Skocz do zawartości

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Coś dla fanów heavy metalowego brzmienia i absurdalnych tekstów. Trochę wulgarne i trochę infantylne ale mnie nadal rozbawia.

Edytowane przez PEN
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A czego się spodziewaliście po audiofilskich kablach USB, plecionkach zasilających, kartach pamięci czy audiofilskich stolikach, niwelujących ruch tektoniczny? :P

Teraz juz nie ma odwrotu. Audiofilskie CPU, GPU (haha), płyty główne z audiofilskimi socketami/slotami, a na koniec audiofilskie ekrany LED :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. Na audiofilskie wentylatory do kompa jeszcze czekam...

Mówisz - masz :P

http://www.amazon.com/Nobsound%C2%AE-Elfidelity-Computer-Isolation-Purification/dp/B00WWPS1VG

Mają całą kolekcję akcesoriów do PC. Dla jasności - to wyżej to nie jest audiofilski RAM tylko kondensatory uszlachetniające zasilanie wtykane w gniazdo ddr3 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nismo, zapomniałeś o maściach, płynach, zatyczkach wtyków, wygrzewarkach do kabli, płytkach holfi, markerach do płyt cd, obrzynarkach do tychże, myszach, kolcach, kulkach. Mało tego, zasilacze do pc-audio, oczywiście liniowe, też są. Aaaa, i bezpieczniki, również, koniecznie kierunkowe.

Edytowane przez hafis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W co ja wlazłem...

 

chorejpg_shpspwh.jpg

 

paluchami nie będę pokazywał kto się u nas na forum "główkami" pod słuchafony jarał całkiem niedawno :D

i wielu z Was śmie jeszcze twierdzić, że to jestem forumowym zboczeńcem? ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności