Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

...

he-6 mają w stosunku do tańszych braci przesunięty nacisk na wysoką średnice, cały przekaz lekko oddalony i zdecydowanie nie tak ociężałe przekazywanie góry.

bardziej czy mniej niż HE-5LE ten nacisk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo się nad mini zastanawiałem ale ostatecznie odpuściłem. W dodatku ten czas oczekiwania....

A ja bym wziął jakby miały standardowe SMC HiFiMana, a nie gniazda jack :\

Serio.

To kabelki bym miał do nich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

20160517_082827.jpg

 

 

Gratki! :)

I co ??? :ph34r:

 

 

Jeszcze trochę czasu potrzebuję :)
Wykonanie pierwsza klasa - poziom Oppo HA-2 czy nowych AK. Ekran jak na DAPa bardzo dobry.
Soft - czysty Android 5.1 w połączeniu ze Snapdragonem 800 oznacza, że wszystko śmiga kapitalnie.
Aplikacja muzyczna całkiem niezła - sporo opcji - equalizer, podbicie basu, filtry cyfrowe i sporo innych....
Niestety nie ma DACa po usb.
A co do dźwięku - przestrzennie, neutralnie - nie ma "cyfrowego nalotu i sztuczności" spotykanej w FiiO, ale nie ma też szczególnie organiczności, analogowego brzmienia. Trzeba go jednak jeszcze wygrzać i dłużej posłuchać.
Na razie jedyny minus to głośność - nie wiem jakie napięcie jest na wyjściu, ale jest kiepsko - na cichych albumach, przy ustawieniu high gain, mogę ustawić głośność na maksa i nie jest to niekomfortowy poziom głośności. iPhone 4s potrafi zagrać wyraźnie głośniej. Oczywiście prądowo jest ok i w miarę daje sobie radę z napędzeniem Lear'ów BD4.2 - a to jedne z najbardziej wymagających doków na rynku - ale ledwo ledwo - zapasu mocy się nie uświadczy.
Tak czy inaczej DAP nadaje się tylko do doków i mało wymagających słuchawek.
Więcej napiszę już we właściwym wątku po dłuższych odsłuchach.
Edytowane przez awayeah
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

20160517_082827.jpg

 

 

Gratki! :)

I co ??? :ph34r:

Jeszcze trochę czasu potrzebuję :)

Wykonanie pierwsza klasa - poziom Oppo HA-2 czy nowych AK. Ekran jak na DAPa bardzo dobry.

Soft - czysty Android 5.1 w połączeniu ze Snapdragonem 800 oznacza, że wszystko śmiga kapitalnie.

 

Aplikacja muzyczna całkiem niezła - sporo opcji - equalizer, podbicie basu, filtry cyfrowe i sporo innych....

Niestety nie ma DACa po usb.

 

A co do dźwięku - przestrzennie, neutralnie - nie ma "cyfrowego nalotu i sztuczności" spotykanej w FiiO, ale nie ma też szczególnie organiczności, analogowego brzmienia. Trzeba go jednak jeszcze wygrzać i dłużej posłuchać.

 

Na razie jedyny minus to głośność - nie wiem jakie napięcie jest na wyjściu, ale jest kiepsko - na cichych albumach, przy ustawieniu high gain, mogę ustawić głośność na maksa i nie jest to niekomfortowy poziom głośności. iPhone 4s potrafi zagrać wyraźnie głośniej. Oczywiście prądowo jest ok i w miarę daje sobie radę z napędzeniem Lear'ów BD4.2 - a to jedne z najbardziej wymagających doków na rynku - ale ledwo ledwo - zapasu mocy się nie uświadczy.

Tak czy inaczej DAP nadaje się tylko do doków i mało wymagających słuchawek.

 

Więcej napiszę już we właściwym wątku po dłuższych odsłuchach.

Czyli polegli na tym co większość. Chyba Questyle jest na razie nie do pobicia :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności