Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukaj i poczytaj perypetie Rolanda z staxami :) ciut więcej zrozumiesz, przygotuj sobie wiadro popcornu :D

Jak kobiecie wytłumaczyć dlaczego ty na głowie masz BRZYDKA zabawkę za 5-10k a ona nie ma pięknego futra lub kolejnego futra, szafy butów szpilek, itd [wstaw co chcesz ...] :)

 

A u mnie ostatnio w drogę tak :)

gallery_39810_429_97129.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postęp jest spory w każdym aspekcie.Sam charakter jest natomiast zachowany: szeroka scena (jeszcze szersza i znacznie lepiej budowana w głąB) i lekko rozjaśnione brzmienie. Co do baterii ciężko mi się wypowiadać, nie mierzyłem..ale

sprawdzę z tym, ze szału na pewno nie ma jakieś 6h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja uwaga nie była złośliwa. Wy natomiast wrażliwi jesteście...

Poza tym nie załapałem co Ty za słuchawki podpinasz do zestawu (sąd iłem nawet że coś Oppo). Ale teraz widzę.

@pankracy - Kolega Nemrod nie potrzebuje adwokata, sam jest silny Mocą.

 

@Nemrod - Aune pracuje z T4g. Najwygodniejsza konfiguracja. Kanapki zaś lubię, mniam... Strasznie żałuję że u nas nie ma Glove Audio A1 do AK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja uwaga nie była złośliwa. Wy natomiast wrażliwi jesteście...

Poza tym nie załapałem co Ty za słuchawki podpinasz do zestawu (sąd iłem nawet że coś Oppo). Ale teraz widzę.

@pankracy - Kolega Nemrod nie potrzebuje adwokata, sam jest silny Mocą.

 

@Nemrod - Aune pracuje z T4g. Najwygodniejsza konfiguracja. Kanapki zaś lubię, mniam... Strasznie żałuję że u nas nie ma Glove Audio A1 do AK.

Było bronić zaciekle kałachów? :P

 

Nemrod od dziś masz tytuł fanyboy sony, oddaje pałeczkę którą daaawno temu mi tu dali :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wrażliwy nie jestem, tylko to takie pisanie dla pisanie jak dla mnie (chyba nie tylko dla mnie)

jakbym tak sobie pisał w każdym temacie to też pewnie miałbym ze 4k postów...

oczywiście bez urazy Lordzie ;)

 

Co można odnieść również do tego posta, który też nic do dyskusji nie wnosi :) Mój zresztą też nie. :)

 

 

Żeby jednak odnieść się do tematu, to chciałbym Was spytać o sens kanapkowania dobrych DAPów. Czy one nie mają wbudowanych dobrych wzmacniaczy? Czy x5ii potrzebuje jeszcze E12a, czy taki dodatkowy wzmacniacz nic nie wnosi? Wydawało mi się, że główną zaletą DAPa jest to, że jest mobilny i nie potrzebuję innych sprzętów, kabli itd, żeby odtwarzać z niego muzykę. Kupujemy DAP za 4 tys, a potem musimy kupić do niego wzmacniacz, bo ten wbudowany w niego jest słaby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hechlok powiem jeszcze raz dużo zależy od słuchawek, od tonalnego zgrania słuchawek z DAPem, nie tylko SQ

Kupiłem x5 nie porwał mnie, spiąłem z jds c5 (dla bas bosta) i 565 jeee fajnie, posłuchałem hd600 WoW i tak ten zestaw u mnie został, kanapki po za wyjątkami nie rozłączam/

 

X5 nie ma kopnięcia, hd600 tez trudno zmusić do zejścia, tu wchodzi bas bost i jest znacznie lepiej sprawdź!. Ten trujpak polecam, wielkie ciężkie ale nie biegam z tym tylko siedzę gdzie pracuje lub w ogrodzie czy jak to mówią zestaw hotelowy ... a mobilnie mam coś wielkości dużego guzika bo małe lekkie i z klipsem.
i taki podział sobie chwale.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zależy od słuchawek i od samego DAPa. Niektóre połączenia zyskują, niektóre nie. Reszta to już indywidualne podejście. ZX1 łączyłem z B1 i miało to dla mnie sens, aczkolwiek ja taki zestaw traktuje mobilnie w domu, pracy, hotelu. Naprawdę mobilny zestaw to u mnie Shuffle i JVCK100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Dzięki. Czyli trzeba próbować w konretnym układzie z konkretnymi słuchawkami i zobaczyć, czy coś wnosi, czy nie. Ja np. w domu wpinałem X5ii do Headonica Accu - to był dopiero zestaw "hotelowy" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności