Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie miodzio. zwlaszcza na rockbox, gdzie jest nieco czysciej w tle i dynamiczniej.

trzyma w ryzach dol - bo wiekszosc osob o to sie martwi w h3. wokale piekne, fajnie wypelnione, slodkie - takie po prostu "sonyakowe". tu dx50 im nie pomaga i nie szkodzi - acz delikatnie eksponuje imo, co ja akurat lubie.

Edytowane przez grubbby
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie taki coś od pewnego czasu. I chyba Classica zastąpię dopiero, jak padnie na amen albo playerki z dwoma slotami microSD będą znacznie tańsze, strasznie wygodne jest posiadanie całej biblioteki w kieszeni, a dodatkowo ten duet po modzie na htx7 gra naprawdę przemiodnie.

ega6etup.jpg

 

Zanotowane przy użyciu wehikułu telekomunikacyjnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

Szufla 1G + SkullCandy Aviator

 

attachicon.gifWP_20140602_22_56_50_Pro20140602225953.jpg

I klawiatura A4Techa za dyszkę z Realu, trafiłem? Kupowałem takie niedawno :D

 

jak ja brałem pięć lat temu to był hajend :woot:

 

Panie, jak kupiłem do naszego biura Samorzadu na wydziale to każdy zachwala i nie wierzy, że po dychaczu za sztukę płaciłem :D

 

A co do zestawu, jak się te Aviatory prezentują? Wyglądają naprawdę fajnie, mnie jako studenta lotnictwa nazwa przciąga :D, ale marka Scullcandy jakoś nie przekonuje, choć jak będę miał okazję to posłucham.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Szufla 1G + SkullCandy Aviator

 

attachicon.gifWP_20140602_22_56_50_Pro20140602225953.jpg

I klawiatura A4Techa za dyszkę z Realu, trafiłem? Kupowałem takie niedawno :D

 

jak ja brałem pięć lat temu to był hajend :woot:

 

Panie, jak kupiłem do naszego biura Samorzadu na wydziale to każdy zachwala i nie wierzy, że po dychaczu za sztukę płaciłem :D

 

A co do zestawu, jak się te Aviatory prezentują? Wyglądają naprawdę fajnie, mnie jako studenta lotnictwa nazwa przciąga :D, ale marka Scullcandy jakoś nie przekonuje, choć jak będę miał okazję to posłucham.

 

Dzisiaj robilem mini odsluch w saturnie blue city i musze powiedziec tak , tylko te sc aviator i k618/619 do mnie trafialy dzwiekowo :) , tez bylem zdziwiony ze sc i tak dobrze gra, tylko cena spora,

testowalem rowniez bitsy pro, hd380pro, k518 , L1 , q701, monstery jakies, k430 i cos tam jeszcze ale nie pamietam.

Testowane na imodzie + e07k, k618 i te aviatory naprawde na duzy plus :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.. Miałem do wyboru Senki Momentum i te Aviatory.. testowałem na 4s i l920.. taki spontan.. nieważne co słuchałem Aviatory wg mnie wypadały lepiej.. lżej.. klarowniej .. transparentniej, bardziej organicznie. Może dynamika ciut mniejsza ale w tym wypadku to dla mnie plus.. Nie zamienię je na nic. Teraz to moje główne słuchawki. I kasy troche zostało na fykasy w kieszeni /

 

pomijam fakt że są po prostu bajecznie ładne ...

Edytowane przez NuBreed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, jedne z ładniejszych słuchawek. Aż mi smaka na nie zrobiliście, szkoda, że funduszy nie ma... :P

Trzeba przyznać Aviatorom, że mają "zdrową" sygnaturę. Uszy nie bolą, lekko funowe, ciepłe granie.

 

Wiem, że kwestia gustu jest wręcz kluczowa, IMO Momentum mają troszkę zbyt dużo basu i mało góry... ale nie wiem czy z tych dwóch wybrałbym Aviatory. Raczej ani jedne, ani drugie, szczególnie, że gdy słuchałem ich to kosztowały jeszcze 600zł, a moim zdaniem powinny kosztować max 200zł nowe, bo abstrahując od dźwięku jakość wykonania zostawiała wyraźny niedosyt na tle innych słuchawek na poziomie kilkuset złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Faktycznie, jedne z ładniejszych słuchawek. Aż mi smaka na nie zrobiliście, szkoda, że funduszy nie ma... :P

Trzeba przyznać Aviatorom, że mają "zdrową" sygnaturę. Uszy nie bolą, lekko funowe, ciepłe granie.

 

Wiem, że kwestia gustu jest wręcz kluczowa, IMO Momentum mają troszkę zbyt dużo basu i mało góry... ale nie wiem czy z tych dwóch wybrałbym Aviatory. Raczej ani jedne, ani drugie, szczególnie, że gdy słuchałem ich to kosztowały jeszcze 600zł, a moim zdaniem powinny kosztować max 200zł nowe, bo abstrahując od dźwięku jakość wykonania zostawiała wyraźny niedosyt na tle innych słuchawek na poziomie kilkuset złotych.

Jakosc wykonania to tani, cienki plastik, sprawiajacy wrazenie jakby mial sie rozkleciec w rekach, moge potwierdzic

 

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk 2 & Swype

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kupcie bambusową klawiaturę, która starczy na lata ;)

Ja mam klawe logitecha za 30 i juz sluzy mi 5rok

 

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk 2 & Swype

 

mam klawe logitecha na PS2 za 100 chyba kupioną służy mi już 11 rok, kilka razy widziała zupe :P 2x rozbierana 3x zdejmowane klawisze do czyszczenia, obok 4 letni logitech na USB to już nie to ....

na usb (nie chce działać pod dosem biosem) robiła problemy ta na PS2 nigdy nie miała problemów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Faktycznie, jedne z ładniejszych słuchawek. Aż mi smaka na nie zrobiliście, szkoda, że funduszy nie ma... :P

Trzeba przyznać Aviatorom, że mają "zdrową" sygnaturę. Uszy nie bolą, lekko funowe, ciepłe granie.

 

Wiem, że kwestia gustu jest wręcz kluczowa, IMO Momentum mają troszkę zbyt dużo basu i mało góry... ale nie wiem czy z tych dwóch wybrałbym Aviatory. Raczej ani jedne, ani drugie, szczególnie, że gdy słuchałem ich to kosztowały jeszcze 600zł, a moim zdaniem powinny kosztować max 200zł nowe, bo abstrahując od dźwięku jakość wykonania zostawiała wyraźny niedosyt na tle innych słuchawek na poziomie kilkuset złotych.

Jakosc wykonania to tani, cienki plastik, sprawiajacy wrazenie jakby mial sie rozkleciec w rekach, moge potwierdzic

 

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk 2 & Swype

 

 

To chyba miałeś jakiś model przedprodukcyjny. Plastik wysokiej klasy, nosze je złożone bez futerału w plecaku, często walają się po podłodze czy wśród kluczy itd itp... ramka to odlew z jakiegoś metalu w chromie, tak jak reszta elementów chromowanych. Solidnie złożone i spasowane. Ale oczywiście.. Skullcandy..czyli tani plastik i do dupy.. ;)

Pady choć używane codziennie po godzinę lub więcej od roku się w ogóle nie zużyły i nie straciły kształtu, i się nie ubiły.

Miałem nie jedne słuchawki i wierz lub nie.. za tandetę tyle kasy bym nie dał// koniec offu

Edytowane przez NuBreed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności