Skocz do zawartości

Dzisiaj Widzialem (spotkalem)...


poonieq

Rekomendowane odpowiedzi

Od dzisiaj wychodze na ulice w żółtych PX'ach może się uda :D

Społeczne samobójstwo Ciasteczkowego Potwora :D Jak Cie nikt nie wyśmnieje to przelewam 100 zł na twoje konto. Joke i tak bym tego nie zrobił :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ty wiesz o Ciasteczkowych ? :D

 

Dzieci co dzien go oglądają - może expertem nie jestem ale ostatnio chciał zjeśc ksieżyc - bo kojarzył mu się z ciasteczkiem. Też taki zachłanny jesteś ;)

 

Jeśli chodzi o ciasteczka to tak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......... Twierdzą, że szkoda kasy na taką "p1erdołę", jeżeli można kupić "identyczne" za 6,99 w kiosku. Już mi się nawet nie chcę z nimi spierać.

bo wiekszosc ludzi ma dosc ograniczone wymagania. wystarczy jak im brzeczy cos i nie znieksztalca do bolu uszu i jest okey dla nich.

ja sam unikam tandety z najnizszej polki - ale sluchawki z klasy sredniej mi wystarczaja.

ktos kiedys powiedzial , ze z tlumem sie nie wygra i mial racje.

skoro wiekszosc twierdzi, ze starczaja sluchawki za 5 pln to oznacza dokladnie, ze dla wiekszosci starczaja sluchawki za 5 pln.

dla mniejszosci wystarcza za 3.50 pln lub za 350 pln to sa te "odchylenia standardowe" w rozkadzie Gaussa. chyba tak to lecialo :)

a ponadto jest wszystko okey :)

 

 

tak dokładnie. oc do odchyleń to też 100% prawdy. tzw. Standard deviation;)...statytstyka się kłania;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przyznawać sie kto to był, dzisiaj ok. godziny 9:30 w metrze, miedzy stacjami Natolin a yy bodajże Wierzbno. Neckbandy Philips (nie wiem jaki model) i RIO karma :mellow::)

 

Czyżby Zygmunt nabył juz KARMĘ ? :lol:

 

 

Coś ty - nie zchańbił bym się neckbandami Philipsa ... :D :D :D

 

A tak na poważnie - jest coraz dalszy nabycia jakiegokolwiek playera dyskowego z racji tego, że n.p. taka Sansa wypuszcza już 6GB na fleszu. Poczekam na rozwuj wypadków po wakacjach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja widziałem dzisiaj starszego pana, zeby nie powiedzieć dziadka :), na moje oko lat ponad 70, w jednej rece laska, w drugiej parasol a w uszach słuchaweczki :). Nie wiem jakie, bo nie byłem w stanie zobaczyc, jakies czarne pcheki.

Ciekawe co miał za playerka, może Karme hihi :)

Ogólnie fajna sprawa, ciekawe czy my bedziemy na spacery w tym wieku zabierać nasze DAP-y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja widziałem dzisiaj starszego pana, zeby nie powiedzieć dziadka :), na moje oko lat ponad 70, w jednej rece laska, w drugiej parasol a w uszach słuchaweczki :). Nie wiem jakie, bo nie byłem w stanie zobaczyc, jakies czarne pcheki.

Ciekawe co miał za playerka, może Karme hihi :)

Ogólnie fajna sprawa, ciekawe czy my bedziemy na spacery w tym wieku zabierać nasze DAP-y

 

A może to był aparat słuchowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie byłoby miec dziadka z którym bym sie wymieniał płytkami...

 

Bratanki, Golec uOrkiestra, Ryszard Rynkowski, Budka Suflera itp. Nie dziękuje w takim typie muzyki raczej nie gustuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności