Skocz do zawartości

Hip Hop


Pszemi

Rekomendowane odpowiedzi

Mi sie podoba wymawianie przez Proceente'a "r",jak u mojej nauczycielki z Polskiego .Jak by powiedzial rabarbar to by sie udusil :D.Nie podoba mi sie to , ze ludzie ktorzy sluchaja hip hopu nie dokonca rozumieja tekstow i o co w hiphopie chodzi.Gdy wracalem ze szkoly to jakas banda elo-gangsterow(wiek 9-10 lat)z pistoletem na kulki celowala we mnie i sluchala Peji :(.Tak samo u mnie w szkole,wszyscy sluchaja Peji bo duzo przeklina i jest na topie .Niech wroca czasy Paktofoniki i Kalibra!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, oj, faktycznie, jak modna była paktofonika to wszyscy ją rozumieli, oj, oj.

a najbardziej to wszyscy rozumieli magika, serio. ale dopiero zaczeli go rozumieć jak wszystkie jego tracki puścili od tyłu.

wtedy to go dopiero rozumieli.

mimo, że mieli wtedy całe 11 lat.

ale go rozumieli, to były inne czasy...

 

 

a jak chcesz posłuchać proceente, to włącz sobie np. Szybki Szmal, EP, cokolwiek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba wymawianie przez Proceente'a "r",jak u mojej nauczycielki z Polskiego .Jak by powiedzial rabarbar to by sie udusil :D.Nie podoba mi sie to , ze ludzie ktorzy sluchaja hip hopu nie dokonca rozumieja tekstow i o co w hiphopie chodzi.Gdy wracalem ze szkoly to jakas banda elo-gangsterow(wiek 9-10 lat)z pistoletem na kulki celowala we mnie i sluchala Peji :(.Tak samo u mnie w szkole,wszyscy sluchaja Peji bo duzo przeklina i jest na topie .Niech wroca czasy Paktofoniki i Kalibra!.

A właśnie nie! Paktofonika i K44 zasługują na szacunek i uznanie. Ale ile można się cofać w przeszłość?! Dziś trzeba mieć ucho do muzyki by wyłowić coś konkretnego z tysięcy płyt mixtapów i innych produkcji(btw co to jest trailer teledysku?! sic!). Ci którzy zostali w miejscu jak Peja, HG sprzedają się ale ile można słuchać o blokach, biedzie i skrętach jak się juz w tym nie tkwi? He ja na dziś słucham z Polski OSTRa i czasem jakieś single, reszta to HH z Europy, USA, worldwide baby:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności