Jump to content

Recommended Posts

3 godziny temu, Rafacio napisał:

Też się czaję na nie, ale nie wiem czy kot by zaakceptował. W zasadzie to zaakceptowała.

Dam znać... mam w domu dwa kocury, ale moje raczej grzeczne... drapak oraz jeden dywan.. Już widziały.. obwąchały. Mam wersję MatBlack SE - z przodu jest metalowa siateczka.

• Replies 33.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Uff dotarło jedno z moich marzeń...   teraz spokojnie stoją i sobie dochodzą po podróży... ciężko doczekać się wieczora, gdy będę ich słuchał. Klipsch Heresy III      

❄🎄❄Święta to magiczny czas, gdy spełniają  się marzenia... album ze Suitami i Koncertami Telemanna w wykonaniu 🔥Apollo's Fire🔥 oraz Sonorousy X...❄🎄❄     ... to znaczy 🎶❤

SinusAudio Dualmono  OTL 2A3, czyli najnowsza konstrukcja na lampach 2A3. Naczekałem sie ale było naprawdę warto. Wykonanie dopieszczone z wykorzystaniem wysokiej klasy podzespołów. Wizualnie moje oko

Posted Images

Moje paczki są po "kociarzu" i niestety kilka zaciągnięć na maskownicy było, na szczęście udało się nitki przeciągnąć na drugą stronę i nie ma po tym śladu.

Na fornize niestety w niektórych miejscach widać (na szczęście nie bardzo) ślady po łapie kota.

Kiesyś gdy mieliśmy narwanwgo psa miałem 50kg T+A z ciężko demontowalną maskownicą z perforowanej blachy i dzięki temu ani pies, ani bratanek nie dali rady wyrzadzić im szkód.

Ps. same kolumny brzmieniowo były świetne po ciepłej stronie z wielokolorowym basem.

Często to wynik że kot nie ma lepszego drapaka, robi to by swoje stare pazury zrzucić. Robiąc krzywdę dla maskownic lub mebli.

Podobnie jest z gryzieniem kabli.

Kabooom!

W dniu 23.11.2020 o 21:50, ma_x_ym napisał:

Ładne cacko. I co im robi dobrego?

Jeszcze nie wiem, muszę przerobić Aethery na uniwersalne przez Custom Art (bo Emil się wypiął). Także uważajcie na zakupy w Lime Ears - cena reshellu w LE to 1200 zł, i to z łaski, jak się panu artyście zechce popracować. BTW ten kabel w wersji 2-pin, 3,5 mm jest od ręki dostępny w Custom Art.

Edited by Wisting
  • Like 1

@MFRDOoo w końcu ktoś ma WP900! :D Prosimy o recenzje!

Większe drivery pewnie mają AudioTechnici bo to 53mm.

A tak apropopo, skąd je wziąłeś na próbe?

Edited by pabloj
4 minuty temu, pabloj napisał:
[mention=65008]MFRD[/mention]Ooo w końcu ktoś ma WP900!  Prosimy o recenzje!

Troszkę to potrwa bo nie mam porządnego ampa :) czekam na fluxa Fa-10.
Z pierdółki hidizs gra na szczęście z większą sceną niż b&o H6 v1, bardzo dynamicznie, lekka v-ka, bardzo przyjemne granie. Nie męczą. Z Eikonami nie mam jak porównać bo one nie grają z tego ampika w ogóle hehe.

Super leciutkie, dla mnie wokółuszne, wygodne, nie czuć ich na głowie. Jak oni tam upchnęli 53mm? :)

Edited by MFRD
  • Like 1
Godzinę temu, MFRD napisał:

By może będę musiał poszukać nieco mniejszej alternatywy dla ukochanych Eikonów :) przyszły na próbę takie maleństwa :

20201124_113438.thumb.jpg.7a67a67fc50861f3587c1d9826828161.jpg

Zgadnijcie które sluchawy mają większe drivery :)

A co bedzie z Eikonami? Na sella?

A co bedzie z Eikonami? Na sella?
Jeszcze nie wiem, nie chcę ich sprzedawać, ale może mnie sytuacja zmusi. :/

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

[mention=65008]MFRD[/mention]Ooo w końcu ktoś ma WP900!  Prosimy o recenzje!
Większe drivery pewnie mają AudioTechnici bo to 53mm.

A tak apropopo, skąd je wziąłeś na próbe?
Hehe, kupiłem je na próbę ;)

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka