Skocz do zawartości

Fanklub Grado


majkel

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

Zupełnie mi nie przypadły, szczególnie zmulonym niskim pasmem (słuchawki kilkuletnie)

No i tu jest pies pogrzebany, nie dziwię się dlaczego wybrałeś wyższe modele.

 

właściwie z ciekawości

 

A jak oceniasz ten bas teraz?

 

Faktycznie nie jest szybki, a niższe rejestry są trochę zamulone, ale nie wiem czy wolałbym, aby były punktowe i w mniejszej ilości.

 

wiesz, nieoczekuję basu jak z aramtur, albo właśnie z hd25, lubię niski bas w większej ilości np. CAL, ale w 60-ach miałem wrażenie braku jakiejkolwiek faktury basu, gorzej niż w PX100, choć może nie jest tak dużo i żle jak w KPP.

Posłucham może gdzieś, bo do Grado jakoś tak ciągnie, ten bezpośredni rodzaj grania, środek i więcej niż u innych góry.

Edytowane przez Adamw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SR60 są fajne na start, ale myśląc o upgradzie, czekałbym na SR325. Wszystko pomiędzy to tylko półśrodki.

Jedynie Alessandro MS-1i po modach grało dla mnie tak, że oddałem SR325.

 

A grają z wszystkiego. I z dziury odtwarzacza i po amplifikacji, ale nie to jakiś wysoki skok jakościowy.

Ja bardzo sobie chwaliłem granie z iRivera E10.

Jak dobrze pamiętam, to Majkel pisał, że nawet RS1 i GS-1000 sobie świetnie na nim radzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto kupuje Grado jako portable? K545, HD7 DJ, HP50, a zwłaszcza D7100 sa dla mnie za duże na słuchawki na ulice, także tutaj nie odnosiłem sie do outdoorowych słuchawek.

 

V55 tez słuchałem i szczerze powiedziawszy stwierdzenie, ze sa lepsze od Grado czy nawet tańszych słuchawek (K618, TS-671, CAL!, SRH240, Pro80 itd.) wywołałby u mnie salwy śmiechu.

 

No, ale sa gusta i gusciki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia repertuaru...

Grado na mój gust są do żywej muzyki świetne,

natomiast taki ambient to jednak masy na dole mieć musi więcej,

choć i tu dla niektórych braków nie ma.

Nazwałbym Grado innymi, nie lepszymi, bo tu trudno porównywać np.Senki czy Denony, których szkoła przekazu jest inna.

Edytowane przez Adamw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam tak Panowie...

Nienawidzę Grado!

 

Tak, nienawidzę...

 

Mam oddać w następnym tygodniu artykuł o Momentum i wiecie co? Nie mogę ich słuchać. Nałożyłem, po paru minutach zdjąłem. Tak się przyzwyczaiłem do Grado, że jak wcześniej Momentum uważałem za jedne z lepszych portable, tak teraz chętnie bym je odesłał do producenta z karteczką "wadliwy produkt". Tak samo z HD7 DJ, których bezpośredni wokal mi się bardzo spodobał, a teraz? Wydają się strasznie zaciemnione, w ogóle nie przejrzyste, nie mają głębi i brzmią strasznie plastikowo. No kur...

 

Macie na to jakąś radę?

Edytowane przez iDaft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny nowych słuchawek serii e nie wzrosły co jest bardzo miłe ze strony producenta w tycz czasach :D

sklepy jadą z promocjami na stare modele..

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no tak ...

Prawdę pisząc to myślałem, że seria e to jakiś czas na rynku jest,

a dowiedziałem się, że w Polsce to jeszcze ciepłe słuchawy.

 

Zainspirowany postem kolegi wyżej, poszedłem posłuchać 60-ek.

Lata temu założone na kwadrans, nie zostały zrozumiane.

 

Uważnie przesłuchałem znane utwory i pierwsze odczucia odsunęły serię i na drugi plan.

Założyłem 60e i pierwsze wrażenie to klarowność, detaliczność, czystość brzmienia odczuwalna w porównaniu do 60i.

Trochę jakby lekką kotarę zdjąć z 60i.

 

Zabieg zmian daje serii E większego kopa, dynamiki.

 

Klimat zbliżony, natomiast w/w zmiany są w takich miejscach pasma, że z wyczuciem, usłyszeniem nie ma problemu.

 

Dziś po dobie słuchania E serie, jeszcze raz wrzuciłem I serię i efekt ten sam.

Edytowane przez Adamw
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępuję do klubu ze złotymi SR325 pierwszej generacji. Pierwsze wrażenia, tylko bezpośrednio z DX90, bardzo pozytywne, wbrew moim obawom, bardzo wygodne na stockowych padach, ale już zamówione G-cush.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępuję do klubu ze złotymi SR325 pierwszej generacji. Pierwsze wrażenia, tylko bezpośrednio z DX90, bardzo pozytywne, wbrew moim obawom, bardzo wygodne na stockowych padach, ale już zamówione G-cush.

opisuj,

jeszcze jakieś żółte gąbki od hd414 podobno są dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fajnie, że niektórzy mają możliwość robić testy/recenzje.

Nic trudnego napisac do dystrybutora/zapytać w jakimś sklepie. :P

 

 

Ale to chyba trzeba jakiś portal prowadzić, kanał na youtube mieć itp. Inaczej to chyba trudno :huh:

Edytowane przez BarteqW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności