Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

 

@hafis, rozumiem Cię. Od jakiś trzech lat też coś takiego cieszy moje uszy za każdym razem, jak go odpalam i do dzisiaj mi nie przeszło :) :

Dla mnie to zwykły hałas.

Wiedziałem, że na forum są jeszcze jakieś ukryte kobiety... :ph34r:

 

Sorki Crysis ale jak dla mnie powinni zabronić jazdy motorami w centrum, taki hałas że głowa mała. Powodzenia dla kierowców bez zatyczek, głuchota gwarantowana (chodzi o właścicieli jednośladów). W biurze przy otwartym oknie idzie szału dostać jak coś takiego przejedzie. Ja rozumiem, że kryzys wieku średniego lub wielka pasja, ale żeby doszukiwać się piękna w takim hałasie? Wolę dźwięk silników samochodowych.

Edytowane przez tybysh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się zmówili, że do wszystkich tego samego dnia przychodzą. :)

Kurde, fajnie to gra! Żebym to wiedział, to bym ze 3 pary wziął!

 

1_02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

@hafis, rozumiem Cię. Od jakiś trzech lat też coś takiego cieszy moje uszy za każdym razem, jak go odpalam i do dzisiaj mi nie przeszło :) :

Dla mnie to zwykły hałas.
Wiedziałem, że na forum są jeszcze jakieś ukryte kobiety... :ph34r:

Sorki Crysis ale jak dla mnie powinni zabronić jazdy motorami w centrum, taki hałas że głowa mała. Powodzenia dla kierowców bez zatyczek, głuchota gwarantowana (chodzi o właścicieli jednośladów). W biurze przy otwartym oknie idzie szału dostać jak coś takiego przejedzie. Ja rozumiem, że kryzys wieku średniego lub wielka pasja, ale żeby doszukiwać się piękna w takim hałasie? Wolę dźwięk silników samochodowych.

Widzisz, bo trzeba odróżnić piękny dźwięk V2 na odpowiednich kominach, od szlifierki z pustym wydechem, czy małej V2 także na pustakach.

Kryzysu wieku średniego bym do tego nie mieszał, pasję- a i owszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być "M" :angry:

oraz

 

EXIT 053 - Skeptical - Imperial EP

https://exitrecordsuk.bandcamp.com/album/exit-053-skeptical-imperial-ep

a4048255645_16.jpg

Edytowane przez ARoiv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opeth - Pale Communion

The Mars Volta - The Bedlam in Goliath (genialna)

The Mars Volta - Amputechture

 

Damn, za blisko mam teraz do MM na Franowie :-)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co taki tester ma testować czego nie sprawdzisz po wsadzeniu op-ampa do wzmacniacza/karty dźwiękowej?

Pytam z ciekawości, według mnie bardziej przydatnym testerem op-ampów jest coś takiego:

multimetr.jpg

Bardziej uniwersalny sprzęt.

Edytowane przez tybysh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie jedzie taki dziadek :

 

gallery_55359_671_107964.jpg

 

Na pierwsze przetarcie szlaków vintage, bo tani i podobno dobry, ale handlarze jeszcze nie zwęszyli ;)

Oskara umęczyłem tak straszliwie, że uciekł na miesięcznicę ( odwyk znaczy ), ale zanim zwiał, to mnie zaszczepił jeszcze na kolumny DIY, które myślę, że do

końca tygodnia u mnie wylądują.Strugam "se" dziuplę w pokoju wycyganionym od żony.Ach te kobity ... Dokonują aneksji każdej wolnej przestrzeni w domu:

na szafy, garderoby, półki i komody żeby te ciuchy, buty i torebki mieć gdzie upychać. Żadnego poszanowania dla faktu, że fale dźwiękowe

muszą mieć przestrzeń.

Też tak macie ? Może jakiś klubik udręczonych ???

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności