Skocz do zawartości

Hip Hop


Pszemi

Rekomendowane odpowiedzi

lepiej puścić przez palce to co tam piszą na interii..

 

ja to już to mówiłem.. Tede przez długi czas był moim numerem 1. A do dzisiaj jest w czołówce moich ulubionych MC. Lubie puścić sobie 3H, S.P.O.R.T. czy Buhha któregoś.. dla mnie to klasa sama w sobie i w pewnym momencie tede zostawił wszystkich raperów pare lat świetlnych za sobą.

A to, że na sobie zarabia- chwała mu za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to, że na sobie zarabia- chwała mu za to.

 

Prostytutki tez na sobie zarabiają...

Dla mnie występowanie w programach wspomnianych w artykule jest zupełnie nie potrzebne... Po co on to robi ? Dla kasy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale on nie zarabia na rapie tylko na swoim wizerunku ... SPORA ROZNICA. Taki OSTRy tez kosi mamone a jednak jest nieco bardziej szanowany :) Taki Eldo nie zarabia tyle ile by mógł tylko dlatego że nie jest bezpośredni i trzeba chwile zostać przy jego płycie używając głowy. (znaczy tak orientacyjnie mowie, bo przeciez nie wiem ile oni zarabiaja - ocena na tzw. "oko" :) )

 

Na jakich feat.'ach był ostatnio TDF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam tedeusza bardzo lubie, kazda jego plyta byla na poziomie. jacek wiec jak robic kase na tym co lubi i jest w tym dobry. jego wystep w mediach tylko to potwierdza.

 

a tak w ogole to plyta na dzis: symbolic one and illmind - the art of one mind, dwoch przekozackich producentow a na trackach tacy mc's jak kenn starr, strange fruit project, little brother, ghostface, k-otix, the proccusion, el da sensei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, Tede w Akademii Gwiazd mało co mówi mądrego... Fakt, był jednym z pierwszych (razem z Borixonem), ale to nie znaczy, że musi chrzanić bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie, nigdzie indziej nie ma takiego hip hopu jak w stanach... Rozmawialem z ludzmi jak wyglada sytuacja z hip hopem w stanach i tam kazdy przedstawia ta muzyke w swojej formie przez co nie jest napietnowany w jakis sposob ... u nas czesto jest inaczej, albo chociaz slyszy sie opinie, ze ten to ma daremne kawalki bo sa takie a nie takie... W Stanach podobno nie ma czegos takiego. Poza tym tam sie to zrodzilo no i jak tu nie sluchac 'czarnego' rapu? :)

 

Co sadzicie o Pete Philly ?

 

Szukajcie (szczegolnie gamp) "Bult from Skratch presents Turntable Jazz composed by Rob Swift". tak sie to u mnie nazywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie, nigdzie indziej nie ma takiego hip hopu jak w stanach... Rozmawialem z ludzmi jak wyglada sytuacja z hip hopem w stanach i tam kazdy przedstawia ta muzyke w swojej formie przez co nie jest napietnowany w jakis sposob ... u nas czesto jest inaczej, albo chociaz slyszy sie opinie, ze ten to ma daremne kawalki bo sa takie a nie takie... W Stanach podobno nie ma czegos takiego. Poza tym tam sie to zrodzilo no i jak tu nie sluchac 'czarnego' rapu? :)

 

Co sadzicie o Pete Philly ?

 

Szukajcie (szczegolnie gamp) "Bult from Skratch presents Turntable Jazz composed by Rob Swift". tak sie to u mnie nazywa.

 

pete philly & perquesite slyszalem i bylem mile zaskoczony - swietny kli

 

druga plyta swifta ogarne za jakis czas.

 

wyszla nowa plyta Black Milka - tronic, jeszcze jej nie przesluchalem, moze dzisiaj znajde czas.

 

a tak wogole to ostatnio wspominalem Strange Fruit Project, jak macie dostep to polecam ten sklad a szczegolnie plyta The Healing.

 

z polskiego rapu jezeli ktos jeszcze nie sluchal to HST - Masy Ludu na Jezykach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HST - Masy Ludu na Jezykach

 

Rowniez polecam (wiekszosc chyba jednak zna ta plyte). Jakze bliska jest mi ta plyta :)

 

EDIT: symbolic one and illmind ******aszcze :)

EDIT2: Black Milk równiez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności