Skocz do zawartości

Hip Hop


Pszemi

Rekomendowane odpowiedzi

no to tak...

 

Eldo, dla mnie masakra.

Pih- strasznie słaby jest, co jest smutne, bo płyta miała być miazga, ludzie na to czekali(ja tylko kapkę), bity są jak pisał maba dobre, ale Pih jakiś taki regres, a szkoda, bo płyta nie dorasta do wcześniejszej solówki.

 

ale nie zauważyłem jednego.. nikt nie słuchał nowego TeWu? Bardzo fajny materiał dla mnie, którego się bardzo przyjemnie słucha, sprawdźcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj, może zrozumiesz

 

Przeczytalem, jednak mnie nic co tam bylo napisane nie przekonalo, ze ten numer nie jest zwyklym zrzynka.

 

Taki cytat na koniec

Inspiracja Obywatelem G.K ponoć jak najbardziej świadoma i zamierzona
Po pierwsze kto to jest obywatel g.k? A dwa "ponoc" wszystko mowi... Ciekaw jestem czy Eldoka wsomnial kiedykolwiek o swojej inspiracji gdy pisal ten tekst. A ludzie mowia, jaki ten utwor jest super i gleboki i ze eldo to geniusz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie zauważyłem jednego.. nikt nie słuchał nowego TeWu? Bardzo fajny materiał dla mnie, którego się bardzo przyjemnie słucha, sprawdźcie.

 

Jak to nie !? Ludzie tu na koncerty chodza ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to oczywiste że "nie pytaj o nią" to fallow up do wspomnianego kawałka republiki, ale mi to nie przeszkadza, i nie wpływa w żaden sposób na moją ocenę twórczości l, na płycie jest przecież jeszcze 11 kawałków które są równie dobre (o ile nie lepsze) jak tytułowy singiel. a gdyby tak doczepiać się do wszystkiego to można by dojść do wniosku że duża część produkcji hh w pl to "zżynki" wzorowane na rapie amerykańskim, a idąc dalej; cały hh to zżynka za sprawą niemal zawsze używanych sampli ze starych nagrań jazowych funkowych czy soulowych. reasumując; każda twórczość zawsze nawiązuje do czegoś, nic nie bierze się z niczego. np. gdyby eldo nie czytał książek nie nagrywałby tak dobrych płyt;>

 

 

a i cytat jeszcze;

 

"Twoja płyta nosi tytuł "Nie pytaj Nią", a tytułowy utwór to czytelne nawiązanie do "Nie pytaj o Polskę" Grzegorza Ciechowskiego. Czy to bardziej hołd złożony jego twórczości, czy Polsce, o której opowiadasz w kawałku?

 

ELDO: Myślę, że po trosze jednemu i drugiemu, bo z jednej strony ten utwór był dla mnie jakąś inspiracją do tego żeby napisać ten kawałek, a z drugiej strony to największa inspiracją dla tego kawałka jest po prostu codzienne życie z "nią".

 

 

cały wywiad tu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=muHf10rVkZU

 

widział ktoś? nerka na maxa xD

 

Nie interesuja nas takie materialy !! BURDEL...

 

 

Aesop Rock - None Shall Pass... SWIETNE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=muHf10rVkZU

 

widział ktoś? nerka na maxa xD

Tematy, a w sumie to i fora Ci się pomyliły ;|

 

Długo mnie nie tu nie było, a materiału się sporo ciekawego przeminęło w tym czasie ;) Na pewno warte sprawdzenia są Reks-Grey hairs; Raca/Stona/DJ Ike-Samotnosc, wolnosc, pasja; Torae-Daily conversation i Ill Bill-The hour of reprisal.

 

Za około dwa tygodnie wychodzi pierwszy longplay Karwana. Promomix do sprawdzenia tutaj. Gościnnie najbardziej znani są LaikIke1 i Młd(Gang Agi). Czesc bitow prawdopodobnie bedzie pochodzila spod reki Expe, jako ze wspolpacowali ze soba juz wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy post w tym temacie, więc może i macie rację co do umiejscowienia, ale jakoś nadal myślę, że to jest Hip Hop bo nic innego mi ni wpada do głowy... R&B?..nie wiem

 

Nie zmienia to jednak faktu, że u mnie w domu i nie tylko ten kawałek bije chwilowe szczyty popularności heh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wyglądają u nich kwestie rodzinne. Na pewno nagrywają razem, na pewno są z tego samego miasta. Za dwa tygodnie będę pewnie na koncercie Smagalazów, jeżeli są podobno z wyglądu dam znac ;)

 

Wczoraj doszły do mnie linki do nowego kawałka LaikIke1'a(bit Bobra). Moim zdaniem, poza dykcją, wszystko jest świetne.

 

Z tego co mi wiadomo może jeszcze w tym roku możemy się spodziewac od Laik'a LP. Biorąc pod uwage, że wkrótce powinien ukazac się Tet, a niewiele później W.E.N.A. z Rasem i Mentem, rok AD2009 zapowiada się dla polskiego rapu na prawde okazale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wyglądają u nich kwestie rodzinne. Na pewno nagrywają razem, na pewno są z tego samego miasta. Za dwa tygodnie będę pewnie na koncercie Smagalazów, jeżeli są podobno z wyglądu dam znac ;)

 

Wczoraj doszły do mnie linki do nowego kawałka LaikIke1'a(bit Bobra). Moim zdaniem, poza dykcją, wszystko jest świetne.

 

Z tego co mi wiadomo może jeszcze w tym roku możemy się spodziewac od Laik'a LP. Biorąc pod uwage, że wkrótce powinien ukazac się Tet, a niewiele później W.E.N.A. z Rasem i Mentem, rok AD2009 zapowiada się dla polskiego rapu na prawde okazale.

 

 

gdzies na plycie respektz chyba slyszalem, ze sa bracmi, w kazdym razie moze byc dobra plyta. tak btw. gdzie ten koncert smagalazow ?

 

ej wlasnie mi sie przypomnial jeden kawalek: http://www.youtube.com/watch?v=b6o5yH9QE2E - lwiem wiem, po niemiecku... ale bit jest swietny no i flow sido i harrisa tez niczego sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności