Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

A takie coś - jako odciążenie dla K551 i jako niedrogie słuchawki do wszystkiego, czyli do tak zwanego zajechania.

post-19125-0-66117600-1443362001.jpg

Nie jest to sygnatura jakiej bym sobie życzył(mniej ciepełka byłoby ok) ale póki co mogą być.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie coś - jako odciążenie dla K551 i jako niedrogie słuchawki do wszystkiego, czyli do tak zwanego zajechania.

 

Nie jest to sygnatura jakiej bym sobie życzył(mniej ciepełka byłoby ok) ale póki co mogą być.

 

Też nad nimi myślałem, ale jednak przestraszyła mnie delikatnie zaciemniona najwyższa góra i to ciepło. Jestem raczej fanem żyletek i krwawienia z ucha niż nawet delikatnego mułu czy studni, nie mniej chętnie bym sprawdził te UE, zbierają genialne opinie. Hyperxy jak na razie wpisały się w gusta idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wolno gadać w MZ ? O naszych zakupach ?

 

Ej, wystarczy przejrzeć kilka pierwszych stron tamtego wątku. Wyraźnie widać, że rozmowy na temat zakupionych sprzętów były i nikomu one nie przeszkadzały. Takie coś zaczęło wadzić jakoś niedawno, stąd ten temat. Nikt nie pokaże konkretnej wypowiedzi, bo takiej prawdopodobnie nie ma. Ot niepisana zasada, o której wszyscy wiedzą

 

 

No to skoro jest to zasada niepisana, której tak naprawdę nie ma, to znaczy że jej nie ma i już. I nie ma tematu. Ponadto, ankieta nie wskazuje aby większość była za usankcjonowaniem takiego zapisu w regulaminie. Więc tym bardziej nie ma tematu.

 

Skoro ludziom się to zakorzeniło w głowach, bez realnego powodu, do tego stopnia aż wytworzyło się samoistnie wrażenie istnienia takiej zasady, to niniejszym odkorzeniamy :D.

 

I trzymajmy się zasady że wątek dyskusyjny muzyczne zakupy służy do dyskusji o muzycznych zakupach. A jej zabranianie jest co najmniej dziwne i bezpodstawne. Każdy kto będzie chciał zgłosić na panel dyskusję w temacie muzyczne zakupy, będzie musiał wskazać realny powód zgłoszenia. Póki co, nikt nie jest w stanie wskazać takiego zapisu, więc trzymamy się standardowych zasad dyskusji w wątkach.

 

http://forum.mp3store.pl/topic/134178-o-watku-muzyczne-zakupy-ankieta/page-4

Więc chyba tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Też nad nimi myślałem, ale jednak przestraszyła mnie delikatnie zaciemniona najwyższa góra i to ciepło. Jestem raczej fanem żyletek i krwawienia z ucha niż nawet delikatnego mułu czy studni, nie mniej chętnie bym sprawdził te UE, zbierają genialne opinie. Hyperxy jak na razie wpisały się w gusta idealnie.

 

Również wolę jaśniejsze granie ale o dziwo z UE nie ma tragedii, nie są jakoś bardzo zmulone. Dla mnie to jest coś pomiędzy K550 a Senkami Momentum - gorsza scena niż w K550, góra zresztą też ale z drugiej strony nie tak okaleczona jak w Momentumach. Ogólnie fajne słuchawki choć nie z każdą muzyką się sprawdzają - pewnie też kwestia źródła, z A15 grają zdecydowanie lepiej niż Momentumy ale mam wrażenie, że potrzebują trochę więcej mocy niż Soniacz oferuje.

Hypery całkiem fajne ale gorzej izolują i nie są tak wygodne jak UE6000. Dźwiękowo też nie do końca moja bajka - góra trochę dziwna, basu za dużo(dla mnie). Obcięcie basu i podbicie średnicy dobrze im robiło ale...

 

p.s.

NC w UE ssie, podbija bas i wnosi szumy, izolacji raczej nie poprawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności