Jump to content
ignacy

Muzyczne Zakupy

Recommended Posts

1 godzinę temu, mykupyku napisał:

no prawie, bo Chińczykowi wychodzi ten grubszy splot tak trochę bliżej kwadratowego przekroju, a JD bardziej celuje w okrąg

ale splot ten sam

20180531_103738.jpg

To ten co u Ciebie, zresztą mój ulubiony. Tylko kabel musi być odpowiedni, żeby taki splot wyszedł ładnie, równo itp. :) 

24 minuty temu, Mayster napisał:

20180531_103738.jpg

To ten co u Ciebie, zresztą mój ulubiony. Tylko kabel musi być odpowiedni, żeby taki splot wyszedł ładnie, równo itp. :) 

akurat ten mój kabel to całkiem dobra ręczna robota, jest zapleciony bardzo równo, druciaki sonicznie też niczego sobie - jedynie osłonka powinna mieć mniejszą sztywność, np. taka jak na fotce powyżej

zresztą ciekawostka... mam też od tego samego Chińczyka kable w tej osłonce z fotki, elastycznej... można sobie zamówić

ale za taki piniądz jaki dałem, czyli 30$ to jest kabel nie do pobicia

• Like 1

2 minuty temu, mykupyku napisał:

akurat ten mój kabel to całkiem dobra ręczna robota, jest zapleciony bardzo równo, druciaki sonicznie też niczego sobie - jedynie osłonka powinna mieć mniejszą sztywność, np. taka jak na fotce powyżej

zresztą ciekawostka... mam też od tego samego Chińczyka kable w tej osłonce z fotki, elastycznej... można sobie zamówić

ale za taki piniądz jaki dałem, czyli 30$ to jest kabel nie do pobicia

Nie nawiązywałem do Twojego kabla konkretnie, a uogólniłem, gdyby ktoś sam chciał zaplatać coś podobnego :)

W tym moim robotę robi głównie rdzeń kevlarowy i ilość żyłek w środku. Zbyt miękka izolacja bez tych cech może zadziałać w drugą stronę .

Jak już mam taką listwę zasilającą, to mogę myśleć o sobie, że jestem prawdziwym audiofilemonem?, czy to jeszcze nie ten poziom??

IMG_20180601_0945549.jpg

• Like 1
  • Sad 1

25 minut temu, audionanik napisał:

@dj1978 musisz kupić znacznie droższą; taką to se możesz pokazywać na forum filatelistycznym co najwyżej.:D

No to mnie zmartwiłeś, bo liczyłem, że audiofilstwo w tym zakresie zaczyna się od Tomanka? Chyba se odpuszcze i w ogóle...?

2 godziny temu, nsk napisał:

Ciul tam z listwą, wtyczka jaka audiofilska.

Tymczasowy nie pretensjonalny element? W drodze już coś leci markowego, ale już niestety nie będzie tej audiofilskiej ascezy?

Ja również pochwalę się swoimi Tinami.Bez mała jeden miesiąc czekały żeby je rozpakować. Ale opłaciło się, bo z dx 90 tworzą świetną parę. Są to moje pierwsze tak równo grające doki za śmieszną kasę.

IMG_0979 — kopia.JPG

• Like 5

Jak sprzedam SP1000 Copper (którego dźwięk "zepsuł" moim zdaniem firmware 1.08,), niewykluczone, że wezmę poniższą CD-2kę.

DUŻA KLASA za jeszcze nie przesadzone pieniądze (jak niektóre hi-endowe klocki w obecnych czasach...).

lyngdorf-cd-2-trimex-1.jpg

• Like 1

I ja stałem się posiadaczem Tin Audio T2
(Ps czy tylko ja mam taki problem z rozłączaniem kabli mmcx? ;))
f2f1ccfb3359b6497966047dc6059c22.jpg

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

• Like 1

3 godziny temu, donpedro1979 napisał:

I ja stałem się posiadaczem Tin Audio T2
(Ps czy tylko ja mam taki problem z rozłączaniem kabli mmcx? ;))

Próbuj ale z wyczuciem, w moich T2 też kable ciasno siedzą.

MMCX to, w miarę, pewne połączenie. W TF10, na 2-pinie, kabel został mi w ręku razem z gniazdem.

A przewody do przetwornika urwane.:angry:

Ja na MMCX mam taki sposób, że w tą bardzo niewielką szczelinę pomiędzy pierścieniem (niebieskim, lub czerwonym), a wtykiem na kablu wciskam lekko końcówkę paznokcia i wtyk sam wyskakuje praktycznie bez użycia siły jak by się jakaś blokada wtedy zwalniała ?

• Like 1

1 godzinę temu, LuQi napisał:

Ja na MMCX mam taki sposób, że w tą bardzo niewielką szczelinę pomiędzy pierścieniem (niebieskim, lub czerwonym), a wtykiem na kablu wciskam lekko końcówkę paznokcia i wtyk sam wyskakuje praktycznie bez użycia siły jak by się jakaś blokada wtedy zwalniała ?

Dokładnie tak, też robię w ten sposób, używam tylko kostki gitarowej.:)

Dokładnie tak, też robię w ten sposób, używam tylko kostki gitarowej.
Spróbuję waszego sposobu.
'Udalo' mi się urwać kabel przy Fiio F5 :/

Wysłane z mojego KOB-W09 przy użyciu Tapatalka

3 hours ago, FeX said:

Hue hue

Muszle wytłum.

Się zrobi, jak przyjdą :D Chyba, że chińczyki znają cały proceder ;)

5 godzin temu, FeX napisał:

Się zrobi, jak przyjdą :D Chyba, że chińczyki znają cały proceder ;)

Mam jedne przerobione na welurki a drugie na skórki - jak przyjdą to się odezwij, to Ci doradzę co i jak pozmieniać.

@Perul

Ooo to na modzik na welurki już się piszę!

@up czy one naprawdę są tak dobre jak się wszyscy jarają? Np. w stosunku do Shozy Zero albo FiiO FH1?

Edited by Bokrug

11 minut temu, Bokrug napisał:

@up czy one naprawdę są tak dobre jak się wszyscy jarają? Np. w stosunku do Shozy Zero albo FiiO FH1?

Bardzo dobre. Każdy się jara czymś innym. Shozy Zero ani FH1 nie słuchałem. FH1 podobno mogą stanowić alternatywę, jaśniejsze od E1.

zabawka dla prawdziwych chłopaków... tak gra, że aż Kenowi gacie spadły...

IMG_20180607_144800.jpg

• Like 4
  • Thanks 1