Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

 

Trochę większe zakupy... :woot: Jak ja nie cierpię okazji... Choć z chęcią bym jeszcze przygarnął DT990 E.

attachicon.gifbeyerdynamic_custom_studio_headphones-headsets-kopfhoerer.jpgattachicon.gifdt770.pngattachicon.giff-beyerdynamic-dt-150.jpgattachicon.gife8607f5515c99024819cedc1ce8b51d9.jpg

...no to juz teraz mozesz zostawic 770 a reszte puscic zupelnie bez zalu :)

Adrian, Ty wiesz jak ja sobie cenie DT 150... :) Ale niewątpliwie czekam najbardziej na DT770 PRO od jupiterpm, bo w sumie dawno ich nie słuchałem.

Edytowane przez snuffdbko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetworniki zastosowane w tym modelu są bardzo ciekawe - "moving balanced armature" (czyli można powiedzieć jednoprzetwornikowa hybryda armaturowo-dynamiczna, stosowana również w dokach Ortofona). Jestem niezwykle ciekawy rezultatów, recenzje zbierają wręcz przesadnie dobre. Moje surowe ucho oceni :)

Daj linka do tych tekstów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest pierwsze polskie wydanie - tłoczone w Polsce od Intesonusa .

Jest jeszcze pierwsze wydanie Amerykanskie :

https://www.discogs.com/Lady-Pank-Zawsze-Tam-Gdzie-Ty/release/6459175

Edytowane przez Kubasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja skromnie po ostatnich wyprzedażach, ale zdecydowanie dobrze jakościowo zarowno pod wzgledem wykonania jak i dzwieku :)

41oqUT7rT%2BL._SY300_.jpg

Myslalem, ze z laptopowego bluetooth bedzie dobrze, ale dopiero po podpieciu adaptera zauwazylem ogromna poprawe w brzmieniu! jeszcze tylko hybrydowe pady od hm5 bo te oryginalnego troche przymaławe i ta pseudoskorka troche denerwuje, ale generalnie jestem zadowolony z dzwieku, ktory generuja, a do tego ta wygoda i brak uwiazania kablem :)

Pady z hm5 ci znacznie popsują brzmienie tych słuchawek.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ja skromnie po ostatnich wyprzedażach, ale zdecydowanie dobrze jakościowo zarowno pod wzgledem wykonania jak i dzwieku :)

41oqUT7rT%2BL._SY300_.jpg

Myslalem, ze z laptopowego bluetooth bedzie dobrze, ale dopiero po podpieciu adaptera zauwazylem ogromna poprawe w brzmieniu! jeszcze tylko hybrydowe pady od hm5 bo te oryginalnego troche przymaławe i ta pseudoskorka troche denerwuje, ale generalnie jestem zadowolony z dzwieku, ktory generuja, a do tego ta wygoda i brak uwiazania kablem :)

Pady z hm5 ci znacznie popsują brzmienie tych słuchawek.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

 

Na Head-Fi ludzie bardzo chwalili skorkowe i hybrydowe pady, ze zmiana byla tylko i wylacznie na plus, negatywne opinie pojawily się dopiero jeśli szło o welury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci napisałem co słyszałem na własne uszy. Zepsuło to średnicę i dodało sporo basu. Na headfi akurat praktycznie brak żetelnych opinii.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez ALTON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A ja skromnie po ostatnich wyprzedażach, ale zdecydowanie dobrze jakościowo zarowno pod wzgledem wykonania jak i dzwieku :)

41oqUT7rT%2BL._SY300_.jpg

Myslalem, ze z laptopowego bluetooth bedzie dobrze, ale dopiero po podpieciu adaptera zauwazylem ogromna poprawe w brzmieniu! jeszcze tylko hybrydowe pady od hm5 bo te oryginalnego troche przymaławe i ta pseudoskorka troche denerwuje, ale generalnie jestem zadowolony z dzwieku, ktory generuja, a do tego ta wygoda i brak uwiazania kablem :)

Pady z hm5 ci znacznie popsują brzmienie tych słuchawek.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

 

Na Head-Fi ludzie bardzo chwalili skorkowe i hybrydowe pady, ze zmiana byla tylko i wylacznie na plus, negatywne opinie pojawily się dopiero jeśli szło o welury

 

To są Matrixy czy te tanie BT za okolice 150zł? W matrixach na HM5 zrobiłem mały modzik - Inszy nie narzekał ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja narzekałem bo pady z hm5 po prostu mocno zmieniają ten fajny lekko monitorowy charakter brzmienia tych słuchawek. Na padach z hm5 brzmią bardzo podobnie do tych słuchawek za 150zl na oryginalnych padach.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dotarły!

etymotic-hf5-3.jpg

Ear raping in progress

Daj znać jeśli nie podejdą, chce sobie zrobić całą kolekcję Etów xD

 

Nie omieszkam ale na chwilę obecną jest spoko, przynajmniej z dopasowaniem. Jeszcze nie wiem czy mi pasują dźwiękowo - w porównaniu do Audeo są agresywniejsze i mniej melodyjne, szczególnie na średnicy ale zobaczymy, chciałbym je sprawdzić z A15... tylko muszę go najpierw kupić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nowy fotel odsłuchowy, stary nie wytrzymał "ciężkiego" grania.

 

 

Gdzie? Bo właśnie też się za nowym rozglądam.

 

Tu, http://allegro.pl/show_item.php?item=5946518717

Polecam, nic lepszego w tej cenie nie znajdziesz. Polski producent, uwzględnia reklamacje itp. Dobre opinie w sieci użytkowników, ale skręcanie to katorga.

Skajaki można sobie podarować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ta tkanina, przyjemna? Ja mam właśnie jakiś skóropodobny z IKEI i nadaje się już tylko na śmieci. Jest cały popękany, a ta powłoka się kruszy. Nigdy więcej takiego badziewia, dlatego teraz szukam czegoś z materiałowym pokryciem, chociaż początkowo myślałem o siatce.
2016-03-15 13.08.24.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ta tkanina, przyjemna? Ja mam właśnie jakiś skóropodobny z IKEI i nadaje się już tylko na śmieci. Jest cały popękany, a ta powłoka się kruszy. Nigdy więcej takiego badziewia, dlatego teraz szukam czegoś z materiałowym pokryciem, chociaż początkowo myślałem o siatce.

attachicon.gif2016-03-15 13.08.24.jpg

 

No właśnie dla tego odradzam skajaki, skóra co innego. Ale to już inna cena.

Materiał spoko, coś ala zamsz. Mocny ale lubi się do niego wszystko czepiać. Na czarnym wszystko widać, najlepiej brać inny kolor, jakiś siwy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ta tkanina, przyjemna? Ja mam właśnie jakiś skóropodobny z IKEI i nadaje się już tylko na śmieci. Jest cały popękany, a ta powłoka się kruszy. Nigdy więcej takiego badziewia, dlatego teraz szukam czegoś z materiałowym pokryciem, chociaż początkowo myślałem o siatce.

attachicon.gif2016-03-15 13.08.24.jpg

 

Jeśli pasuje Ci ergonomią i nie jest rozklekotany to jaki problem żeby dać go do obicia, nawet skórą ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dotarły!

etymotic-hf5-3.jpg

Ear raping in progress

Daj znać jeśli nie podejdą, chce sobie zrobić całą kolekcję Etów xD
Jako że wszystko inne jest pragnienie, a one są sprite:

4fe617e711ea61fc029f463c7f5e7548.jpg

Jak będziesz nadal szukał powrotu, to się zastanowię, czy chcę oddać hf3 :D

Edit - zorientowałem się po zakupie, że mam tylko clipa sport w plecaku. Z musu sprofanowałem takim połączeniem. Jezusicku, jak to gra. Boję się co będzie jak się wygrzeją, o ile to ich dotyczy, i jak im dorzucę dobry DAP.

Edytowane przez ZenekHajzer
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności