Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Prezent urodzinowy 2 dni temu sobie sprawiłem - Teac H-100. Microlaby Solo7C się chowają, nie wiem nawet, czy PianoCraft nie gra gorzej. Wielkie pokłony dla producentów tego sprzętu - tak wielki dźwięk w takim maleństwie.

 

teac.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezent urodzinowy 2 dni temu sobie sprawiłem - Teac H-100. Microlaby Solo7C się chowają, nie wiem nawet, czy PianoCraft nie gra gorzej. Wielkie pokłony dla producentów tego sprzętu - tak wielki dźwięk w takim maleństwie.

 

teac.jpg

Jakie kolumny do tego podłączyłeś i gdzie dopadłeś tego TEACa?

Ciekawa opcja, sam się kiedyś nad nim zastanawiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio na allegro lezal http://www.allegro.pl/item1031685229_wieza_teac_cr_h100_kolumny_pilot_okazja.html

powaznie do niego podchodzilem ale dla mnie jeszcze za wczesnie na miniwieze wiec sobie odpuscilem

skoro za 400 nie poszlo warto by bylo sie zapytac sprzedawcy ile z tego moze obnizyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krz - 400zł to była wywoławcza cena, 2dni trwała aukcja. Sprzęt koleś od ręki za 500zł oddał, za tyle to mega okazja, gdyż nowy swego czasu 1599zł kosztował, a ten jest w stanie idealnym. 18km ode mnie do odbioru był. To wziąłem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wysyłką 82. Pod względem dźwiękowym nie są zjawiskowe, przynajmniej seryjnie. Może się jeszcze coś z nich wykrzesa... nawet jeśli nie, i tak było warto :)

Kabel jest rodem z kioskowych pchełek i ma 100 metrów, także do wymiany. Poza tym stan bardzo dobry, wrzucę jutro lub po jutrze gdzieś na forum zdjęcia, nie mam oświetlenia żeby zrobić teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod wpływem entuzjastycznej recenzji Gdak - Philips SHE 5401. WASZA WINA. :-) Teraz napiszę 5 tysięcy razy "Nie będę kupował słuchawek przez najbliższy rok" :-D

 

A potem może skrobnę recenzję...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się pochwalę nie zakupami ale wyróżnieniem w konkursie. Brałem udział w konkursie organizowanym przez tophifi.pl . Wygrałem słuchawki EPH-30 rolleyes.gif Konkurs polegał na wyrażeniu opinii na temat sklepu, podania ciekawych pomysłów na rozwój sklepu. Napisałem więc, żeby zwiększyli swoją ofertę słuchawek i stworzyli miejsca w swoich sklepach gdzie każdy mógłby przesłuchać słuchawki na dobrym sprzęcie.

 

Coby za daleko nie odchodzić od tematu to nabyłem ostatnio koncert Paula McCartneya GOOD EVENING NEW YORK CITY na DVDbiggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrałem słuchawki EPH-30

 

Szczęściarz... :P

 

Mój ostatni zakup to DVD Marantza (konkretnie dv3001E) które posłuży jako transport do DACa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampucera śmiga pikniesmile.gif

 

Cieszę się :) ja właśnie kończę pracę nad modyfikowaniem drugiej lampucery, już bez lamp w analogu. Brzmienie zapowiada się bardzo ciekawie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności