Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

To fajnie. Kończąc offtop muszę powiedzieć, że jak Ci imp nie podejdzie to już raczej nic ze sprzętu portable i semi portable tego nie zrobi. Chyba pozostają tylko Hifiman 801 i C4 potem.

Można jeszcze darować sobie portable audio bo później to zaczyna być przerostem formy nad treścią... przerobiłem tego trochę i z własnego doświadczenia znam ten temat.

Jakiś dobry Marantz za ~700zł + HD600 lub 650 lub RS-2 + dobry przewód + dobry wzmacniacz typu Woo 6, Sensauris(nie znam), Grand Twin(nie znam) czy Woo 2 czy jakiś DIY typu Black Pearl(nie znam) + dobry ic i można za 4k pln mieć naprawdę pięknie i wyrafinowanie brzmiący zestaw do rocka/jazzu/bluesa/klasyki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubus pozwolę się z Tobą niezgodzic. Jak to w życiu bywa różni ludzie rożne potrzeby. Wyobraz sobie są tez użytkownicy którzy nie widza sensu wydawania 4k za przyjemność bycia uwięzionym do fotela. Ja np nie cierpię słuchać muzyki w ten sposób - totalnie nie sprawia mi to przyjemności i zwyczajnie szkoda mi na to czasu. W domu zdecydowanie wiecej radochy czesci z nas tutaj dają głośniki - a słuchawki to jedynie ostateczność... A za owe 4k masz zwykła stacje pure i-20 ~ 350zeta do iPoda/Phona i zostaje Ci 3650 na chociaz by aktywne monitory. Innymi słowy nie ma jednej słusznej drogi szczególnie ze każdy z nas może mieć zupełnie inne priorytety/potrzeby.

Żeby nie było off topa

 

Faith no More - Angel dust

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubus pozwolę się z Tobą niezgodzic. Jak to w życiu bywa różni ludzie rożne potrzeby. Wyobraz sobie są tez użytkownicy którzy nie widza sensu wydawania 4k za przyjemność bycia uwięzionym do fotela. Ja np nie cierpię słuchać muzyki w ten sposób - totalnie nie sprawia mi to przyjemności i zwyczajnie szkoda mi na to czasu. W domu zdecydowanie wiecej radochy czesci z nas tutaj dają głośniki - a słuchawki to jedynie ostateczność... A za owe 4k masz zwykła stacje pure i-20 ~ 350zeta do iPoda/Phona i zostaje Ci 3650 na chociaz by aktywne monitory. Innymi słowy nie ma jednej słusznej drogi szczególnie ze każdy z nas może mieć zupełnie inne priorytety/potrzeby.

Żeby nie było off topa

 

Faith no More - Angel dust

 

Jak się mieszka samemu to może i tak.

Moi domownicy, jak i wiara ze stancji jak i dziewczyna nie lubią ani jazzu ani klasyki, jedynie rocka. Ludzie z mieszkania się często uczą. W takiej sytuacji nie posłucha się na kolumnach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s8500

 

Nie chciał nikt komóry to wziąłem dla siebie, a co! To już będzie drugi w rodzinie :D

 

Zaraz będę sprawdzał różnice 1.2 a 2.0 bada :)

 

Shuffle 4th gheneracion

Gra to wybitnie :D

 

Tzn jak? :unsure:

Edytowane przez Syler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s8500

 

Nie chciał nikt komóry to wziąłem dla siebie, a co! To już będzie drugi w rodzinie :D

 

Zaraz będę sprawdzał różnice 1.2 a 2.0 bada :)

 

Shuffle 4th gheneracion

Gra to wybitnie :D

 

Tzn jak? :unsure:

s8500

 

Nie chciał nikt komóry to wziąłem dla siebie, a co! To już będzie drugi w rodzinie :D

 

Zaraz będę sprawdzał różnice 1.2 a 2.0 bada :)

 

Shuffle 4th gheneracion

Gra to wybitnie :D

 

Tzn jak? :unsure:

 

To znaczy tak jak nano najnowszy, cieplej od iphona 4, na prawde jest to super grajek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności