Skocz do zawartości

Hip Hop


Pszemi

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.myspace.com/wallcut

 

Świetny remix kawałka My Mesa.

remix pewnie na konkurs alkopoligamii. :)

http://alkopoligamia.com/

 

http://lite-lite.blogspot.com/2009/01/na-c...kam-w-2009.html

 

Zapowiada się nieźle.. zobaczymy! Szczególnie ciekawy jestem Jima, Tetrisa, Ostrego i Pezeta.

Ja jestem ciekawy nowego płomienia, który ma wyjść w tym roku. ;)

Chyba jeszcze Ten Typ Mes ma wypuścić nowa płytę, ale nie jestem pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no porazka, zebym sie musial dowiadywac z forum o mptrojkach ze gosciu z mojego miasta cos chce nagrac wiecej...

zawiodly znajomosci... ;p Duzo fajnego bedzie. Ale to chyba nie wszystko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że L.U.C rzecz pierwsza klasa. Bardzo lubię tego wokalistę, projekt miejscami naprawdę podobny do Kanału Audytywnego, ale jednak inny. Ciekawe teksty, świetne bity, dużo dobrych gości. Kupuje mnie ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ekranie mam piątą strone na bagatela sto piętnaście. Wnioski? Popularnej odmiany hip-hopu nie da się słuchać.

 

"ej, ksx4system! jak nie to, co mamy w radiu albo klasyki, to co?" - ktoś za chwile krzyknie

 

chętnie coś polece:)

 

Gres/Snatch "Noc EP" (niestety, strona wykonawcy przestała działać. tak czy inaczej - album został wydany jako pliki mp3 do ściągnięcia za friko i to legalnie).

 

Płyta jest dobra w całości, absolutnie zarąbiste teksty.

 

BlaBla "W pracowni słowa i dźwięku".

 

Z tej płyty szczególnie "Kino nocnych marków" i "Strefa wojny" są dobre.

 

<oftop>

a teraz sobie słucham płytki Daft Punk "Alive 1997" :D

</oftop>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za duży temat, by go ot tak, nagle przeczytać. nie nawiązując do poprzednich wypowiedzi:

kiedyś słuchałem tylko hh, od 2 lat otworzyłem się na dosłownie wszystko (niestety - znam się dosłownie na niczym). Ale tylko o hh - ok 90% hh jakiego słucham to nasz polski. Poprostu - innych nie rozumiem :D W czym jak w czym, ale w hh txt jest dosyć ważny. Przynajmniej powinien.

Polski hh/rap: Eldo, OSTR (flow nie z tej ziemi... tekstowo niestety już różnie), Fisz (to jest hh? nieeeee), Eis, Łona (śmiech to zdrowie).

 

tak, jeszcze Łona! "Rozmowa z cutem" jest po prostu genialna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. MORAL/GANO - Nienagannie Niemoralna...

2. Bakflip - Ke Ke Ke

3. FAMILIA HP - Suondsystem

4. Projektanci - Mamy To We Krwi

5. Kajman - Bluźnierca

Zamówione, jeżeli wszystko będzie w jakiś niewiarygodny sposób spakowane na jeden nośnik albo będzie to jakaś mierna składanka, to zwracam się do Ciebie po zwrot kosztów ;]

 

W sumie fajna akcja ze strny Empiku. Czasem podobne okazje trafiają się w Saturnach(Może chce ktoś kupic płytę Żuroma i Medi top glon z takiej właśnie okazji? Oddam za jakiś browarek ;) )

 

wlasnie sprawdzilem Kazzushi(czuli kaza) - Wstretny Zul, swietne bity, nawijki vnma, wdowy, lysondziego i innych.

Miałem to polecic, ale widzę, że już nie trzeba...

Fakt, bity całkiem dobre, takie, hmm, a'la Shogun. Naturalną koleja rzeczy było to, ze najlepiej na nich będa czuc się reprezentancji Szybkiego Szmalu. Świetna zwrota WdoWy i klimatyczny kawałek Łysonżiego. Najgorzej na płycie z raperów Vnm-totalny offbit plus teksty, standardowo, o niczym. Pozytywnie zaskoczony chłopakami z Elbląga Bassgrou. Ogólnie warte sprawdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówione, jeżeli wszystko będzie w jakiś niewiarygodny sposób spakowane na jeden nośnik albo będzie to jakaś mierna składanka, to zwracam się do Ciebie po zwrot kosztów ;]

Zamówienie przyszło całe i zdrowe. ;)

 

Nie wie ktoś gdzie kupie płytę DJ Wich - The Golden Touch ?

 

Polecam:

http://www.myspace.com/djwich

 

Na allegro była tylko 1 płyta. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności