coś od siebie. Przede wszystkim, wielkie ukłony w waszym kierunku, Panowie i podziękowania za przybycie. Wykazaliście się naprawdę ogromną wiedzą i doświadczeniem, przynieśliście masę dobrego sprzętu. Wprawdzie szkoda, że tak wcześnie się ewakuowaliście, bo zaraz po waszym wyjściu wpadły dupeczki, no ale, trudno. Meet, w mojej opinii, bardzo udany. Myślę, że każda z dziesięciu osób, obecnych na spotkaniu, znalazła coś dla siebie. Z grajków, bardzo sposobały mi się P2 i X1050, natomiast zupełnie rozczarowało Nano 2 Gen. i w pewnym sensie, również E2. Z słuchawek, spore wrażenie zrobiły na mnie HD 25-1 i IE8, a także pchełki PK2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności