Skocz do zawartości

Hip Hop


Pszemi

Rekomendowane odpowiedzi

Rob Swift-Dust To Dust

 

Słuchał ktoś ?

 

Kosaaa - Wiecej jazzu (POLECAM)

 

Podobno jest tez nowy Black Milk, wie ktoś coś ? (sry nie mam czasu szperac w google)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rob Swift-Dust To Dust

 

Słuchał ktoś ?

 

Kosaaa - Wiecej jazzu (POLECAM)

 

Podobno jest tez nowy Black Milk, wie ktoś coś ? (sry nie mam czasu szperac w google)

 

roba swifta nie slyszalem ale sprawdze na dniach, co do black milka to w tym roku wyszlo Music From the Color Purple, calkiem calkiem plyta i ostatnio jakis mixtape, ale ja za owymi nie przepadem i nie przesluchiwalem tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Step-Abstrakcje

 

Może się nie jaram, ale jest to na prawdę ciekawy materiał z pewnym klimatem czyli wart przesłuchania.

 

Wogole przeczytalem wywiad z Pezetem przy tej plycie - fajnie sie czytalo ;]

 

Dopisze potem o Zarzadzie Kuli Ziemskiej

 

Roni: Skąd ci ludzie są ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos mowil cos o nowej plycie roba swifta, wlasnie ja sprawdzam i musze powiedziec, ze naprawde klasa material.

 

Słuchasz Dust to Dust ? Bo widzialem jakies dwie z data 2008 o ile sie nie myle... Ode mnie z ameryki moge polecic Madliba z tego roku.

 

Ważna sprawa!!! Podobno istnieją programy do sprawdzania czy dana płyta jest oryginalna. Szukam czegoś takiego (nie wiem na jakiej zasadzie taki program dziala i nie wyobrazam go sobie, ale podobno takie cos istnieje). Problem jest taki ze dostałem płyte J Dilla - Donuts z inną okładką niż była na zdjęciu. Mam teraz wątpliwości co do oryginalności tej płyty gdyż nie widnieje na niej zaden hologram (płyta w folii). Pierwszy raz sie z takim czyms spotykam. Sprzedawca twierdzi, że istnieje tylko jedna wersja wydawnicza tej płyty i to jest ta, która od niego dostałem.

 

Porównanie:

Mam:

img231.imageshack.us/my.php?image=zdjcie072uv4.jpg

 

Miała być taka:

http://www.bling47.com/images/products/91/dilla_donuts.jpg

 

Jeżeli ktoś się zna na tym, ma tą płytę lub ogarnia temat to proszę o pilną odpowiedz! Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchasz Dust to Dust ? Bo widzialem jakies dwie z data 2008 o ile sie nie myle... Ode mnie z ameryki moge polecic Madliba z tego roku.

 

Ważna sprawa!!! Podobno istnieją programy do sprawdzania czy dana płyta jest oryginalna. Szukam czegoś takiego (nie wiem na jakiej zasadzie taki program dziala i nie wyobrazam go sobie, ale podobno takie cos istnieje). Problem jest taki ze dostałem płyte J Dilla - Donuts z inną okładką niż była na zdjęciu. Mam teraz wątpliwości co do oryginalności tej płyty gdyż nie widnieje na niej zaden hologram (płyta w folii). Pierwszy raz sie z takim czyms spotykam. Sprzedawca twierdzi, że istnieje tylko jedna wersja wydawnicza tej płyty i to jest ta, która od niego dostałem.

 

Porównanie:

Mam:

img231.imageshack.us/my.php?image=zdjcie072uv4.jpg

 

Miała być taka:

http://www.bling47.com/images/products/91/dilla_donuts.jpg

 

Jeżeli ktoś się zna na tym, ma tą płytę lub ogarnia temat to proszę o pilną odpowiedz! Z góry dziękuję.

 

nie mam tej plyty w orginale ale na oficjalnej stronie stones throw znalazlem takie cos:

 

EP Donuts: http://www.stonesthrow.com/store/ep/jdilla...-j-rocc-s-picks

LP Donuts: http://www.stonesthrow.com/store/album/jdilla/donuts-3

 

wiec jezeli kupiles dlugograjaca to jak dla mnie masz podrobe. z jakiego zrodla kupowales ?

 

a co do roba swifta to tak, slucham dust to dust, dobra plytka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źródło: Allegro.pl (Bloodonbeatz)

 

Zaryzykowałem otwarcie te płyty gdyż bok pudełka był zaklejony specjalna folia (sprawdziłem to w empiku i wszystko sie zgadzalo). Otwarlem i okazuje się że płyta jest dobra. W środku jest karteczka ktora poprostu była włozona za ksiazeczke a nie przed. Dzieki za zaanagazowanie gamp. Pozdrawiam :)

 

Dust To Dust - Rewelacyjna!

 

A co do TDF'a to jest normalne... nie dziwi mnie to wogole... dziwią mnie natomiast komentarze zawarte pod artykułem, gdyz pisza je osoby dorosle i nazwanie TeDego "zwykłym" jest raczej nieodpowiednie. Sam go nie zbyt trawie, ale pewnych umiejetnosci nie mozna mu odebrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności