Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

Cenowo odlecieli. Gdybym nie trafił Twoich to bym nawet haefów nie kupił. 5 stów za doki to jazda po bandzie. Er4s to już kosmos.

Miałem/słyszałem lepsze od haefów, ale tam już cena zabijała przyjemność z posiadania :)

Tutaj mamy maksimum dźwięku w jednym przetworniku. I o zgrozo - ja, czyli ten z defaultu nienawidzący doków i uważający je za szczyt niewygody, najwygodniejsze doki znalazłem w postaci ....hf3

Serio z tymi tipsami to najwygodniejsze co miałem. Normalnie absurd.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot

Ja chyba moim zafunduję customtips.

/ot

 

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

Problem jest taki, że nie można wtedy położyć się uchem na poduszkę, bo przy customach Ety wystają jak antenki UFO xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie najwygodniej jest właśnie na tri-flange'ach oraz piankach. Gliderów nie lubię chociaż dają najlepszą izolację. No i w "choinkach" da się położyć na boku :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem czy chcę/potrzebuję lepiej.

Jakbym tanio nie dorwał ER4S to dalej latałbym z nimi podpiętymi do T3 :F

 

 

Czyżbym za tanio sprzedał? ;) Mi na piankach Comply okrągłych słuchało się ich świetnie - aplikacja łatwa, seal dobry. HF3 miałem przed nimi i też były świetne - można spokojnie się na nich zatrzymać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy chcę/potrzebuję lepiej.

Jakbym tanio nie dorwał ER4S to dalej latałbym z nimi podpiętymi do T3 :F

Czyżbym za tanio sprzedał? ;) Mi na piankach Comply okrągłych słuchało się ich świetnie - aplikacja łatwa, seal dobry. HF3 miałem przed nimi i też były świetne - można spokojnie się na nich zatrzymać.

Nie, nie :P

Ale jest jak mówisz - różnica nie jest bardzo duża - znacznie lepszy niski bas i ogólnie więcej go w ER4 oraz bardziej poukładana góra ... dzięki czemu na białych brzmią rewelacyjnie, bo dla HF3 to mimo wszystko chyba brązowy filtr najbardziej mi pasował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielone rulez. Wszystko na miejscu. ER4s - kurde nie wiecie jaką awanturę za haefy miałem :)

Nie kuśta ludzie, nie kuśta.

Odpowiada mi bas jak jest, ale jeśli w er4 jeszcze dostał masy to Was nienawidzę, bo już blisko ideału jestem, już witałem się z napisem "stacja końcowa - Referencja", a tu zonk :) , etymotic takie granie plasuje ledwie jako swego średniaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielone rulez. Wszystko na miejscu. ER4s - kurde nie wiecie jaką awanturę za haefy miałem :)

Nie kuśta ludzie, nie kuśta.

Odpowiada mi bas jak jest, ale jeśli w er4 jeszcze dostał masy to Was nienawidzę, bo już blisko ideału jestem, już witałem się z napisem "stacja końcowa - Referencja", a tu zonk :) , etymotic takie granie plasuje ledwie jako swego średniaka.

Spokojnie - u mnie na białych i tak jest mniej dociążenia niż u Ciebie na zielonych :F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenek.

Jeśli hf3 Ci pasują, a zastanawiasz się co lepszego dają er4s to powiem, że wszystko jest trochę lepsze, ale te trochę robi tę różnicę o którą właśnie chodzi.

Sory, ale musiałem to napisać ...

Bo miałem ten sam problem co Ty, aż skusiłem się na 4. Gdybym nie wszedł w ciemy, nie szukałbym innych doków.

 

Także poluj na 4, a małżonka też będzie szczęśliwa widząc Ciebie szczęśliwego

Edytowane przez ma_x_ym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności