Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

nie znam tych technicsów. Sony jak na razie fajne, super szczegółowość i przejrzystość, góra łagodna, ale rozdzielcza. bardzo szybkie, acz co do basu mam, póki co małe zastrzeżenia. to tak na szybko po półgodzinnym odsłuchu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ostatni odkuwek :)

attachicon.gif10135570_800.jpg

 

Kurcze, grają pięknie. Muszę się trochę uspokoić zanim sie do recki wezmę...

 

Miałeś okazję słuchać T1 v1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze tam widzę w tle fidelio x2 lub x2? Jak przy nich wypadają r70x?

sokoli wzrok :)

więcej przestrzeni, mniej midbasu, równe. Wadą jest nietypowe gniazdo w muszlach. Też stalowa konstrukcja

 

ostatnie do kwartetu

 

 

 

I jak? Bo coś ostatnio straszny hype się zrobił na te słuchawki.

 

Szacunek podobnie jak w X2 za reprodukcję dolnego pasma - niesamowity bas jak na otwarte + przestrzeń i brak sztucznej audiofilskiej góry

 

 

jak odebrałem paczkę pierwsze co to zaniepokojenie masą przesyłki - byłem pewny że jakiś wałek firma kurierska zrobiła.

Okazało się że samo opakowanie jest wagi piórkowej jak same słuchawki - mega lekkie

 

Jakość materiałów/wykonania w X2 to klasa sama w sobie przy swojej cenie - i pewnie wśród dynamików (z wyłączeniem fosteksów 900), AT mogą im pałąk czyścić .. :)

Edytowane przez hibi
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dobrze tam widzę w tle fidelio x2 lub x2? Jak przy nich wypadają r70x?

sokoli wzrok :)

więcej przestrzeni, mniej midbasu, równe. Wadą jest nietypowe gniazdo w muszlach. Też stalowa konstrukcja

 

ostatnie do kwartetu

 

 

 

I jak? Bo coś ostatnio straszny hype się zrobił na te słuchawki.

 

Szacunek podobnie jak w X2 za reprodukcję dolnego pasma - niesamowity bas jak na otwarte + przestrzeń i brak sztucznej audiofilskiej góry

 

 

jak odebrałem paczkę pierwsze co to zaniepokojenie masą przesyłki - byłem pewny że jakiś wałek firma kurierska zrobiła.

Okazało się że samo opakowanie jest wagi piórkowej jak same słuchawki - mega lekkie

 

Jakość materiałów/wykonania w X2 to klasa sama w sobie przy swojej cenie - i pewnie wśród dynamików (z wyłączeniem fosteksów 900), AT mogą im pałąk czyścić .. :)

 

Ooo... tak, pelna zgoda, jakosc wykonania R70x to kpina, sluchawki za 1.5kzl a wygladaja, jak takie za max 500zl.

 

@down

Wiem, ze mozna je miec w tej cenie, ale podalem sugerowana producenta, zeby bylo czarno na bialym, jak AT nas robi w jajo z wycena swoich produktow

(choc nie wszystkich!) :P.

Edytowane przez PENDRAGON
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które to filipy i czego się po nich można spodziewać.

A żeby nie offtopować za bardzo Iron Maiden - Book of Souls na winylu

PENDRAGON R70x można mieć poniżej 1000zł :)

 

Prawdą jest jednak, że wykonanie odbiega od tego, co serwuje nam Fidelio X2. Dla moich uszu to jednak znaczenia wielkiego nie ma.

 

Żeby OT nie było, dałem szansę innym słuchawkom Philipsa :)

 

61Z0qIfH%2BVL._SL1331_.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności