Skocz do zawartości

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Niemcy. Młody Hermann pyta nauczycielkę:
- Dlaczego pani każdego dnia wywołuje mnie do tablicy?
- A kogo mam wywoływać? Ahmeda, Ravshana, Abdullacha, Fatimę, Dżamila, Hasana, Muhammeda - nie znają niemieckiego; Perhana, Gawola, Bukana, Weszo, Raszaja - nigdy nie ma w szkole.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu... ja tam lubie drzec lacha ze wszystkich politykow :)

jak Busz czyta dzieciom ksiazke do gory nogami to smieszne a jak polewamy z Kaczynskiego to nie? :/

 

troche dystansu - polityka to nie religia, wiara, wyznanie. Zebysmy zaraz nie zabronili drzec lacha z apple bo sie znajda osoby bardzo emocjonalnie zwiazani z ta firma/sekta i beda grzmialy ze naruszamy ich przestrzen komfortu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To drzyj sobie, tego naturalnie nikt nikomu nie zabrania, byle nie przy ryzyku, że zaraz będzie z tego jeden wielki dym. A takowy już tu przed chwilą wisiał. To temat do śmiania się, nie do wszczynania burd politycznych, toteż niektóre tematy lepiej profilaktycznie wyłączyć z obiegu, by nie musieć czytać co rusz raportów i ukrywać postów. Większość osób na tym forum doskonale to rozumie i nie trzeba im tego ekstra tłumaczyć.

Edytowane przez EvilKillaruna
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności