Skocz do zawartości

Wrocławska MiTa Grudzień 2023


Corvin74

Rekomendowane odpowiedzi

Buron Soloist Voyager, Sennheiser HD800.

 

Ode mnie Burson Conductor 3X Performance + Burson Super Charger. Mogę wziąć też zwykły zasilacz do Burka i coś z sygnatury na życzenie

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jacmiszcz92 Rafał będzie miał HD800👍

 

Z własnej strony zabiorę:

 

Stax SR-5

Audio Technica AD500X

Audio Technica AWKT 

Woo Audio WA8 + kabelki

Ultrasone Tribute 7

Denon D7000

 

@Mayster jeśli nie byłoby problemem, chciałbym poprosić o:

 

- ZMF Bokeh - dla mnie rewelacja, szczególnie w cenie 1000$;

- Spirit Torino Centauri - miałem na oku, ale nie dałem rady posłuchać... także przez to, że dużo czasu spędziłem ze znakomitymi Valkyriami. 

 

@kurop czy będziesz miał z sobą słuchawki od Austrian Audio? 

 

Z góry dziękuję i życzę wszystkim spokojnego dnia! Do zobaczenia jutro! 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
8 minut temu, Tytus1988 napisał(a):

@jacmiszcz92 Rafał będzie miał HD800👍

 

Z własnej strony zabiorę:

 

Stax SR-5

Audio Technica AD500X

Audio Technica AWKT 

Woo Audio WA8 + kabelki

Ultrasone Tribute 7

Denon D7000

 

@Mayster jeśli nie byłoby problemem, chciałbym poprosić o:

 

- ZMF Bokeh - dla mnie rewelacja, szczególnie w cenie 1000$;

- Spirit Torino Centauri - miałem na oku, ale nie dałem rady posłuchać... także przez to, że dużo czasu spędziłem ze znakomitymi Valkyriami. 

 

@kurop czy będziesz miał z sobą słuchawki od Austrian Audio? 

 

Z góry dziękuję i życzę wszystkim spokojnego dnia! Do zobaczenia jutro! 

 

 

Austrian niestety nie będę miał. Podeślę Ci później indywidualnie. Póki co obiecałem Baronowi wysyłkę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mayster napisał(a):

Jeśli są jakieś specjalne życzenia co do sprzętu to piszcie tu / na pw :)

Unique Melody Multiverse Mentor

Spodobaly mi sie na AVS, chce jeszcze raz skonfrontowac z Odinami w troche spokojniejszym otoczeniu.

 

Ja ze swojej strony wezme Shanling M9, Shanling M9+, Odiny. Bede dopiero miedzy 12-13ta.

Edytowane przez lsd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Corvin74 napisał(a):

Aune AR5000 jak można prosić 

 

Ok, spakowane.

 

6 godzin temu, telemach napisał(a):

 

Aune S17 Pro
EverSolo DMP-A8
jeśli będzie xDuoo XD05 Pro to prosiłbym z kartą BD34301EKV

 

S17 Pro spakowane, A8 dopiero co przyjechały do Polski, więc się nie uda. Z Xduoo zobaczę.

 

5 godzin temu, Tytus1988 napisał(a):

@jacmiszcz92 Rafał będzie miał HD800👍

 

Z własnej strony zabiorę:

 

Stax SR-5

Audio Technica AD500X

Audio Technica AWKT 

Woo Audio WA8 + kabelki

Ultrasone Tribute 7

Denon D7000

 

@Mayster jeśli nie byłoby problemem, chciałbym poprosić o:

 

- ZMF Bokeh - dla mnie rewelacja, szczególnie w cenie 1000$;

- Spirit Torino Centauri - miałem na oku, ale nie dałem rady posłuchać... także przez to, że dużo czasu spędziłem ze znakomitymi Valkyriami. 

 

@kurop czy będziesz miał z sobą słuchawki od Austrian Audio? 

 

Z góry dziękuję i życzę wszystkim spokojnego dnia! Do zobaczenia jutro! 

 

 

Spakowane :)

 

1 godzinę temu, lsd napisał(a):

Unique Melody Multiverse Mentor

Spodobaly mi sie na AVS, chce jeszcze raz skonfrontowac z Odinami w troche spokojniejszym otoczeniu.

 

Ja ze swojej strony wezme Shanling M9, Shanling M9+, Odiny. Bede dopiero miedzy 12-13ta.

 

Akurat nie wróciły z wypożyczenia, podeślę Ci do domu jak wrócą.

  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tytus1988 napisał(a):

@Mayster dziękuję🙂👍🥇

 

Słuchamy :))

 

20231202_115151.jpg

 

20231202_115318.jpg

 

20231202_115353.jpg

 

20231202_115137.jpg

Chciałem Tobie przypomniec, że z misją tam pojechałeś 😁✌. 

A tu zdjęcia tylko ... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pany za spotkanie. Jak zwykle bardzo udanie, udało się posłuchać co chciałem (głównie Caldera oraz Arya Organic). Jak zwykle musiałem  wyjść w połowie i nie zdążyłem zanotować wszystkiego.

 

Rozmawialiśmy trochę o preferencjach, które przecie szalenie zależne są od repertuaru.

Mam prośbę, o wrzucenie kilku wybranych testowych numerów, które odpalacie standardowo przy odsłuchach. 

Nie chodzi mi nawet o zbudownie wiedzy na temat samych preferencji, co o ciekawe numery.

 

Ode mniej taka krótka, żelazna ostatnio lista.

 

JFRD - Spectator

JFRD - Life Man

Matthew Halsal - It's What We Do

Still Corners- White Sands

Rian Treanor - As It Happens

Gang Of Youths - Ferbearance (alternate)

Purple Diaco Machine - Dopamine

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martin Gore - I Cast a Lonesome Shadow

Daughter - No Care

Radiohead - The Numbers

Micromusic - Takiego chłopaka

King Hannah - Like a Prayer

Korn - Blind

Kan Wakan - Unlucky

Billie EIlish - everything i wanted

 

a do przełożenia sobie tych wszystkich utworów w ładną playlistę polecam:

https://www.spotlistr.com/search/textbox

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także pobyłem, posłuchałem - większych niespodzianek czy eargasmowych odczuć nie było, ale spodziewałem się tego zważywszy, że na wcześniejszym "sklepowym" micie było ich dla mnie aż nadto, co zapewne niektórzy mogli z powodzeniem zauważyć...

- pozytywnie zaskoczył mnie model PARA od Moondrop - niby tego basu mniej, jaśniej w górnych pasmach, ale jednak nadal komfortowo, łagodnie, bez żyletek (ale na Fiio K7 to praktycznie każde słuchawki takie są ;) ) dość przestrzennie. Wiem, że próbowałem ich na innych, zapewne grubszych od fabrycznych, padach, ale czuć, że po Venus projektanci wzięli sobie do serca uwagi, że droższy brat niezbyt dobrze dociskał się do czaszki. PARA otrzymała również inny mechanizm regulacji paska ciemieniowego, co również przyjąłem z aprobatą. Mniejsza awaryjność (?), to się chwali

 - wybaczcie brak nazwy modelu (jeśli ktoś pamięta, podmienię w poście)... te fikuśne AUNE - spędziłem dłuższy czas na kilku utworach testowych, ale już od samego początku towarzyszyło mi dziwne poczucie, że średnica w nich nie była zbyt rozciągnięta. Dawała wrażenie jakbym słuchał różnego rodzaju kapel pod zadaszeniem przez co przestrzeń góra-dół nie była wystarczająco napowietrzona. Rozumiem, że komuś takie brzmienie odpowiada - szanuję, jednakże dla mnie jakoś... no lubię większą przestrzeń, no...

- z czopków: Acoustune HS1750CU - zawód na całej linii. Może konstrukcyjnie się wyróżniają, ale potem jest tylko gorzej: od autorskiego gniazda MMCX, po nijaki kabel, na brzmieniu kończąc. W zestawie nie było kabla zbalansowanego, choć nie wiem czy to by je uratowało, ponieważ na SE nie zaprezentowały jakoś przekonującego i zarysowanego dźwięku. Wszystko co prawda było na miejscu, ale było... bezpłciowe, jak praedo trafnie określił "pastelowe"...

- nowości od Campfire Audio - miło było zauważyć, że w tej linii postawiono na ergonomię słuchawek, które swoim CIEMowym profilem wspaniale aplikowały się do ucha. Dodajmy do tego świetny płaski kabel i nietuzinkowe opakowanie i banan na twarzy gotowy. Jedno co muszę zarzucić to dziwne podejście do kwestii linii basu, ponieważ w zależności od modelu było go od niewyobrażalnie dużej ilości, co powodowało jego przelewanie się na całą scenę, do stonowanego i nieprzekonującego pod kątem tekstury. Klasyfikacja na szybko z tej czwórki (od posiadających najwięcej niskich tonów): Ponderosa-Cascara-Bonneville-Supermoon. W osobistej klasyfikacji Supermoon wybrałbym dla czegoś pokroju krytyczno-casualowego odsłuchu, natomiast Bonneville dałyby satysfakcjonującą dawkę funu do słuchanego repertuaru.

- Sennheiser HD800 na customowym 6-żyłowym (?) kablu a'la landrynka... Eee... albo lepiej nie będę zaczynać ;) Może po prostu nie trafiłem na synergiczny sprzęt..?

 

Dzięki wielkie @Corvin74 za udostępnienie miejsca na spotkanie👍

 

Od siebie do listy testowych utworów dorzucę poniższe - to tylko kilka z wielu, ale to najczęściej na nich bazuję podczas sprawdzania podstawowych atrybutów słuchawek:

 

Yosi Horikawa - Letter
Corre - Rituals
Daft Punk - Giorgio by Moroder
Christina Aguilera - Bound to You
RADWIMPS - 決意〜旅立ち (Suzume no Tojimari Soundtrack - dla ułatwienia: 17 utwór na liście)
Bon Iver - Holocene
Max Richter - Spring 1 (koniecznie z albumu Vivaldi, The Four Seasons z 2012 r.)
LP - Muddy Waters
Novo Amor - na zmianę Opaline i Carry You

Edytowane przez gucio-chan
  • Like 4
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności