Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

gallery_55359_671_185613.jpg

 

Qilive Q.1765


 

Kupiłem takie coś do sprawdzenia bo dali czas do jutra na zwrot :).. Kosztuje 229zł ale wywołało u mnie efekt WOW i nie szukam dalej - miałem brać jutro charge 2. Ciepłe, masywne granie.. aż czuć wibracje na panelach :) Całkiem pokaźna przestrzeń jak na taką budę. Za siatką widać dwa przetworniki + "subwoofer". Producent nawet nie chwali się tym, że siedzi tam BT V4.0 z APTX co jest sprawdzone i potwierdzone softem do dongla BT. Jedyna wada jaką zauważyłem to przy ustawieniu głośności na pierwszym stopniu lekkie zakłócenia w tle muzyki.

Też kupiłem...i mi szczęka wypadła... bas dudni jak ze studni... :(

 


Alvent, nie wiem czy to kwestia słuchanej muzyki, czy kwestia powtarzalności jakości poszczególnych egzemplarzy, czy Twój był w jakiś sposób "walnięty" (?) ale mnie nic nie dudni.

Jestem baaardzo zadowolony z zakupu. Słucham sobie ballad Stinga z płyty "Fifteen Healing Bites" i basik ładnie mruczy na biurku.

 

Za tę kwotę to jest dla mnie deal roku.

Nie sądzę, że za tę kwotę da się kupić inny głośnik tak porządnie grający i zrobiony ( on na żywo wygląda lepiej niż na zdjęciach), funkcjonalny, z NFC,"odbiornikiem BT od firmy CSR stosowanym praktycznie we wszystkich słuchawkach BT wysokiej klasy" - cytat za Altonem.

 

No i oczywiście dziękuję bardzo Altonowi za zajawkę :)

Za kilka dni wyjeżdżam na urlop do chaty gdzie nie ma nawet radia więc przyda się na pewno.

Edytowane przez paratykus
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manu, nie napalaj się :)

Alvent trafił prawdopodobnie na jakąś niedoróbkę. Tak więc wiesz ... Ryzyko jakieś jest.

Tym bardziej, że zwrot zależy od kaprysu kierownika zmiany ( wszystkiego się dowiedziałem ).

 

Nie chcę nakręcać hajpu ani brać na siebie odpowiedzialności za czyjeś zakupy - żeby była jasność.

Powiem jednak, że nie przypuszczałem, iż za tę kwotę, marketowy :woot: głośnik, tzw. wewnętrzna marka ( czyli powiedzmy sobie szczerze - no name ) będzie tak porządna brzmieniem, funkcjonalnością i wykonaniem. Spodziewałem się, kupując go ( bo musiałem w ciemno brać ), że będzie gorzej ( jak to z marketówkami ), ale potrzebny był na wyjazd ...

 

Teraz słucham sobie z bananikiem, a żona (niereformowalny wróg elektroniki i gadżetów ) z zadziwieniem kręci głową.

Jak jej zacząłem smartfona z 1765 ładować to zaraz się polubili jeszcze bardziej :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

All, nie chciałem wątku zakładać, bo się zaraz hype zrobi, przepraszam :(

No, dobra , jak ktoś chce niech założy wątek. Ja odpowiem na pytania po 13-ej, bo teraz wychodzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejne zdziwienie na mojej drodze audio : Toshiba XR-P9 miniaturowy odtwarzacz cd z 1986 roku - jak na blisko 30 lat gra szczegolowo, szybko i dynamicznie .

A juz mialem przejsc na pliki ;)

gallery_26213_439_542862.jpg

Edytowane przez Kubasz
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejne zdziwienie na mojej drodze audio : Toshiba XR-P9 miniaturowy odtwarzacz cd z 1986 roku - jak na blisko 30 lat gra szczegolowo, szybko i dynamicznie .

A juz mialem przejsc na pliki ;)

gallery_26213_439_542862.jpg

 

indoorpng_wsqxrra.png

 

:D

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj wybrałem się do marketu rtv-agd co by nabyć nowy odkurzacz. Do domu wróciłem z tym:

Pan z obsługi powiedział mi, że wyprzedają leżaki magazynowe wersji 1.0 i dlatego udało mi się za nie zapłacić równowartość... 250zł!!!

20150622_173922.jpg

Edytowane przez PEN
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bieganie z miotłą i w tych słuchawkach to będzie sama przyjemność :D

 

Już cię żona więcej po odkurzacz do sklepu nie wyśle :D

 

Od niedawna znowu jestem singlem... i ma to swoje dobre strony ;)

Edytowane przez PEN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha HS80M :) karmione jeszcze sygnalem niezbalansowanym, ale do czasu :) Dzieki @Nismo

 

Edyta: zbieram szczeke z podlogi - jak to to gra i spiewa

 

Bo powtarzam: jak pójdziesz w monitory aktywne to potem już konsumenckich nie będziesz chciał :) zwłaszcza jak słuchasz ich siedząc przy biurku. Zapraszam do naszego tematu:

http://forum.mp3store.pl/topic/130360-aktywne-monitory-studyjne-temat-ogolny/

 

Tylko daj im trochę powietrza z tyłu. Mi te Yamaszki całkiem fajnie grały, ale górę miały nieco ostrą (niestety, cena nie jest u nich adekwatna, więc nówek bym nie kupił). No i jak nie masz podkładek to warto sobie zakupić coś takiego:

http://www.thomann.de/pl/the_takustik_isopad_8.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności