Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, to moje już chyba 4 -te LCD2 ,słaba pamięć...

I od pierwszego modelu z 2013r gdzie scena była jak w małym pokoju, ewoluowała z nowszymi wersjami, do teraz wielka niemal  jak w Hawkach .

Da się słuchać nawet szybkiej muzyki, jestem pod wrażeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, audionanik napisał:

Cały nasz Soundman :D.

Co do pompowania sceny to robota HDP

Najpierw słodzi jednemu modelowi, żeby przy pierwszej nadarzającej się okazji zmieszać go z błotem, bo przyszło nowe cacko. I tak w kółko :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie mieszam z błotem Hawków, bo są świetne, tylko przy liniowych LCD2 czuć jak są podbite w pewnych zakresach.

Co wcale nie jest wadą Hawków, gdyż to stanowi o ich wyjątkowości, dla tego tak mi się podobają.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, bachankas napisał:

Miesiąc, góra dwa i @Soundman1200 złapie co innego i będzie "Jednak te Ałdeze to kolorują i to nie to". I he, he koniecznie.

Nic nie koloryzują....liniowce pełną gębą...he,he.

Żeby tak przeżyć te 2 miesiące...chyba nierealne...?

Wreszcie gęba się śmieje jak należy...

Nie mam awatara nowego bo nic ciekawego nie znalazłem na razie, może ktoś podrzuci...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Soundman1200 napisał:

Nic nie koloryzują....liniowce pełną gębą...he,he.

Żeby tak przeżyć te 2 miesiące...chyba nierealne...?

Wreszcie gęba się śmieje jak należy...

Nie mam awatara nowego bo nic ciekawego nie znalazłem na razie, może ktoś podrzuci...?

Ty jesteś idealnym przykładem zakupoholika - tobie się cieszy gębą za każdym razem, jak coś kupisz, czy to Pionki za 2 stówy, czy 10-20 razy droższe inne słuchawki. I wszystko chwalisz. Także tu raczej nie chodzi o walory dźwiękowe, a o zaspokojenie zakupoholizmu

 

He,he

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że tak, chorobę trzeba leczyć kolejnymi zakupami...?

Nie wszystko chwalę bo jak coś zagra w taki sposób czego nie mogę zrozumieć mimo szczerych chęci to wytykam jak mogę.

Na czarnej liście są HE500,  Ultrasone 5 , D7200...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Soundman1200 napisał:

Nie mam awatara nowego bo nic ciekawego nie znalazłem na razie, może ktoś podrzuci...?

Przypominamy o zmianie avatara dlatego, że zawsze masz w nim zdjęcie obecnej ukochanej pary słuchawek ;). To już taka tradycja forumowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Soundman1200 napisał:

Cóż ten Myku z przepastnego rynku chińskiego wynajął?....??

 

Godzinę temu, audionanik napisał:

@mykupyku cena/dźwięk?

 

oczywiście ja niczem chytra baba co trzy cytryny kosi dałem 179$, bo kupiłem w preorderze na KS, czyli wyszło coś koło 666 zł

 

w EU cena ok. 220 eur/funt

u bigmarasa ok. 1 tys., ale pewnie promo będzie

 

w R3 siedzi kostka es9028q2m i jest zaimplementowana w stylu HiBy, czyli sabre z bogatą górą, dużą dynamiką i rozdzielczością, ale z lekkim ociepleniem i dodaniem walnięcia dołu - brzmi to zaskakująco dobrze, zwłaszcza że nie jest bardzo drogie i jest bardzo małe. IMO gra lepiej niż x5iii, czy xdp-100r.

 

budowa wzorowa - aluminium, przyciski fizyczne, ekran świetny, lepszy od fiio X7 czy ak300.

 

jest bt i wifi plus tidal i wszystko chodzi. choć wifi słabsze niż w smartfonie i tidal narazie nie zgodził się na offline.

 

mają być niebawem ldac, i kolejne dwa streamingi

 

 

jest też bal., dac, line out

 

i taka mała diodeczka co świeci kolorem rozdzielczości pliku... ona jest najważniejsza!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a i jeszcze soft - bo to czasem pięta Achillesa Chińczyków... HiBy ma soft szybki, wizualnie bdb i narazie nie znalazłem bugów - choć czytałem, że nie z każdym wifi się dogaduje i nie czyta niektórych albumów na tidalu

 

kartę 256 śmignął w 2 minuty, 20% okładek nie rozpoznał, 100% muzy wczytał

1 minutę temu, kommel napisał:

„tidal narazie nie zgodził się na offline” (czyli offline już nie będzie jak w A&K) - No i w tym momencie czar prysł.

 

e tam, będą jeszcze dwa kolejne streamy...

 

HiBy nawet obiecało, że będzie tidal offline i ponoć zrobili, ale tidal się nie zgodził

 

i w tej cenie, przy takim dźwięku i wykonaniu, to nawet bez tidala offline się opłaca - R3 gra zauważalnie lepiej, choć podobnie muzykalnym sabre i jest 2x większy od M0, który jest ultra mały i już gra bardzo fajnie

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności