Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, ze nie znalazlem zadnego sensownego interfac'u audio - zewnetrznego w rozsadnej cenie (czytaj <3K PLN) - (moze oprocz EMU 0404 USB ale tutaj drivery za malo dojrzale) zdecydowalem sie na

 

RME HDSP 9632 (powrot - cena karty adekwatna do jakosci/mozliwosci)

 

Wzialem na testy Lake People G100 i G93 - zostawilem G100 - a poczatkowo bylem przekonany do G93 - kolejny raz - nic na szybko :)

 

AKG K702 - jako uzupelnienie HD 380 Pro. Jedna otwartre, jedne zamkniete sluchawki - to jest to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radical

Mój najnowszy nabytek :) Co prawda już drugi raz goszczą u mnie w domu jednak tym razem w bardziej doborowym towarzystwie pokazały zupełnie inną klasę...

 

post-16378-12730782028075_thumb.jpg post-16378-12730782115182_thumb.jpg

 

 

A co to za doborowe towarzystwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój najnowszy nabytek :) Co prawda już drugi raz goszczą u mnie w domu jednak tym razem w bardziej doborowym towarzystwie pokazały zupełnie inną klasę...

 

11111.JPG 2222.JPG

 

 

A co to za doborowe towarzystwo?

 

WBA Grand Twin. Na innych wzmacniaczach te słuchawki grały tak, że od razu podziękowałem im za współpracę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WBA Grand Twin. Na innych wzmacniaczach te słuchawki grały tak, że od razu podziękowałem im za współpracę...

 

Tez przerabialem Grado na dobrych OTLach (Woo Audio 2, WBA Sensauris, Zana Deux) ale zgadzam sie z bardziej zatwardzialymi fanami Grado ze lepiej im sluzy jednak dobry tranzystorowiec, ktory przy 32Ohmach sprawdzi sie jednak lepiej niz najlepszy OTL (ewentualnie wyjatkowe hybrydy) i, ze najwazniejsze przy tych sluchawkach jest jednak zrodlo :)

 

OTL to dobry wybor dla wysokoohmowych Senkow czy Beyerow.

 

Jest to luzna refleksja, no offence of course :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallow - fakt ogólnie mówiąc masz rację. Słuchałem SR325i z Fury(dość spory OTL na diabełkach) i to była kompletna porażka(już bardziej podobały mi się na laptopie), podejrzewam, że z GS1000i było by tak samo. Jednak Grand Twin to nie jest taki zwykły OTL, podejrzewam, że od Sensaurisa też mógłby się znacznie różnić. On zagrał beznadziejnie, fatalnie, okropnie i baaardzo nieciekawie z DT880 PRO zaś z każdymi Grado(SR80, SR325i, GS1000i) wypadł tak, że żaden tranzystor by mi nie pasował do nich bardziej. Tranzystor by je wysterował, a reszta zależała by od źródła, natomiast Grand Twin nie dość, że je wysteruje to jeszcze jako lampa ma własną charakterystykę tuningującą lekko Grado(zagęszczenie i podbicie basu oraz średnicy, złagodzenie góry). No ale to chyba wątek nie przeznaczony na taką dyskusję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The 21st Century Guide To King Crimson

 

Volume One 1969-1974

 

póki co zgrywam na odtwarzacz, ale samo oglądanie zdjęć z wkładki sprawia przyjemność :-)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności