Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

"Blade Runner OST... magia i piękno."

 

Ja się zestarzałem, a ta płyta jest wciąż dla mnie jak świeży podmuch powietrza.

Miał ktoś kontakt z 3-płytowym wydaniem ?

Musiałbym rzucić okiem na moje zapasy. Miałem nawet jakieś bootlegi z BR. No i płyty BD i DVD mam z filmem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel stockowy pojechał na gwarancję a po dość krótkiej namowie i szybkim zakupie zastąpił go ten oto zawodnik :D

To co moje siurki pokazują w tym momencie przechodzi moje najśmielsze oczekiwania!

Góra, średnica, separacja, szczegółowość, scena i przede wszystkim bas, wszystko to uległo takiej poprawie że bas który pierdyknął w "Requiem dla snu" podczas przygotowywania obiadu zerwał mi gacie z d*py a kiedy schyliłem się po nie szybciochem zauważyłem, że zdążyłem wcześniej do nich narobić :D

Nigdy do tej pory nie "słyszałem" kabli ale od dzisiaj zmieniam na ten temat zdanie!

ADL Furutech.jpg

Edytowane przez JuRik99
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, to koniecznie posłuchaj.

A w tej 3-płytowej Polański po polsku recytuje Gałczyńskiego ... na trzeciej płycie.

 

Czyli ta 3 CD ma też normalny CD ?

Tak właśnie sprawdziłem na yt, no to zamawiamy :)

Z Vangelisa polecam też muzykę z Antarktyki, utwór otwierający ma takie fajne

przestrzenne wejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czym pierogi?

 

 

 

Z kapustą i grzybami - uwielbiam powroty do domu ;).

 

 

i skąd miałeś moje talerze ?

 

Wydziergane na SGS5

 

Zapytaj mojej mamy ;).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jest niezła, tak na prawdę to tylko jego dwie pierwsze płyty są dla prawdziwych fanów/twardzieli.

Reszta jest ok trochę popowa, ale to już Vangelis którego wszyscy znają.

Ja polecam Opera Sauvage bardzo minimalistyczna i spokojna płyta.

Vangelis nagrywał kiedyś z Demisem Roussosem . Jaka ta Grecja mała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kommelowy z komisu.

 

Czułem, że Staxy to może być "moje granie", ale zwlekałem i zwlekałem. Potem wpadł mi w oko ten zestaw, prawie nowy.

Myślę sobie : a co mi tam, kasa nieduża, w końcu trzeba spróbować.

 

Efekt jest taki, że od 4 dni boję się założyć inne słuchawki. Po prostu mi ich żal ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kommelowy z komisu.

 

Czułem, że Staxy to może być "moje granie", ale zwlekałem i zwlekałem. Potem wpadł mi w oko ten zestaw, prawie nowy.

Myślę sobie : a co mi tam, kasa nieduża, w końcu trzeba spróbować.

 

Efekt jest taki, że od 4 dni boję się założyć inne słuchawki. Po prostu mi ich żal ;)

 

 

Oooo... :blink:

 

Aż tak????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności