Skocz do zawartości

Hip Hop


Pszemi

Rekomendowane odpowiedzi

gamp grzeszysz tym miuoshem :PP nikt nie wymienil jimsona ? luzz. Co do gang starr to zostalo chyba z tej nazwy tylko Foundation ... bo sami panowie sobie podziekowali na jakis czas.

 

No wlasnie, Peja - jest jedna rzecz (o ile taki jest tytul) to ******sty kawalek gdzie peja wie o czym mowi. Kiedys go sluchalem to nic nie wiedzialem z tego, a ostatnio trafilem na ten kawalek i pozytywnie mnie zaskoczyl.

 

Porownanie pl do us rzeczywiscie jest nie na miejscu, ale jednak gdzies tam podświadomie go dokonujemy.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gamp grzeszysz tym miuoshem :PP nikt nie wymienil jimsona ? luzz. Co do gang starr to zostalo chyba z tej nazwy tylko Foundation ... bo sami panowie sobie podziekowali na jakis czas.

 

No wlasnie, Peja - jest jedna rzecz (o ile taki jest tytul) to ******sty kawalek gdzie peja wie o czym mowi. Kiedys go sluchalem to nic nie wiedzialem z tego, a ostatnio trafilem na ten kawalek i pozytywnie mnie zaskoczyl.

 

Porownanie pl do us rzeczywiscie jest nie na miejscu, ale jednak gdzies tam podświadomie go dokonujemy.

 

;)

 

hehe ja tam go lubie, zwlaszcza w duecie z pukiem czyli jakby ktos nie kojarzyl sklad 'projektor' :) jimson, wlasnie wiedzialem, ze o kims zapomnialem.

 

a jezeli chodzi o guru i premiera to ten pierwszy chyba juz sie nie udziela wokalnie(ostati kawalek z premierem to chyba 'classic' z nasem, kanye i krsem) a produkcje premiera idzie uslyszec tu i tam(ostatnio dwa fajne bity na plycie termanlogy). kiedys chodzily sluchy, ze nas ma nagrac cala plyte na jego bitach. wg mnie, nic premierowi nie ujmujac, cala plyta na jego bitach bylaby zbyt monotonna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wielu teledyskach chce się upodobnić do amerykańców stosując podobne motywy, takie jak noc czy kilka aut z zapalonymi światłami lub coś w deseń nocnego klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja tam go lubie, zwlaszcza w duecie z pukiem czyli jakby ktos nie kojarzyl sklad 'projektor' :) jimson, wlasnie wiedzialem, ze o kims zapomnialem.

 

a jezeli chodzi o guru i premiera to ten pierwszy chyba juz sie nie udziela wokalnie(ostati kawalek z premierem to chyba 'classic' z nasem, kanye i krsem) a produkcje premiera idzie uslyszec tu i tam(ostatnio dwa fajne bity na plycie termanlogy). kiedys chodzily sluchy, ze nas ma nagrac cala plyte na jego bitach. wg mnie, nic premierowi nie ujmujac, cala plyta na jego bitach bylaby zbyt monotonna.

 

 

Guru's Jazzmatazz - Back To The Future [2008] ;)

 

A Premier ostatnio jest np.: na Verbal Threat ale to chyba wiesz ;))) Poza tym co innego jest robić komuś dwa kawałki, a stworzyć swoją płytę.

 

Dopisz do listy Reva bo na pewno na to zasługuje. Jak ktoś chce to 1.12 gra w Chorzowie w Kocyndrze. Zapraszam ;)

 

EDIT: Miuosh teraz gra z Tajpanem jakas plyte.

EDIT2: Jehst - Falling Down. Ta płyta gosci juz jakiś czas u mnie w głośnikach jednak zawsze po 1:00, a więc nie mialem okazji poznac jej wcześniej na tyle dobrze. Wraz z upływem czasu muzyka ta dała się zapamiętać i jestem pod wielkim wrażeniem 29 letniego, angielskiego rapera. Płyta klimatyczna - to tyle. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była już mowa o Fiszu i Emade? ;]

Imo dobra płyta. :D

 

Zapomnialem o niej a ostatnio ja ogladalem w Media Markcie... Trzeba bedzie przesluchac ale to jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanye West - 808's & Heartbreak [2008] nowość

 

O boze... teraz to przeslucham... nie sciagajcie ... :/ chyba najgorszy album jaki sciagnalem od... 2 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też nie :) Płyta jest ponad poziom wiekszości podobnej estetycznie muzyki, bo dla mnie to już zalatuje (żeby nie powiedzieć to jest ta sama parafia) TPainem, Akonem i tym podobnych, muzyką pozbawioną walorów artystycznych.

 

Bądz co bądz nie warto sobie w tak tłustym dla hiphopu z USA roku zawracać nią głowy :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności