Skocz do zawartości

To może meet w krakowie?


reGGarf

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jordan.boss

Phonaki były moje, a IE8 należały, o ile mi się coś nie pokręciło do Bartosza. Przy okazji, jeżeli ktoś jest zainteresowany następnym spotkaniem, niech napisze, jaki termin odpowiadałby mu najbardziej. Ze swojej strony, z uwagi na zbliżający się okres sesyjny proponuję początek lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Ni się w temacie nie rusza, więc może zapostuję.

Czy jakaś grupa osób była by chętna na spotkanko w Krakowie? Osobiście mieszkam w akademiku więc z miejscem ciężko na większą imprezę, ale jeśli by się ktoś znalazł z mieszkaniem :rolleyes: A jak nie to jakiś słoneczny weekend i spotkanie przy grillu?

Jeśli ktoś chętny to proszę o posty.

Termin? Jak się zbierze grupa to ustalimy (wstępnie połowa kwietnia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem PM, dzieki.

Też myślałem ostatnio, żeby spróbować zebrać ekipę, ale niestety taka sama sytuacja - nie mam warunków (pokoik 3x3 ze skosem na poddaszu :) ), więc po cichu miałem nadzieję, że ktoś coś zaproponuje.

Może dało by się dogadać z mp3store? Szczerze mówiąc nie wiem jak wygląda ich sklep w Krakowie, ale może przy okazji sklep dodałby coś od siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się miejscówka nie znajdzie to zapraszam na grilla na akademiki PK :] Przynajmniej browarki można pić bez obaw o policyję B?) No i miejsca nie braknie.

Może ustalmy wstępny termin na 8 kwietnia. Oczywiście będzie zależne od pogody ale to już się zobaczy bliżej :)

No chyba że ktoś z miejscówką wyskoczy to wtedy wszyscy będą happy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak na trawie podlaczycie sprzet? nie lepiej isc do pubu czy kawiarniu ktorych w krk nie brakuje, nawet czesto sa praktycznie puste, mozna rozlazyc sie ze sprzetem, zamowic metr piwa czy co tam pijecie i przesiedziec pol dnia. jakby byl meet w lipcu to mozliwe ze sie pojawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze sprzętem portable przy grillu nie ma problemu :) ale widzę że marmur chce coś więcej podłączyć, to knajpka jakaś byłaby na miejscu.

Chociaż na mojego Foruma to nawet do plecaka pewnie nie zmieszczę :lol:

Jak by było mało ludziów i mój współokator by się ulotnił to tak do 5 osób do akademika zapraszam :D znaczy się grill + coś większego można by posłuchać. Na razie jakiegoś wielkiego zainteresowania nie ma, no ale jeszcze czas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noszenie dorosłego sprzętu to raczej średni pomysł. Ciężko jest ogarnąć kogoś kto ma warunki do odsłuchu (nie mówię że jest mało takich osób ale nikt nie chce mieszkania udostępnić). Było to już przerabiane na audiostreo.pl. Tylko tam się znalazł jakiś koleś co miał własny lokal i udostępnił ale kolumny i tak po parapetach stały bo statywów nikt nie przyniósł :E.

 

 

Do portable nie trzeba wiele.. Wystarczy ładna, sucha pogoda i jakaś łąka czy inny kawałek zieleni. Byle by było cicho. Siąść. Jak ktoś lubi wypić piwko. Posłuchać, zamienić parę słów :P.

 

 

P.S

Jakbym się zdecydował i ogarniemy to jakoś to z mojej strony:

CAL, MX460, P2 i może Jabłko Nano 4G (kumpla)

 

Sam przesłuchać bym chciał:

P3.. Grado SR60 i Senki HD25 :)

Edytowane przez david11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pasowałoby chętnym to w sobotę na miasteczku PK możemy zrobić grilla? Znaczy ja zrobię grilla i zapraszam :D

Zależne oczywiście od pogody - na razie prognozy są OK.

Proszę chętnych o wpisanie się/zrobienie jakiejś listy + co kto może portable wziąć.

Jak by się okazało, że współlokator jedzie do domu to i czegoś większego będzie można posłuchać/zabrać - ale to wyjdzie koło czwartku.

 

To ja od siebie:

Samsung YP-R0 i Fischer Audio Eterna

ewentualnie E-MU 0404 USB + Forum608 II + Beyery DT150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ślepy jestem, albo postów nie można edytować... nieistotne.

W sumie to nie wysyłałem nawet PM'ek do ludzi bo pogoda się zrypała jak wszyscy widzą...

Więc spróbujemy za tydzień! Postaram się porozsyłać PM'ki do ludzi w czwartek, jak będzie wiadomo mniej więcej jaka pogoda.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności