Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

Ciency jesteście z tym Waszym portable.

 

Macie. Takiego dzwięku w parku na ławeczce dawno nie miałem jak dzisiaj. I nikt się na mnie nie patrzył dziwnie. No dobra jeden koleś do laski pod nosem powiedział, że właśnie widziała słuchawki za milion. Akurat cisza w muzyce była to usłyszałem. A poza tym, jest wygodnie, przenośnie i na baterii jedzie 10h. A C4 w roli źródła jest po prostu wyczynowcem.

 

attachicon.gifDSC_0091.JPG

Szczerze?! Fatso.. masz u mnie szacun, jestes audiofil pelna geba, w dobrym znaczeniu tego slowa :). Ja bym sie bal wyjsc z takim zestawem z domu, a co dopiero usiasc w parku :ph34r:,

zaraz jakies patole by sie mna zainteresowaly i oklep murowany, a po sprzecie pozostaloby tylko wspomnienie :D.

 

No dobra... jest jeszcze druga wersja, patole sie dosiadaja, wypytuja o wrazenia z odsluchu i prosza o udostepnienie, po czym gratuluja dobrego wyboru i zycza milego sluchania, podaja reke

i odchodza usmiechnieci, z nowym doswiadczeniem i pomyslem na nowe hobby :mellow::lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw Sennheiser: słuchawki HD800 + kabel XLR CH800S + wzmacniacz HDVD800.

 

Nie dostałeś do odsłuchu w ramach Akcji Sennheisera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to właśnie jest odpowiednio połączone rzekłbym z głową :) Wymagające nauszniki -> odpowiedni amp -> sensowne źródło.

 

A nie moc jak na planary do pędzenia zatyczek, czy odwrotnie moc jak na zatyczki (czyli telefon) a wymagnia ze woooooooohoohooooooo......

 

Nie można SLRem jeździć na kapciach za 1000zł komplet jakie można wstawić sobie do passata czy bardziej emeryckiego polo :P

Bo to dziwne mezalianse klasowe .... ale co ja tam wiem.

 

PS

Inna sprawa Fatso tego mobilnego zestawu staxa jak często używasz ? W mieście w parku przy hałasie samochodów słuchasz otwartych ? Albo cię równie mocno pokręciło albo mocno rozkręcasz gałę :D

Edytowane przez retter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W parku jest cisza. Wrocław to dziwne miasto, nasze parki są piękne, ciche (w tygodniu) i da się odpocząć.

A ja jestem duży, wyglądam trochę jak skrzyżowanie wikinga z jego zbroją, więc mam wbudowaną protekcję na zadymiarzy. Kiedyś się zapytałem czemu burają do kolegi a nie do mnie, to mi szczerze odpowiedział jeden kark, że w sumie to daliby mi radę, ale nigdy nie wiadomo, który pierwszy zbierze. A na ryzyko picia obiadu przez słomkę przez pół roku żaden z nich pisać się nie chciał. Skończyło się na wspólnym piwku na ławce i gadaniu o życiu...

 

Zestaw Sennheiser: słuchawki HD800 + kabel XLR CH800S + wzmacniacz HDVD800.

 

Nie dostałeś do odsłuchu w ramach Akcji Sennheisera ?

Tak, to taka mała podpucha była. Chociaż zestaw zacny, to ja wolę swój :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno trzeba Szefa zawsze atakować i dobić to owce się rozbiegną....

 

No cóż , ja preferuję jednak lżejsze zestawy, choć miałem kiedyś pomysł na wyjście z AK120 i T70. Całkiem mobilne to słuchawy, tylko kabel długi. A jakbym miał jeszcze Glove Audio A1 to byłby to sensowny zestaw portable. T70 nie są wcale większe od plastikowych Philipsów 1900, które czesto widzę na głowach panienek w tramwaju,

sluchawki-philips-shp1900-b-iext20935213.jpg

Beyerdynamic-T70P.jpg

o0570037911592842619.jpg

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lordzie w końcu DAP jest urządzeniem przenośnym to czemu nie ? Jakiegoś ludzie się chowają z tymi hełmami niekmiecymi :D jak bayer senn :P a wydają bajońskie sumy na zatyczki.

 

Jedynie czego mi jeszcze brak to słuchawki sensownie pędzącej dobre iemy bo tu izolacja jest nie do przecenienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nawet są Beyery T70p ale ponoć gorsze od T70 - te 32 omy.

To zależy co dla kogo lepsze gorsze ... ja bym nie wytrzymał mam tak spaczoną krzywą słyszenia że u mnie musi być min 100 "łoma" abym w pełni się cieszył,

 

Wyjątkiem są hd6000 mają swoje zalety w basie który naprawdę nisko schodzi i składanym pałąku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pm3 zjadliwe to słabo powiedziane. Są zaje...te i grają z byle czego. Świetny zestaw.

 

Jak posłuchasz ich pierwszy raz z fona to może są super.

Ale podłączysz je pod HA-2 albo X5 to wtedy od razu słychać, że jednak telefon to nadal tylko telefon ;)

 

Co nie zmienia faktu, że jak na planary i ogólnie słuchawki wyższych lotów to Oppo pozamiatało u mnie temat nagłownego, przenośnego audio.

Chętnie zanabyłbym doki o takiej sygnaturze jak PM3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awaryjny zestaw gdy x5 nie mam lub aku padł.

Ale jak to gra :woot::woot:, sam się dziwiłem ludziom po co do telefonu amp a teraz czasami sam tak słucham. Przy czym zakupów dodatkowych nie było bo wszystko miałem jedynie IC jakiś inny zrobię.

 

Lumka + c5 + hd565

 

gallery_39810_429_211305.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awaryjny zestaw gdy x5 nie mam lub aku padł.

Ale jak to gra :woot::woot:, sam się dziwiłem ludziom po co do telefonu amp a teraz czasami sam tak słucham. Przy czym zakupów dodatkowych nie było bo wszystko miałem jedynie IC jakiś inny zrobię.

 

Lumka + c5 + hd565

 

gallery_39810_429_211305.jpg

Zazdro, że możesz otwarte słuchawki traktować jako "portable", ja bym przegrał z warszawkimi tramwajami i ich pasażerami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Awaryjny zestaw gdy x5 nie mam lub aku padł.

Ale jak to gra :woot::woot:, sam się dziwiłem ludziom po co do telefonu amp a teraz czasami sam tak słucham. Przy czym zakupów dodatkowych nie było bo wszystko miałem jedynie IC jakiś inny zrobię.

 

Lumka + c5 + hd565

Zazdro, że możesz otwarte słuchawki traktować jako "portable", ja bym przegrał z warszawkimi tramwajami i ich pasażerami :P

Bo to takie portable typu: "Aaa... pójdę sobie do kuchni kanapkę zrobić".

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności