Skocz do zawartości

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie klienci, proszę zastanówcie się kilka razy nim przyjdziecie do sklepu i zdecydujecie się robić awanturę i wyżywać się na nas sprzedawcach.

Oto kilka przykładów z ostatnich dni.

1 - Gość przez 20 minut przekonuje mnie, że sprzedaję podróbki Koss Porta Pro bo w Saturnie kosztują one prawie 300 zł u nas w mp3store 130 zł więc jesteśmy oszustami. Wychodząc: Ja to zgłoszę na policje!

2 - Wchodzi młody człowiek około choć raczej poniżej 20 lat, ani dzień dobry ani nic - stoi przez kilka minut. Pytam - w czymś mogę pomóc? Chciałem kupić kilka mp3 Queen.

3 - Z dziś. Wpada klient strasznie zły od progu wydziera sie na mnie, że sprzedany sprzęt to najgorszy syf. Ma go zaledwie 6 miesięcy a już się popsuł.

- Proszę się uspokoić i pokazać sprzęt.

Wyciąga nawigacje Lark, sprzęt w ogóle nie sprzedawany w naszej sieci, nie mamy nic wspólnego z ta marka. Zwracam klientowi uwagę, że to nie nasz sprzęt. Nie kupowany u nas.

- Jak to przecież sprzedawaliście kiedyś nawigacje?

- Tak ale innych marek.

- A co to za różnica?

Oczywiście nie zrozumiał dlaczego nie może oddać u nas na serwis. Miałem wrażenie że się zawiesił.

Pewnie jego oprogramowanie to Windows.

NIe tylko w MP3Store takie sytuacje

 

1. Gość pierwszy rozgląda się po całym sklepie z 20.min po czym podchodzi i pyta czy te wszystkie płyty są poukładane alfabetycznie , odpowiadam że tak na to on wzburzony odpowiada mi że skoro tak to gdzie tu są lata osiemdziesiąte .....?

2. Podchodzi do mnie kobieta z dwiema płytami i pyta się który album jest lepszy , ja jej odpowiadam że oba są podobnej "klasy" ale najlepiej będzie jak sama posłucha na słuchawkach .... na co ona że ona nie będzie teraz nic słuchać bo nie wzięła ze sobą okularów .

3. Gość 3 wbiega do mnie chłop zadyszany i prosi tą nową płytę Chopina bo podobno nagrał coś nowego dla Japonii .........

4. Gość 4 patrzy się w telewizor na którym są wyświetlane koncerty po czym pyta czy te telewizory są na laptopy co się kasety wkłada?

i tak dalej i tak dalej

Numer jeden na ten tydzień to chłop poważnie wyglądający który przebiera w filmach : pytam czy pomóc coś wybrać , on mówi że bardzo lubi filmy historyczne takie jak Hercules , Conan Barbarzyńca ...itp

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie klienci, proszę zastanówcie się kilka razy nim przyjdziecie do sklepu i zdecydujecie się robić awanturę i wyżywać się na nas sprzedawcach.

Oto kilka przykładów z ostatnich dni.

1 - Gość przez 20 minut przekonuje mnie, że sprzedaję podróbki Koss Porta Pro bo w Saturnie kosztują one prawie 300 zł u nas w mp3store 130 zł więc jesteśmy oszustami. Wychodząc: Ja to zgłoszę na policje!

2 - Wchodzi młody człowiek około choć raczej poniżej 20 lat, ani dzień dobry ani nic - stoi przez kilka minut. Pytam - w czymś mogę pomóc? Chciałem kupić kilka mp3 Queen.

3 - Z dziś. Wpada klient strasznie zły od progu wydziera sie na mnie, że sprzedany sprzęt to najgorszy syf. Ma go zaledwie 6 miesięcy a już się popsuł.

- Proszę się uspokoić i pokazać sprzęt.

Wyciąga nawigacje Lark, sprzęt w ogóle nie sprzedawany w naszej sieci, nie mamy nic wspólnego z ta marka. Zwracam klientowi uwagę, że to nie nasz sprzęt. Nie kupowany u nas.

- Jak to przecież sprzedawaliście kiedyś nawigacje?

- Tak ale innych marek.

- A co to za różnica?

Oczywiście nie zrozumiał dlaczego nie może oddać u nas na serwis. Miałem wrażenie że się zawiesił.

Pewnie jego oprogramowanie to Windows.

NIe tylko w MP3Store takie sytuacje

 

1. Gość pierwszy rozgląda się po całym sklepie z 20.min po czym podchodzi i pyta czy te wszystkie płyty są poukładane alfabetycznie , odpowiadam że tak na to on wzburzony odpowiada mi że skoro tak to gdzie tu są lata osiemdziesiąte .....?

2. Podchodzi do mnie kobieta z dwiema płytami i pyta się który album jest lepszy , ja jej odpowiadam że oba są podobnej "klasy" ale najlepiej będzie jak sama posłucha na słuchawkach .... na co ona że ona nie będzie teraz nic słuchać bo nie wzięła ze sobą okularów .

3. Gość 3 wbiega do mnie chłop zadyszany i prosi tą nową płytę Chopina bo podobno nagrał coś nowego dla Japonii .........

4. Gość 4 patrzy się w telewizor na którym są wyświetlane koncerty po czym pyta czy te telewizory są na laptopy co się kasety wkłada?

i tak dalej i tak dalej

Numer jeden na ten tydzień to chłop poważnie wyglądający który przebiera w filmach : pytam czy pomóc coś wybrać , on mówi że bardzo lubi filmy historyczne takie jak Hercules , Conan Barbarzyńca ...itp

 

 

POPŁAKAŁEM SIĘ Z DWÓCH PIERWSZYCH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i myślę, że zaczyna się schyłek gatunku homo sapiens.

Wszystko ma kiedyś swój koniec i nic nie trwa wiecznie.

 

Czas na ... homo idiotus.

Nieodżałowany Lem powiedział kiedyś:

"Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów dopóki nie poznałem internetu"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i myślę, że zaczyna się schyłek gatunku homo sapiens.

Wszystko ma kiedyś swój koniec i nic nie trwa wiecznie.

 

Czas na ... homo idiotus.

Dla mnie schyłek gatunku rozpoczął się zakładaniem tematów takich jak: "Pokaż swój świateczny stół ( ale muzycznie )" oraz "Dlaczego już nie gonisz?" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czytam i myślę, że zaczyna się schyłek gatunku homo sapiens.

Wszystko ma kiedyś swój koniec i nic nie trwa wiecznie.

 

Czas na ... homo idiotus.

Dla mnie schyłek gatunku rozpoczął się zakładaniem tematów takich jak: "Pokaż swój świateczny stół ( ale muzycznie )" oraz "Dlaczego już nie gonisz?" :)

 

 

Loathe, dziękuję Ci bardzo.

Jeszcze nikt w tak subtelny sposób nie nazwał mnie idiotą :)

 

Mój poprzedni wpis nie tyczył się wątku "Trochu śmiechu" tylko cytatów z zachowań klientów.

Dopisuję to, bo ktoś mógłby rzeczywiście pomyśleć, że miałem na myśli cały wątek, a to byłaby ostatnia rzecz u mnie - świadomie obrażać Kolegów z Forum.

Edytowane przez paratykus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem z córką na sankach. Po którymś tam zjeździe córka koncertowo wdupiła się w ojca z dzieckiem raźno zapieprzejącego pod górkę dokładnie środkiem trasy zjazdowej. Podchodzę, sprawdzam czy wszyscy żyją i pytam gościa czemu się ładuje pod górkę środkiem trasy, skoro po bokach są wydeptane wejścia. On na to oburzony - przecież nie jest to zabronione! Normalnie tylko obecność dzieci przedłużyła mu życie. Po co ktoś taki w ogóle chodzi po ziemi i denerwuje ludzi?

 

Na szczęście moja córcia złapała mnie za rękę, zabrała sanki i z uśmiechniętą buzią - Tata, ale jazda - poleciała zjeżdżać dalej.

 

_DSC2018.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Grawitacja zwyciężyła ;)

http://9gag.com/gag/ay51Rwr?ref=t via @9GAG

fake, z własnego doświadczenia wiem, że dostałby zadyszki zanim by do odskoczni dobiegł.

 

Żebyś się nie zdziwił. Ja przy 125kg na krótkich wyprzedzam 80-90kg nastolatków. Choć przy jego 180kg byłbym w stanie uwierzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Grawitacja zwyciężyła ;)

http://9gag.com/gag/ay51Rwr?ref=t via @9GAG

fake, z własnego doświadczenia wiem, że dostałby zadyszki zanim by do odskoczni dobiegł.

 

Żebyś się nie zdziwił. Ja przy 125kg na krótkich wyprzedzam 80-90kg nastolatków. Choć przy jego 180kg byłbym w stanie uwierzyć

 

 

...no tylko od 125kg do Fatso to jak z Warszawy do Podkowy Leśnej (czyli no niby blisko...)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od genetyki i ogólnej ruchliwości. Ostatnio dźwigałem lodówkę z 105kg mięśniakiem ( 185cm ) i on prawie zawału dostał, a ja tylko się porządnie spociłem. Jestem prostym chłopakiem wychowanym na wsi i mimo masy nie mam problemów zdrowotnych, jest niezła kondycja. Wiele też zależy ile się mierzy. Ja mam skromne 188cm, więc już te 125kg nie wygląda tak strasznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności