Skocz do zawartości

Dzisiaj Widzialem (spotkalem)...


poonieq

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj w tesko na piatkowie widzialek kolesia z Sennheiser HD437 na uszkach :) juz chcialem za nm biec i spytac sie czy da posluchac :) ale moje dziewcze moglo by to dziwnie zinterpretowac ze za facetami latam...

i wczoraj na teatralce w poznaniu saiadam sobie w 9 tramwaj a w srodku koles z the plug w uszach... ale te sluchawki dobrze wygladaja w porownani do sparkow prawie ich nie widac no wygladowo duzo duzo lepsze...

 

a i za kazdym razem jak sobie jade na zajecia z ranca to do "autobusa" 91 wsiada sonbie koles z px200 tez fajnie wygladaja takie malutkie sluchaweczki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tak siedze i sie zastanawiam, czy ktos z forum spotka kiedys mnie, albo zygmunta z pmxami :) smiesznie byloby tak wrocic do domu i rpzeczytac - "dzis widzialem goscia z pmx100" i po krotkiej rozmowie dojsc do wniosku, ze to ja

 

swoja droga, wracajac z przystanku - gosc w iriverowych cresynach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj w pracy spotkalem kolesia z ipodem mini 6 GB (rozowym hehe) i PX 200. bardzo bylem ciekawy px-ow i koles dal mi posluchac. Sluchalem 10 min na moim T10 i powiem wam ze dla mnie te sluchawki to tragedia. Niby zamkniete a izolacja slabiutka, a dzwiek to juz calkiem dziwny. Zeby usluszec bas trzeba bylo dac trubass na 10 (na epkach mam 03). Ogolnie czytalem ze one graja na poczatku slabiutko, ale koles chyba mial juz jakis czas. Pewnie ma znaczenie jakiej muzyki sie slucha (on glownie rocka i elektronicznej), ale gentleman q9 gral beznadziejnie. Tak czy siak nie dalbym za nie 280 PLN nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na osiedlu - wasaty pan w srednim wieku w czyms co wyglada jak czarne porty z tym ze clip on (ma napis koss, i jest jak to niebieskie z porta pro, tyle ze czarne i z uchwytami za ucho) ktos moze wie co to za sluchawki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na osiedlu - wasaty pan w srednim wieku w czyms co wyglada jak czarne porty z tym ze clip on (ma napis koss, i jest jak to niebieskie z porta pro, tyle ze czarne i z uchwytami za ucho) ktos moze wie co to za sluchawki??

a może były to po prostu Sporty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie będzie trudno - tylko kable zwisają z uszu ,a ER6i schowane pod włosami :)

 

Ale podpowiem. Można mnie znaleźć w okolicach Hali Marymonckiej i Placu Wilsona w Wawie :P Szukajcie a znajdziecie :D

 

Ciasteczkowy potwór z zCoverem -> raczej wyróżnia się w tłumie ;)

 

A co ty wiesz o Ciasteczkowych ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne Clip-ony kossa to nieprodukowane już KSC35 - podobnierz najlepsze klipony ever ( taka opinia z headphone.com ). Mają one podobnierz identyczne przetworniki co porty. Co ciekawsze ostatnio bawiłem się KSC75. Gdy zdejmie się z nich gąpke w środku wszystko wygląda prawieże identycznie co w portach jednak basu omają one całe mnóstwo mniej i znacząco mniej od pmxów nawet. Nie ukrywam - trochę się na nich zawiodłem ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności