Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Awaryjny zestaw gdy x5 nie mam lub aku padł.

Ale jak to gra :woot::woot:, sam się dziwiłem ludziom po co do telefonu amp a teraz czasami sam tak słucham. Przy czym zakupów dodatkowych nie było bo wszystko miałem jedynie IC jakiś inny zrobię.

 

Lumka + c5 + hd565

Zazdro, że możesz otwarte słuchawki traktować jako "portable", ja bym przegrał z warszawkimi tramwajami i ich pasażerami :P

Bo to takie portable typu: "Aaa... pójdę sobie do kuchni kanapkę zrobić".

 

Chałupa tak wielka, że do kuchni jak dojdzie, to pół albumu zleci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Awaryjny zestaw gdy x5 nie mam lub aku padł.

Ale jak to gra :woot::woot:, sam się dziwiłem ludziom po co do telefonu amp a teraz czasami sam tak słucham. Przy czym zakupów dodatkowych nie było bo wszystko miałem jedynie IC jakiś inny zrobię.

 

Lumka + c5 + hd565

Zazdro, że możesz otwarte słuchawki traktować jako "portable", ja bym przegrał z warszawkimi tramwajami i ich pasażerami :P

Bo to takie portable typu: "Aaa... pójdę sobie do kuchni kanapkę zrobić".

 

 

Uroki mieszkania poza takimi molochami jak stolyca :P wszelkich trolejbusów w centrum nie mam i nie potrzeba tym bardziej metro choć to może ma sens.

Wystarczy dobre drogi, komunikacja autobusowa i możliwość czy to rowerem czy pieszo omijanie głównych ulic. Nawet do pracy :P choć z tą niestety jest gorzej ...

Tak używam otwartych jako portable na mieście bo nie trawiłem i nie trawie zamkniętych choć są wyjątki jak hd6000, hm5, hd600closed.

 

 

Z tą kanapką to też tak jest :D ale zazwyczaj na śniadanie zamiast muzyki to planet i jakiś dokument :) coby poszerzać horyzonty. No chyba że śniadanie w ogródku z każdym rokiem doceniam to że nie mieszkam w molochu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz ocenić czym sklejone Mayster, skoro nie widać nic, a ta skóra to przecież outfit HA2 ^_^

 

Faktycznie zapomniałem, że oppo ma tą skórę i pomyślałem, że jest tam coś takiego: http://allegro.pl/zelowa-mata-antyposlizgowa-do-telefonu-laptopa-i4810388811.html

 

W końcu autor nie zamieścił zdjęcia zestawu kompletnego, tj. z opaskami, więc czuję się oszukany :angry:

Edytowane przez Mayster
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo muzykalnie z genialna scena. Nie mam takiej nawet na stacjonarce. Minimalnie brakuje w tym połączeniu góry ale liczę ze po zmianie kabla będzie juz perfekcyjnie.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności